Na Morzu Wschodniochińskim doszło do kolizji chińskiego i greckiego statku

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Sześciu członków załogi chińskiego kutra, zatopionego od zderzenia z greckim statkiem, uratowała japońska straż przybrzeżna.

   
Na Morzu Wschodniochińskim doszło do poważnej kolizji chińskiej i greckiej jednostki, donosi TASS. Sześciu członków załogi zatopionego od zderzenia chińskiego statku uratowali Japończycy.

 

Do zdarzenia doszło w pobliżu spornego terytorium - Senkaku Islands (Diaoyu). Później, japoński MSZ poinformował, że strona chińska wyraziła wdzięczność za ocalenie rybaków.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Ogo Pogo

Na tych wschodnich

Na tych wschodnich egzotycznych morzach zmieniła się perspektywa.Tam do  kolizji dochodzi w morzu.Tylko u nas na Bałtyku w pasie 12 tu milowym ciemnogrodzkich polskich mórz do kolizji dochodzi na morzu.Musimy to czym prędzej  zmienić w przeciwnym razie nie będziemy mogli liczyć na współpracę na dalekim wschodzie.Nie daj Boże ,żeby ta informacja dotarła do komisji europejskiej.Z małej litery komisji... bo mam ją w bardzo głęboko tkwiącym gdzieś  tam ...poważaniu.

Skomentuj