Na niebie nad amerykańskim stanem Arizona spłonął meteoryt

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na niebie nad amerykańskim stanem Arizona spalił się meteoryt o średnicy około 3 metrów – podaje NASA.

 

 

NASA szacuje prędkość meteorytu na 64 tysięcy kilometrów na godzinę, a jego wagę – na kilkadziesiąt ton. Można przypuszczać, że gdyby obiekt dotarł do ziemi w tej formie, zniszczenia lub straty byłyby ogromne.

 

Wcześniej w sieci pojawił się film, na którym można zobaczyć jasne błyski światła na niebie. Towarzyszył im głośny huk. Za upadającym meteorytem widoczna była smuga dymu.

 

Największy meteoryt spadł na Ziemię niedawno w zimie 2013 roku. Wszyscy pamiętają, że zdarzyło się to w okolicy Czelabińska w Rosji. Ciało niebieskie, które wówczas częściowo spaliło się w atmosferze, wpadło do Jeziora Czebarkul.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Zenek :)

"A cóż w tym dziwnego. Każda

"A cóż w tym dziwnego. Każda akcja rodzi odpowiedź a taką jest decyzja Rosji po złamaniu przez NATO wzajemnych ustaleń dot, kontyngentów wojskowych w Europie Wschodniej. Bardziej mnie rajcuje wzmocnienie flanki wschodniej przez nasze rodzime siły z OTK. Jak się słyszy ma to być kilkadziesiąt tysięcy "wojaków", którzy własna piersią będą nas bronić przed rosyjską nawałą. Zabawa rusza od września. Ciekaw jestem co się uda poza stworzeniem sztabów brygad z zawodowych wojskowych. Może p. Antoni uzbiera ze dwie brygady ale musi dojść do porozumienia z narodowcami i kibolami. Zaplecze do ew. tłumienia niezadowolenia społecznego jak znalazł. (To nie bzdury tylko przewidywany sposób użycia tych sił przez NCS ) "

i odpowiedź

" Oto jakie gry wojenne są przeprowadzane w amerykańskich sztabach. Na początku roku kał-boye zrobiły taką grę wojenną (Pan Putin miał rzecz jasna transmisję na żywo):

1. Rosja napada na Pribałtykę (przypiszmy od razu że "napaść" Rosji to może być byle co, ostrzelanie radiostacji, poletka, albo zgubienie się jakiegoś samolotu, no kij z tym, pretekst jest więc NATO uznaje że Rosja napadła)
2. Żeby była szansa obrony Pribałtyki, to trzeba korytarzem Suwalskim posłać kontr-uderzenie, ale nie da się zabezpieczyć tego korytarza bez uderzenia na Grodno i Kaliningrad (inaczej grozi kociołek), więc takie uderzenie wykonuje polskie mięsko armatnie.
3. Sukces natowców, polska niezwyciężona armia zdobywa przy wsparciu B-52 bombardujących Kaliningrad (jedyne rakiety które się tam znajdują to stare Toczka-U typu ziemia-ziemia) oraz Grodno i korytarz suwalski jest zabezpieczony.
4. Dnia dwunastego operacji, roku kaczyńskiego 2016, gra się kończy. Rosja posyła taktyczne głowice nuklearne (o mocy do czterech Hiroszim) na przeprawy na Wiśle (Płock, Warszawa, Toruń, Bydgoszcz itd.) Po Suwałkach zostaje krater po-meteorytowy.
5. USA podpisuje rozejm z Rosją, mówią - dobra, nie było sprawy, zapomnijmy o tym, na wzajemnej zagładzie skorzystają tylko Chińczyki a nie my, a Polska? Syria też jest rozwalona i pół Ukrainy, to Polska też może być, kij tam z Polską - mówi kał-boy.

Warto też dodać że obroną strategicznego "korytarza suwalskiego" zainteresowani są też Anglicy mają kilka czołgów przysyłać... Przypomina się sytuacja z lata 1938 r. Anglicy byli wówczas zainteresowani obroną Sudetów, pisały o tym gazety w II RP, pisały "Angielski legion w sile 5000 żołnierzy wraz z siłami francuskimi ma nadzorować plebiscyt w Sudetach" sierpień 1938.

Londyńskiemu city nie jest na rękę zdecydowanie nowy jedwabny szlak, bo po jego uruchomieniu kanał sueski będzie miał znaczenie kanału augustowskiego (patrz "bombowe wycie" nazistów z iSSraela po sprzedaży 2 wysp przez Egipt ASaudyjskiej a połozonych na tym szlaku) i będzie go sobie można zwiedzić statkiem wycieczkowym, a te wszystkie terminale będą na "międzymorzu" więc podpalanie międzymorza leży w ich interesie i tak już od 500 lat , tylko kiedyś Wisłą i Dnieprem pływało tanie i znakomitej jakości zboże które zalewało rynek w GB a teraz zalać ostatecznie i zrujnować zachód ma chińska gospodarka, coś pięknego a Polska jeszcze ma okazję na tym zarobić i to więcej niż szejki zarobiły w całym XX w. na ropie. To będzie interes XXI w. no ale... nieboszczyki nic z tego mieć nie będą, dlatego trzeba nie dać wciągnąć się w wojnę, bo jej wynik zawsze jest taki sam... "

(http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kolejna-rosyjska-brygada-bedzie-stacjonowala-tuz-przy-ukrainskiej-granicy/gvh4zj)

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Dotkliwie cierpiąca Ukraina

Dotkliwie cierpiąca Ukraina coraz bardziej poraża smutną statystyką. To są potworne w niektórych miejscach, nieodwracalne procesy degradacji moralnej, nędzy materialnej i ludobójstwa. A teraz już ten problem pojawił się na poziomie państwowym – prostytucja i sadyzm w szkołach! Ukraina to getto Antychrysta, rezerwat faszyzmu, oraz akademia czarnej magii.

Według tej smutnej statystyki Ukraina zajmuje 1 miejsce w dziecięcej prostytucji, 1 miejsce w pornografii i 1 w alkoholizmie. To są oficjalne dane Funduszu Dziecięcego ONZ, UNICEF. To nie są moje wymysły. 1 miejsce, nabyte zostało po krwawym przewrocie, pod względem wymierania ludności, jak o tym powiedział Sekretarz Generalny ONZ, Ban Ki-moon, na spotkaniu w stolicy Libanu, Bejrucie.

Również 1 miejsce pod względem umieralności z powodu chorób układu sercowo-naczyniowego, 1 miejsce pod względem ilości samobójstw, zarówno wśród cywilnej ludności jak i w tzw armii ukraińskiej.

W Europie 1 miejsce pod względem likwidowanych państwowych i prywatnych przedsiębiorstw w ciągu ostatnich 2 lat, 1 miejsce pod względem ilości więźniów politycznych.

Pierwsze…, pierwsze…, pierwsze…, itd. I to wszystko jest niezauważane przez naszych „świadomych”, „patriotów”, nie tylko Dude co dał na UPAdlinę 16 baniek za darmo, z powodu tej mentalności „moja chata jest z kraja” ale i z powodu agresywnej, propagandowej sieczki medialnej, dzięki której utrzymuje się faszystowski reżim, a to reżim Antychrysta jest przecież, który robi prostytutki z własnych dzieci. Apeluję nawet do was wy wściekłe banderowskie psy, oni robią z was białych czarnuchów takich podludziów przeznaczonych najpierw do gwałcenia, a potem dawców organów. Smutne. Oto twoja chwła upadlińcu ... zbierasz coś zasiał.

Skomentuj