Na niebie nad Chinami pojawiają się dziwaczne chmury. Czy to skutki geoinżynierii?

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W ciągu ostatnich kilku dni na niebie nad Chinami widać było chmury o niezwykłych kształtach. Mieszkańcy zidentyfikowali ptasią chmurę i dziwne „tęczowe” chmury.

 

Pojawiła się też chmura w kształcie gigantycznego ptaka z rozpostartymi skrzydłami, która była widziana 8 stycznia nad miastem Fuzhou w prowincji Fujian.

 

Za to w chińskiej prowincji Yunnan pojawiły się dziwne tęczowe chmury. O wschodzie słońca pojawiła się cienka warstwa różnokolorowych chmur. Nieco później zjawisko to pojawiło się w miastach takich jak Dali i Kunming.

 

Eksperci twierdzą, że chmury tęczowe są rodzajem zjawiska optycznego, które wynika z dyfrakcji światła słonecznego przez pojedyncze drobne kryształki lodu w chmurze. Jednak lokalni mieszkańcy uważają, że takie świecące chmury są wynikiem prób kontrolowania klimatu i rozpraszania chemikaliów w atmosferze.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika prorocznia

"ptaki" powstają w wyniku

"ptaki" powstają w wyniku przecięcia się linii po przelocie samolotów(tak, tych od geoinżynierii)- widuje się je często na europejskim niebie, wystarczy podnieść głowę znad ekranu.

Co do chmur irydowych: chemia + temperatura. Proszę nie zapominać że teraz nad Azją mamy zimny front do -40 stopni. Co i my odczujemy boleśnie w ciągu najbliższych 3 dni.

A jeśli ciekawia was jeszcze bardziej zakręcone chmury polecam cloudappreciationsociety.org

Tam są prawdziwe cuda!

Skomentuj