Na niebie nad Teksasem przeleciał duży meteor

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W dniu 8 listopada br. mieszkańcy stanu Teksas w godzinach wieczornych obserwowali przelot dużego meteorytu, podaje kanał telewizyjny  KXAN. Niektórzy świadkowie mówią nawet o dwóch obiektach na niebie. Wielu słyszało wybuch.

 

Jeden film nakręcono w  San Antonio. Drugi zarejestrowała kamera, umieszczona w samochodzie policyjnym w południowej części stanu w mieście Hewitt.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika ronaldo

zibi jestes gdzies w okolicy

zibi jestes gdzies w okolicy na slasku cos spadlo z nieba ale brak jakich kolwiek informacji.wiadomosci z pierwszej reki .to bylo wczoraj przed zmierzchem.jutro jedziemy tam zobaczyc bo znamy namiary.siostra dzwonila domnie i mowila ze lecialo cos mialo za soba biala smuge potem sie rozzazylo i glosno wybuchlo.na komete to niewygladalo bo by chyba jakas fala uderzeniowa powstala .co myslisz otym.jutro tam bede na sto procent.

WALKER

Portret użytkownika zibi

Nie masz co tak pędzić,to co

Nie masz co tak pędzić,to co spadło już dawno  gdzieś odleciało,jedynie co to stracisz czas,możesz się rozchorować poliki ci się zgrzeją,możesz dostać gorączki teraz takie to nie czyste powietrze a szczególnie w tamtych terenach, widziałem to żadna sensacja,aż nudne się robi

Skomentuj