Na niebie nad Stanami Zjednoczonymi obserwowano "tęczową chmurę"

Kategorie: 

Źródło: Internet

Na niebie nad amerykańskim stanem Washington pojawiło się rzadkie zjawisko meteorologiczne, łuk okołohoryzontalny. Skutkowało to pokazem intrygującej odwróconej tęczy.

 

Takie niezwykłe kolorowe wzory powstają wtedy, gdy w atmosferze znajduje się duża ilość kryształków lodu. Łuk okołohoryzontalny powstaje wtedy, gdy dochodzi do załamania silnego źródła światła.

Dodatkowo zjawisko to występuje wtedy gdy Słońce znajduje się pod odpowiednim kątem i przyświeca przez cienką zasłonę z chmur typu cirrus znajdujących się na wysokości 6000-7500 metrów. Łuk pojawia się też niekiedy na czystym błękitnym niebie jeśli tylko jest wystarczająco dużo kryształków w wyższych warstwach atmosfery.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika syriues

Najbardziej mnie smiesza

Najbardziej mnie smiesza wypowiedzi typu:jakie chemtrails,przeciez to nie istnieje.

Fakty sa takie ,ze jest to oficjalne.

Nie ma zadnej instytucji ,ktora zadeklarowalaby sie poleciec za takim samolotem i uzbierac nieco probek do badan.Mamy tylko i wylacznie rzad i jego poglad i jego klamstwa.

Czy ktos moze z was moglby przeznaczyc zlotowke na taki wlasnie proces.ktory pokazalby co doslownie jest w tych chmurach?

Zlotowka czy 5 zl to nic.A wyniki sa potrzebne i to juz teraz lub na wczoraj

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Wiara Jazydów bardzo blisko

Wiara Jazydów bardzo blisko pokrywa się z moją wiedzą o Bogu i jego Aniołach...

Jak wynika z ich wiary, wierzą własnie w Anioła, który zbuntował się względem woli Boga (Szatana), ale który żałując za swoje zło,  łzami ugasił ogień piekielny. Bóg za to oddał mu władzę nad światem materialnym ( co widać na każdym kroku)

Bóg, który nie interesuje się swoim Dziełem a człowiek jest mu potrzebny do walki ze złem ( który jest również jego częścią) Stąd Abracham, Mahomet są głoszącymi jego chwałę prorokami a Jezus Aniołem w ludzkiej postaci... Syn Boga, czy Szatana...?

Portret użytkownika dziadek ze wsi

W pośredników pomiędzy Bogiem

W pośredników pomiędzy Bogiem Niewysłowionym, a człowiekiem wierzą praktycznie wszystkie stare religie na tej planecie łącznie z szamańskimi wierzeniami. To właśnie do nich kieruje się prośby i modlitwy - bo nie wypada zawracać głowy Najwyższemu jakimiś błahostkami. Przykład z żyda: Adonai to jest ten najwyższy - A wszędzie na planecie A jest to ten 1 najwyższy Bóg. Jednak une modlą się i otrzymują rozkazy bezpośrednio od jakiegoś Jehowy, gdzie A a gdzie J to bardzo daleko od Boga tego na A. Tragicznie skundlone są współczesne religie te od księgi i miecza oni to nawet swoich bożków-pośredników-w-lichwie zmuszają żeby za nich się modlili. Bożki w końcu się obrażą i zrobią im w nagrodę rzeźnię za niewłaściwe traktowanie.

Odpowiadając na twoje pytanie. Z tymi upadłymi to jest tak, że każdy z nich też chciał dobrze, czyli po swojemu, to są odwiecznie problemy ego. Żyjemy w 4 świecie i nic nowego. Szatany-Lucyfery ciągle upadają bo mają ego roz***bane jak mało kto w kosmosie i chcą też dobrze ale dla siebie czyli robią to co robią po swojemu bez Woli Bożej (na ego). Wola Boża jest jasno wyrażona w Prawie Naturalnym. To jak abecadło masz podaną kolejność działania A B C D E F etc - ale mądrale co lepiej wiedzą zaczynają swój alfabet od J i mają głęboko w dupie to co jest przed J. Sorki za słownictwo.

Portret użytkownika Oświecony

Czytam te komentarze i

Czytam te komentarze i naprawdę nie wierzę, że można być tak zaślepionym teoraiami spiskowymi żeby nie respektować podstawowych zasad fizyki. Kryształki lodu spełniają tutaj role pryzmatów i rozstrzepiają światło biała na składowe, czyli właśnie kolory tęczy. Ale według was(komentujących) istnieje "prostsze" wyjaśnienie. Czekam aż któryś z "geniuszy" uzna to za zapowiedź apokalipsy albo dowód na reptilian w NWO lub program masowej sterylizacji populacji ludzkiej. Zamiast rzeczowej, popartej dowodami naukowymi dyskusji są jakieś porównania do czegoś co ktoś kiedy jakoś powidział. Wybaczcie że to powiem ale to dziecinne i śmieszne. Podajcie jeden dowód na wasze sensacje który będzie mierzalny a nie będzie kolejnym domysłem na podstawie innych domysłów.

Strony

Skomentuj