Na plażach Australii zaczęły pojawiać się bezgłowe pingwiny

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Naukowcy z Australii zastanawiają się nad tym tajemniczym i niepokojącym zjawiskiem. Na plażach spotyka się bezgłowe pingwiny.

 

Dziesiątki bezgłowych pingwinów są podobno wyrzucane na australijskich plażach, a ponad 20 martwych osobników pojawia się na plażach Półwyspu Fleurier tylko w kwietniu.

 

Przedstawiono kilka teorii wyjaśniających to zjawisko, jednak ogólnie przyjmuje się, że ludzie nie są winni, ponieważ zgony zdarzają się daleko na morzu.

 

 

Zwykle jeden lub dwa osobniki miesięcznie wyrzuca się na plaże, ale już w tym miesiącu zebrano od 15 do 20 zwłok, a czasem trzy w ciągu jednego dnia. Na dostępnych fotografiach widać, że głowa zwierząt została oddzielona od tułowia w bardzo „czysty” sposób”. Jak na razie odpowiedź na pytanie, kto lub co robi to pingwinom, pozostaje całkowitą tajemnicą.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Rumcajs

a na ZNZ bezmózgie

a na ZNZ bezmózgie człekokształtne istoty wstawiające takie bzdurne tematy...

a teraz do rzeczy!

 1. Journalists Underfire As Shelling Hits Civilian Area In Ukraine - Russia War 2022.05.01
  Journalists Underfire As Shelling Hits Civilian Area In Ukraine - Russia War 2022.05.01

   

 2. Manipulacje oczerniające Rosję gdzie media głównego nurtu nie widzą zbrodni przeciwnej strony
  Manipulacje oczerniające Rosję gdzie media głównego nurtu nie widzą zbrodni przeciwnej strony

   

 3. Nienormalna pomoc dla przesiedleńców z Ukrainy której Polacy nigdy nie widzieli.
  Nienormalna pomoc dla przesiedleńców z Ukrainy której Polacy nigdy nie widzieli.

   

 4. Dziennikarka śledcza Lara Logan o Ukrainie
  Dziennikarka śledcza Lara Logan o Ukrainie

   

Z a p r a s z a m - DobreFilmyTu i NewsyZwojny i Bacologia

 

 

Portret użytkownika Q

Taki tytuł sugeruje , że po

Taki tytuł sugeruje , że po plażach zaczynają łazić pingwiny co to głów nie mają .. a należało napisać , że morze wyrzuca na plażę pingwiny bez głowy. 
Do pisania tekstów też potrzebna jest głowa i to nie tylko poto by do środka korpusu deszcz nie wpadał.. 

Co się stało z tymi redaktorami .. ? Gdzie się oni mówić i pisać uczyli ? W telewizji jest to samo , piszą jakieś kocopoły na dole ekranu typu: Polska namawia za sankcjami na Rosję ... Po jakiemu to jest ?? Kiedyś by zostać redaktorem , ktoś musiał się wykazać nie tylko elokwencją w mowie i piśmie ale i rozumem by głupoty nie palnąć a dziś byle kto wypisuje byle co.

Wielu tu komentujących napomina o "polsko-języcznych" ... coś mi się wydaje , że się ich ostatnimi czasy namnożyło , zamiast ubyć. Wspominałem już kiedyś , że zarówno w telegazecie jak i EPG (opisy programów) dotyczących państwowych kanałów o polskiej pisowni nikt już nie pamięta . Zamiast naszych znaków diakrytycznych są jakieś "dziwolągi" zastępcze ... i nikomu to nie przeszkadza . Czasem wręcz trudno to coś rozczytać. Że też kary na to nie ma.

Portret użytkownika Kot Morski

Gdzie jest źródło tej

Gdzie jest źródło tej wiadomości ?

Gdzie są zdjęcia wzmiankowane w tekście jako „dostępne” ? „Dostępne” – GDZIE ??

W takiej formie, w jakiej opracowano niniejszy artykuł, ZNZ stają się prywatnym blogiem na zas. notatek z wyobraźni autora, nie zaś - jak dawniej - źródłem informacji. To nabieranie ludzi. 

Portret użytkownika izi

Może admin coś napisze o

Może admin coś napisze o zapaleniu wątroby u dzieci, o które podejrzewają (niegroźne do dziś) adenowirusy? Dodam, co jest zapewne bez związku, że w szczepionce astra zeneca adenowirus szympansi był wektorem.

Portret użytkownika Endymion

To mi przypomina, rekiny bez

To mi przypomina, rekiny bez płetw. Może dziób pingwina zmielony i wysuszany, dla Chińczyków jest afrodyzjakiem, a mózg jest przysmakiem? Może być też tak, że genetycznie zmodyfikowane / zmutowane rekiny z wód Fukushimy mają wielką chęć zabijania, odgryza głowę i zostawia sam korpus.. dziwny ten Świat..

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Skomentuj