Na niebie nad Stanami Zjednoczonymi obserwowano "tęczową chmurę"

Kategorie: 

Źródło: Internet

Na niebie nad amerykańskim stanem Washington pojawiło się rzadkie zjawisko meteorologiczne, łuk okołohoryzontalny. Skutkowało to pokazem intrygującej odwróconej tęczy.

 

Takie niezwykłe kolorowe wzory powstają wtedy, gdy w atmosferze znajduje się duża ilość kryształków lodu. Łuk okołohoryzontalny powstaje wtedy, gdy dochodzi do załamania silnego źródła światła.

Dodatkowo zjawisko to występuje wtedy gdy Słońce znajduje się pod odpowiednim kątem i przyświeca przez cienką zasłonę z chmur typu cirrus znajdujących się na wysokości 6000-7500 metrów. Łuk pojawia się też niekiedy na czystym błękitnym niebie jeśli tylko jest wystarczająco dużo kryształków w wyższych warstwach atmosfery.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika syriues

Najbardziej mnie smiesza

Najbardziej mnie smiesza wypowiedzi typu:jakie chemtrails,przeciez to nie istnieje.

Fakty sa takie ,ze jest to oficjalne.

Nie ma zadnej instytucji ,ktora zadeklarowalaby sie poleciec za takim samolotem i uzbierac nieco probek do badan.Mamy tylko i wylacznie rzad i jego poglad i jego klamstwa.

Czy ktos moze z was moglby przeznaczyc zlotowke na taki wlasnie proces.ktory pokazalby co doslownie jest w tych chmurach?

Zlotowka czy 5 zl to nic.A wyniki sa potrzebne i to juz teraz lub na wczoraj

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Wiara Jazydów bardzo blisko

Wiara Jazydów bardzo blisko pokrywa się z moją wiedzą o Bogu i jego Aniołach...

Jak wynika z ich wiary, wierzą własnie w Anioła, który zbuntował się względem woli Boga (Szatana), ale który żałując za swoje zło,  łzami ugasił ogień piekielny. Bóg za to oddał mu władzę nad światem materialnym ( co widać na każdym kroku)

Bóg, który nie interesuje się swoim Dziełem a człowiek jest mu potrzebny do walki ze złem ( który jest również jego częścią) Stąd Abracham, Mahomet są głoszącymi jego chwałę prorokami a Jezus Aniołem w ludzkiej postaci... Syn Boga, czy Szatana...?

Portret użytkownika dziadek ze wsi

W pośredników pomiędzy Bogiem

W pośredników pomiędzy Bogiem Niewysłowionym, a człowiekiem wierzą praktycznie wszystkie stare religie na tej planecie łącznie z szamańskimi wierzeniami. To właśnie do nich kieruje się prośby i modlitwy - bo nie wypada zawracać głowy Najwyższemu jakimiś błahostkami. Przykład z żyda: Adonai to jest ten najwyższy - A wszędzie na planecie A jest to ten 1 najwyższy Bóg. Jednak une modlą się i otrzymują rozkazy bezpośrednio od jakiegoś Jehowy, gdzie A a gdzie J to bardzo daleko od Boga tego na A. Tragicznie skundlone są współczesne religie te od księgi i miecza oni to nawet swoich bożków-pośredników-w-lichwie zmuszają żeby za nich się modlili. Bożki w końcu się obrażą i zrobią im w nagrodę rzeźnię za niewłaściwe traktowanie.

Odpowiadając na twoje pytanie. Z tymi upadłymi to jest tak, że każdy z nich też chciał dobrze, czyli po swojemu, to są odwiecznie problemy ego. Żyjemy w 4 świecie i nic nowego. Szatany-Lucyfery ciągle upadają bo mają ego roz***bane jak mało kto w kosmosie i chcą też dobrze ale dla siebie czyli robią to co robią po swojemu bez Woli Bożej (na ego). Wola Boża jest jasno wyrażona w Prawie Naturalnym. To jak abecadło masz podaną kolejność działania A B C D E F etc - ale mądrale co lepiej wiedzą zaczynają swój alfabet od J i mają głęboko w dupie to co jest przed J. Sorki za słownictwo.

Portret użytkownika Oświecony

Czytam te komentarze i

Czytam te komentarze i naprawdę nie wierzę, że można być tak zaślepionym teoraiami spiskowymi żeby nie respektować podstawowych zasad fizyki. Kryształki lodu spełniają tutaj role pryzmatów i rozstrzepiają światło biała na składowe, czyli właśnie kolory tęczy. Ale według was(komentujących) istnieje "prostsze" wyjaśnienie. Czekam aż któryś z "geniuszy" uzna to za zapowiedź apokalipsy albo dowód na reptilian w NWO lub program masowej sterylizacji populacji ludzkiej. Zamiast rzeczowej, popartej dowodami naukowymi dyskusji są jakieś porównania do czegoś co ktoś kiedy jakoś powidział. Wybaczcie że to powiem ale to dziecinne i śmieszne. Podajcie jeden dowód na wasze sensacje który będzie mierzalny a nie będzie kolejnym domysłem na podstawie innych domysłów.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Dowód. Zdjęcia z kabiny

Dowód. Zdjęcia z kabiny wojskowego myśliwca. Widać że lecą bardzo wysoko to nie samolot rolniczy co robi oprysk na chwasty, widać też jak wyłączają na chwile opryski - zatem to nie są smugi kondensacyjne z silników bo samolot normalnie dalej leci. https://www.youtube.com/watch?v=5k8cKxph6XQ Powiesz, że to nie dowód na spiski, fakt masz rację, dla mnie jest to jedynie dowód na to że tzw elity kłamią, to mi wystarcza, kłamią w 1 zagadnieniu dlatego należy spodziewać się że identycznie kłamią w temacie 2, 3, 4, 5, i tak bez końca. Kłamią. Jakie ty chcesz uzyskać dowody? Od kogo? Wedle tego co piszesz, chcesz by autorzy tych ''projektów'' czyli naukowcy, nagle zmienili zdanie i powiedzieli prawdę? Przecież środowisko naukowe w tym uczestniczy. Myślisz, że np HARP wymyślił jakiś wojskowy trep co umie tylko strzelać? Ty myślisz że oni zaczną publiczną dyskusje na temat swoich własnych poczynań? Owszem są tacy! Było kilku dziadków nieuleczalnie chorych, albo bardzo starych, których przed śmiercią rusza sumienie i mówią jak jest. Przykład 1: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/amerykanski-agent-poznawszy-prawde-palnal-sobie-w-leb-2016-05 Przykład 2: http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/87031-nwo-barbarzyncow-rok-1969

Portret użytkownika U_P_Adlina

daj spokój!!!!.........Jaki

daj spokój!!!!.........Jaki dowód??!!......A jaki ty masz dowód na przykład na to, że dinozaury wyginęły 65 mln. lat temu??......Napisano tak w książkach ??......To jest dowód??.......Nasze "dowody" to głównie to, co powiedziano nam w szkole albo w TV!!......To mogą być brednie, ale powtarzane przez wszystkich przez dekady stają się "prawdą"!! (prawo Goebbelsa).....Otwórz umysł i pamiętaj: "Są na niebie i ziemi rzeczy, o których się filozofom nie śniło"!!.....panie "oświecony" !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Oświecony

Brak jakiekolwiek retoryki,

Brak jakiekolwiek retoryki, ataki osobiste i ogólnie niski poziom wypowiedzi może świadczyć o niskiej samoocenie lub braku kontroli własnych emocji. Jest to też świadectwo prymitywizmu w rozmowie. Liczyłem że jednak trafię tutaj na kogoś kto ma bardziej otwarty umysł i prezentuje nieco wyższy poziom, no cóż czuję się zawiedziony. Wybaczcie że poszukiwałem tutaj ludzi inteligentnych i mogących coś wyjaśnić a nie bez przerwy wykrzykiwać te same hasła, których nie  potrafią sami zrozumieć.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Bardziej otwarty umysł od

Bardziej otwarty umysł od ciebie miał niejaki spotter, foxtrot i klaus...Ale się poddali... za wysoka półka na ich "otwarte umysły"

 Co ty piszesz, że poszukujesz ludzi z otwartymi umysłami, skoro wbetonowałeś sobie sztywne informacje ze szkoły i publikacji.

Otwarty umysł podważa przyjęte a'priori doktryny i rozważa inne możliwości i interpretacje.

 Z natuyry otwarty umysł jest podejrzliwy i nieufny w prawdy objawiane, żeby nie wiem jak były udopwodnione.

 Praktyka życiowa wskazuje, że im twardsze dowody, tym bardziej podejrzana teoria...

Strony

Skomentuj