Na miejscu katastrofy Airbusa A320 w Pakistanie znaleziono żywe dziecko

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Żywe dziecko znaleziono w miejscu katastrofy Airbusa A 320 w Pakistanie. Materiał transmitowany w lokalnej telewizji pokazuje, jak wyciągnięto dziecko z miejsca wypadku.

 

Uważa się, że rodzina dziecka mieszkała w jednym z budynków, w których rozbił się samolot. Brak danych na temat statusu rodziców.

 

Siły szybkiego reagowania armii i straż pożarna nadal pracują w miejscu katastrofy. Około trzydzieści osób zostało zabranych do szpitali z obszaru, w którym rozbił się samolot. Przypominamy, że kierownik banku i dwóch innych pasażerów wyciągnięto żywych z wraku rozbitego samolotu A320 pakistańskich linii lotniczych w regionie Karaczi. Według najnowszych doniesień zginęło ponad sto osób.

 

Na pokładzie Airbusa A 320, który rozbił się w Pakistanie, była również modelka Zara Abid, która ma ponad 80 tys. obserwujących na Instagramie. Teraz jej rodzina desperacko chce dowiedzieć się, co się z nią stało. Burmistrz Karaczi potwierdził z miejsca katastrofy, że zginęło 107 osób.

Brat modelki odwiedził miejsce tragedii, ale nie mógł jej tam znaleźć. Teraz szuka jej w szpitalu. Sieci społecznościowe są pełne smutnych wiadomości o Zara Abid po katastrofie. Niektórzy jej miłośnicy i fani twierdzą, że jest ona wśród ocalałych.

 

Przypominamy, że samolot wystartował z międzynarodowego lotniska Alam Iqbal w Lahore i rozbił się w okolicy Karaczi po awarii silnika.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Hose88

Modelka z Instagram? To ja

Modelka z Instagram? To ja jestem dowódcą czołgu z WarThunder'a.

A innymi słowy, to jeb!@ ją pies, zapewne byli tam ludzie bardziej wartościowi od jakiegoś szlaufa, a jednak artykuł w dużej mierze skupia się na niej i jej biednych koniobijców.

Ech... Panie Tallinn "Stop making stupid people famous".

Skomentuj