Na Islandii eliminuje się niemal wszystkie dzieci z zespołem Downa

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Islandia to kraj, który jawi się nam jako kraina wulkanów, ewentualnie jako modelowe społeczeństwo anarcho-kapitalistyczne, ale jest też mroczna strona tego wyspiarskiego narodu, stosowana na dużą skalę eugenika, której nie powstydziliby się najbardziej zwyrodniali naziści.

 

Według amerykańskiej stacji CBS News, Islandia jest światowym liderem w zwalczaniu anomalii chromosomowej zwanej zespołem Downa ( zwanym też inaczej trisomią 21). Odbywa się to poprzez eksterminację dzieci z tym syndromem. Umożliwiły to nowoczesne badania prenatalne, które pomagają wykryć zaburzenie bardzo wcześnie.

 

Doprowadziło to do tego, że jeśli na Islandii urodzi się dziecko z zespołem Downa to jest to wynik błędu i w państwie zamieszkałym przez około 350 tysięcy mieszkańców dochodzi do urodzenia najwyżej jednego, dwóch dzieci z trisomią 21. Jest to klasyczna eugenika, którą wśród ludzi na tak szeroką skalę po raz pierwszy wykorzystali w latach czterdziestych ubiegłego wieku, niemieccy naziści.

 

W szalonych czasach, w których żyjemy obecnie, nienormalność jest uważana za normę a normalność staje się anomalią. CBS News najwyraźniej podąża za lewackim postępem, bo swój dokument o islandzkiej eugenice reklamowano bez wstydu następującym sloganem "Islandia jest w stanie skutecznie wyeliminować zespół Downa poprzez aborcję".

 

Dziennikarze zachwycają się niema, że prawie 100 proc. kobiet na Islandii, po tym gdy dowiedziały się, że noszą dziecko z zespołem Downa, decydują się na jego zabicie w łonie matki. Dla Wielkiej Brytanii jest to 90 proc. a w Stanach Zjednoczonych około 67 proc. Dla Europy to już 92 proc. zatem widać, że również podążamy w kierunku fizycznej eliminacji wszystkich cierpiących na trisomię 21.

 

Niedawno we Francji zabroniono reklamy telewizyjnej pokazującej dzieci z zespołem Downa, które mówiły o swoim szczęśliwym życiu. Spot telewizyjny miał za zadanie wspomóc decyzję matek, które otrzymały diagnozę prenatalną i zapewniała je, że ich dzieci będą miały w znacznym stopniu normalne życie. 

Reklama została jednak zabroniona przez rząd francuski, ponieważ zdaniem lewicy, uśmiechy dzieci mogłyby "zakłócić sumienie kobiet, które zgodnie z prawem dokonały odmiennych wyborów osobistych". Oznacza to, że eugenika to nie tylko domena Islandii, ale też Unii Europejskiej. I nie są to tylko spekulacje, ale wyraźnie promowana strategia eksterminacji ludzi z zespołem Downa, wspierana przez polityków.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Agata

Kobieta sama powinna mieć

Kobieta sama powinna mieć możliwość decydowacnia czy chce urodzić czy nie. Jeśli nie chce to nie powinno się jej tego prawa odbierać. Oczywiście tabletki poronne to nie zawse jest najlepsze wyjście ale często najbezpieczniejsze. Życzę wszystkim kobietom w Polsce aby w końcu uzyskały pełną niezależność w kwestii decydowania o swoim ciele i życiu.

Portret użytkownika SallyMoon

Można sobie mydlić oczy

Można sobie mydlić oczy religiami, moralnością i innymi całkowicie subiektywnymi bzdurami. Nie zaprzeczymy jednak faktom, iż potrzeba nam jako ludziom pierwszego świata ogromnej ilości narodzonych dzieci. Nie jakichkolwiek, tylko sprawnych, zdrowych, gotowych na wyzwania świata, który przez religie, moralności i subiektywne poglądy, wygląda tak jak wygląda. Dzieci z Downem nie odbudują naszej gospodarki, nie rozwiną inżynierii, nie pójdą na wojnę ani nie będą grać w reprezantacji w gałę. Nie możemy sobie pozwolić na rodzenie uszkodzonych płodów, materialnie, ekonomicznie, społecznie. A wszyscy obrońcy życia zapominaja o jednym. Jakw rodzinie urodzi się dziecko z Downem, to jest w wiekszości koniec tej rodziny, ona już się nie rozwinie, nie dostarczy społeczeństwu materiału na nowe pokolenie, a częściej będzie przymierać głodem. Opieka nad takim dzieckiem to nie jest kolorowy uśmiechnięty film, tylko stała walka, o życie, o zdrowie, o zasiłki, o dodatki. A kobiety decydujące się na usunięcie wadliwych płodów, w efekcie często później przynoszą na świat zdrowe, piekne dzieci. Można rozpatrywać to filozoficznie, ale faktów nie oszukamy.

 

Portret użytkownika hansi

Nie polemizuję. Wpisuję swoje

Nie polemizuję. Wpisuję swoje 3 grosze, bo inaczej się nie da tutaj.

Otóż: - do Autora artykułu: - nie wiem, KTO tutaj jest bardziej LEWACKI... Czy Islandczycy, których popieram na 100% (a więc i - o zgrozo - JA ?!..), czy też Autor artykułu i wszyscy "humanitarnie" oszołomione Człowieki (pełne sorosowych Praw Ludziów), z zablokowanymi mózgami etyczną kwadraturą koła, na temat np. jedzenia tylko zieleniny, żeby nie hodowano i nie mordowano Krów... ?

Jest to efekt ogłupiającej nas działalności żydowni, teraz napuszczającej na nas Islam, który właśnie za naszą ciotowatość teraz - chce nas po prostu powyrzynać Smile , nie oglądając się na żaden-tam "humanitaryzm" Smile A ja powtarzam: - może by tak odpieprzyć się od ludzi i ICH (a NIE państwa !) dzieci i pozostawić im decyzję, czy CHCĄ (za WŁASNE pieniądze) chować Downa ? Czy też NIE CHCĄ i nie robić cyrków z zakazami, czy nakazami, co jest niczym innym, jak FASZYZMEM ?... Na Islandii, Panie Autorze, o ile wiem - nikt nikogo, do niczego NIE ZMUSZA ?...

Ludzie po prostu SAMI wiedzą, że jst ich mało i muszą być po prostu ZDROWI, jako populacja.. GREEEN ??...

Portret użytkownika aborcjonista

Artykuł zawiera poważne

Artykuł zawiera poważne psychomanipulacyjne nadużycia - emocjonalne słowa jak "eksterminacja" dotyczą zabijania urodzonych osób. Jkabym nie wiedział, że chodzi o aborcję, mógłbym pomyśleć po lekturze, że chodzi o zabijanie narodzonych dzieci i dorosłych osób z tą chorobą. Takie manipulowanie czytelnikiem.

Ja nie chciałbym mieć dziecka z Downem i też podjąłbym decyzję o aborcji. Krytykujecie aborcję, ale kto z Was przejąłby nad takim dzieckiem opiekę? Zawsze "to złe" ale też "spłodzili chore dziecko - niech wychowują i męczą się z nim całe życie", nawet gdy ukończy 18 lat.

Portret użytkownika hansi

A Ty - może CHORA ? I wolno

A Ty - może CHORA ? I wolno Ci rodzić dzieci, o których wiadomo, że będą kontynuować tę linię ? Smile Pasuje Ci jeżdżenie sobie po ludzkich uczucciach, fotkami uśmiechniętych Downów ? Bedziesz płacić na wszystkie przymusowo rodzpone Downy (narastająco - przeróżne choróbska NEUROLOGICZNE i inne, na skutek "SZCZEPIEŃ", celowo trujących dzieci).

NIE rozumiesz, że jest to działalność CELOWA i metodyczna , w celu WYTĘPIENIA naszej łacińskiej cywilizacji ?.. Zapytaj ŻYDÓW, czy "szczepią" swoje noworodki, albo czy rodzą Downów. Mogę Ci już teraz odpowiedzieć Smile

Portret użytkownika gosiaa

Popieram ich inicjatywę w 100

Popieram ich inicjatywę w 100%. Nikt do niczego nie zmusza tych kobiet żeby przyjęły tabletki poronne. Podziwiam rodziców którzy muszą wychowywać chore dziecko, różnica polega na tym że u nas trzeba takie dziecko urodzić a tam -nie. Każdy powinien mieć prawo do takiego wyboru. Przerywanie ciąży na jej wczesnym etapie jest bezpieczne dla zdrowia kobiety. Tabletki poronne które działają do 9 tygodnia (oryginalne tabletki poronne z apteki a nie jakieś podróby z allegro) są najlepszym sposobem.

Strony

Skomentuj