Na niebie nad USA eksplodował duży meteor

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Eksplozja meteorytu wywołała potężną falę uderzeniową i grom dźwiękowy, który przetoczył się nad stanem Missouri.

 

American Meteorite Society otrzymało co najmniej szesnaście doniesień o kuli ognistej widzianej w południowo - zachodniej części Missouri, północno - zachodnim Arkansas i południowo - wschodnim Kansas. Niektórzy mówili, że podczas lotu obiektu widzieli odrywające się od niego fragmenty. 

 

Świadkowie twierdzą, że spadający meteor świecił jasnym zielonym światłem. Nie ma doniesień, aby gdziekolwiek doszło do odnalezienia meteorytów. Prawdopodobnie ciało niebieskie w całości spłonęło ono atmosferze.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika keri

Zgodnie z doświadczeniami

Zgodnie z doświadczeniami fizyków, Ziemia nie wykonuje żadnego ruchu, więc nigdzie nie wchodzi.

Proponuję Ci przeczytać dzieło Mikołaja Kopernika, w którym niczego nie udowodnił, a Tobie wmówiono w szkole, że udowodnił, iż Ziemia obraca się wokół Słońca. Tyle możesz zrobić dla siebie, aby odkryć, jak zostałeś okłamany.

Pozostała astronomia wygląda tak samo - nie ma dowodów na rozpowszechnione hipotezy, a ludzie wierzą, że są.

Skomentuj