Na Kamczatce wulkan Bezimienny wyrzucił 15-kilometrową chmurę popiołu

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Wczoraj, 28 maja 2022 roku, na Kamczatce w Rosji wybuchł wulkan Bezymyanny. Ogłoszono czerwony alarm, bo wulkan wyrzuca popiół na wysokość 15 kilometrów.

 

Mieszkańcom zaleca się trzymanie się z dala od wulkanu, niebezpieczeństwo stwarzają gazy wulkaniczne i popiół unoszący się w powietrzu.

 

Turyści i samoloty nie mogą pojawiać się w pobliżu erupcji. W ciągu doby zarejestrowano siedem erupcji i istnieje możliwość dalszej aktywności. Władze monitorują sytuację.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika syriues

Podobno wulkany ,to

Podobno wulkany ,to pozostalosci,odpadki po kamieniolomach,a chodzi tu o krzem.te odpadki krysztaly sa aktywne ,az do wytracenia energii atomu.

To dlaczego te wulkany nie moga quffa podgrzewac nam wody,lub cokolwiek innego.musi to byc gaz czy ropa.musi byc tam łapa potentata,by ktos mial nad nami władzę. 

Kto trzyma energie w swoich lapkach rządzi swiatem,a to podobne jest do wiezienia

Prawda wyzwala,a kłamstwa naukowców wiezi nas,dlatego ta wiedza ciąży w poznaniu.

A to dlatego, żeby byla energia uwieziona,ta wolna energia eteru,

Wiecie ,ze te wszystkie wieże swiatynne powstały by ściągać energie z eteru, a potem zatuszowano to i zamieniono na kościoły. 

Wedlug mnie Jezus I Cesarstwo Rzymskie przeminęło, a na cesarstwie zawisła zaglada totalna,a cala ta historia to sciema.

Armageddon juz nie raz sie wydarzył, wedlug mnie nadchodzi następny. 

Czas na ere Wodnika I przesuniecie 30 stopni calego naszego królestwa.a wiec być może azylanci i wojna na Ukrainie jest po to by nas zaadoptowac do przyszlych wydarzeń, a szczepanki maja za zadanie sprowadzić na nas zapomnienie.

Portret użytkownika Endymion

Masz rację, ale co z tego?

Masz rację, ale co z tego? Świata nie zbawisz, niestety. Możemy zadbać o siebie i bliskich. Broń, zapasy, schronienie, niezależność energetyczna; tyle możemy zrobić. Po co my się tutaj produkujemy pisząc komentarze? Bez sensu.. Ci co mają wiedzieć, już wiedzą, a trolle tylko minusy dają.

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika Grażyna Kisieleska

"kłamstwa naukowców" naukowcy

"kłamstwa naukowców" naukowcy nie kłamią, to jest bardzo uczciwa i świadoma moralnie grupa społeczna. Podobnie jak celebryci, politycy i oczywiście urzędnicy. Obywatel nie jest kompetentny więc dla tego są naukowcy i eksperci aby ciemnym ludkom wszystko wytłumaczyć. Dlatego proponuję włączyć sobie telewizję a nie zajmować się teoriami spiskowymi.

Skomentuj