Na granicy polsko-ukraińskiej zatrzymano potężnie uzbrojonego mężczyznę, który planował zamachy we Francji

Kategorie: 

Źródło: Служба безпеки України/YouTube

Ukraińska Straż Graniczna powiadomiła, że pod koniec zeszłego miesiąca zatrzymała obywatela Francji który przewoził karabiny maszynowe i tysiące sztuk amunicji, ręczne granatniki przeciwpancerne oraz spore ilości ładunków wybuchowych i detonatory. Mężczyzna podobno przygotowywał się do zamachów w Paryżu.

 

 

Potencjalny terrorysta został zidentyfikowany jako Gregoire Moutaux. Szef ukraińskiego SBU powiedział, że Francuz zaplanował łącznie 15 ataków, choć nigdy nie był jeszcze notowany za przestępstwa. Nie mamy najwyraźniej do czynienia z islamskim terroryzmem ale sprawca miał kierować się ultranacjonalistycznymi poglądami.

 

Na liście potencjalnych celów znalazły się mosty, autostrady, meczety i synagogi. Można powiedzieć że mężczyzna mógłby zostać ogłoszony "francuskim Breivikiem". Zatrzymany mógł przeprowadzić zamachy przed lub w trakcie imprezy sportowej Euro 2016.

 

Wydarzenia tego typu oczywiście są na rękę rządom w Europie oraz samej Unii Europejskiej. Każde zagrożenie terroryzmem sprzyja np. wprowadzeniu polskiej ustawy antyterrorystycznej czy utworzeniu jednej europejskiej armii. W najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się kolejnych takich zatrzymań, a być może nawet nawet ataku islamistów.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego WschoduKomentarze

Portret użytkownika keri

Garnek studencki z Wrocławia

Garnek studencki z Wrocławia miał takie same cele terrorystyczne i jeszcze dopisali mu zamach w czasie ŚDM. Wielce szacowny splugawiony rektor politechniki potwierdził, że to możliwe.

Rektor je teraz tylko gotowe dania z plastikowych pojemników Smile

Pamiętacie Brunona, chemika? Siedzi za posiadanie zapalniczki i latarki (co było zaprezentowane na zdjęciach go obciążających).

Tym razem zdjęcia prezentują broń, nie wiadomo czyją i kiedy ustawioną do fotografii, lecz jednak postęp, że to nie zapalniczka czy garnek.

W szczepionkach pw świńskiej grypie AH1N1 był AH5N1 o śmiertelności 60%. Szczepionka była opatentowana pół roku przed epidemią. http://www.arkadia-polania.pl/swinska-grypa-to-lagodna-choroba.php

 

Portret użytkownika 1wojtas

Panie i panowie,

Panie i panowie, wytłumaczycie mi, co ja widzę na załączonym filmiku? Obraz z dwóch kamer podczas załadunku - skąd się tam wzięły, skąd służby zdobyły te nagrania zanim zatrzymali podejrzanego na "granicy"; jeśli wiedzieli wcześniej o próbie przemytu, to czemu czekali z zatrzymaniem dopiero do momentu, aż na granicy będzie można sfilmować z vana zatrzymanie terrorysty? Po obejrzeniu wideo straciłem kilka punktów IQ - i to nie wyrafinowanymi technikami black ops, a za pomocą młotka....

Portret użytkownika sceptyyk

Obawiam się że, to był

Obawiam się że, to był leszcyk-przynęta... Pogranicznicy, zajęli się nim, a za nim przejechały TIR-y z prawdziwym ładunkiem... A ile tego było? Czas pokaże... Tak zagrywaja przemytnicy narkotyków, wystawia się "leszcza" a za nim, idzie to co ma przejść...

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Mahomet (uważany przez

Mahomet (uważany przez muzułmanów na idealnego człowieka i wzór do naśladowania) rabował wsie i miasta o świcie, kiedy ludzie jeszcze spali i nie byli w gotowości do obrony. „Prorok” islamu dopuszczał się masakr i tortur, potem sypiając z żonami zabitych Arabów i Żydów. Taka jest niewygodna prawda, zarejestrowana w autentycznych źródłach islamskich, których nie można już wspominać, ponieważ prawda stała się „mową nienawiści”.

Kiedy muzułmanie są wpuszczani do krajów Zachodu w tak ogromnych liczbach, przynoszą wraz ze sobą ten sam etos, tę samą mentalność, to samo poczucie wyższości nad innymi ludźmi. Historia pokazała, że wpuszczanie ich na nowy teren zawsze przynosiło tragiczne rezultaty i zawsze kraje wpuszczające były przegranymi w tej grze. W miarę jak urośnie ich liczba, zaczną wymagać od innych, aby zmienili swój sposób bycia aby uszczęśliwić nowych „gości”.

Muzułmańskie przekonanie o swojej wyjątkowości i wyższości jest tak wryte w ich psychikę, że nie jest możliwe dla nich aby myśleć w inny sposób. Nie tylko uważają, że twój dobytek należy do nich. Uważają również, że nie-muzułmańskie kobiety to można zgwałcić. Inny tok myślenia nie wchodzi w grę, ponieważ myślenie inaczej oznacza kwestionowanie ich „proroka”, opcję totalnie nie do przyjęcia.

Ta nowa fala inwazji muzułmańskiej przyniesie tylko destrukcję zachodniej cywilizacji jaką znamy i oznaczać będzie koniec wolności i demokracji w tych krajach, które ich przyjmą. Muzułmanie będą domagać się przywilejów, specjalnego traktowania, darmowych domów, darmowego jedzenia halal oznaczającego więcej okrucieństwa wobec zwierząt, darmowej opieki medycznej i finansowania nowych meczetów. Rezultat będzie taki, że będziesz płacił więcej w podatku i zabierał jedzenie z talerza twoich dzieci, aby dać je muzułmańskim facetom którzy nie mają i nie będą mieli za grosz szacunku do ciebie, twojej żony i córki, a także nie będą się długo zastanawiać czy je zgwałcić, jeśli ujdzie im to na sucho.

W zakresie terroru i przemocy mało kto równa się z muzułmanami. Pamiętajmy, że Medynę podbijało 300 muzułmanów. W wyniku zamachów i agresji, zdołali „zasiać terror w sercach niewiernych” pod dowództwem Mahometa 10-tysięczne miasto skapitulowało w ciągu trzech lat. 300:10 000! Po pięciu latach Mahomet wypędził lub zabił wszystkich Żydów w Medynie i chwalił się: „Zostałem zwycięzcą poprzez terror!”

Zwróć uwagę, że 90% tych „uchodźców” to zdrowi muzułmańscy faceci w wieku 17-45. I nawet to nie zapala czerwonej lampki w głowach Europejczyków. Dlaczego nie zawracacie ich i nie zmuszacie do walki w ich własnych krajach?

Wszyscy muzułmanie są ofiarami i będą chcieli wpełznąć do krajów „kafirów”, którymi tak bardzo gardzą. Ale jest ich 1.5 miliarda. Jak można ich tu aż tylu zmieścić? Czy nie lepiej pomóc im oczyścić się z islamskiego brudu i tym samym rozwiązać ich problemy? Czy nie jest to lepsze rozwiązanie?

Jedynym sposobem pomocy muzułmanom to usunięcia źródła ich zacofania i cierpienia jest pomaganie im porzucić brudną religię islamu. Muszą posmakować jego gorzkich owoców sami, dlatego zachód musi trzymać się z dala od bliskowschodnich konfliktów. Jedyne osoby, które muszą zostać uratowane to mniejszości religijne w krajach islamskich: chrześcijanie i Jezydzi są pierwszymi ofiarami. Należy ich stamtąd ratować. Natomiast muzułmanów zostawić ze swoimi zabawkami w zgotowanym przez siebie piekle. Zostawcie ich, aby modlili się do swojego Allaha. Głupotą jest ratowanie tych, którzy marzą o zdominowaniu i podbiciu nas.

Strony

Skomentuj