Na Florydzie aligator wskoczył do łodzi z turystami wywołując ogólną panikę

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Na Florydzie doszło do niecodziennego zdarzenia. Duża aligator poważnie przestraszył grupę turystów, gdy nagle skoczył z brzegu prosto do nich do łodzi. Niemal natychmiast rozpoczęła się niebezpieczna szamotanina. 

 

Łódź z turystami wykonywała rejs po jeziorze i zatrzymano się blisko brzegu na którym wygrzewał się gad. Nieodpowiedzialny przewodnik turystyczny naraził życie ludzi i nawet zachęcał ich, aby wyciągnęli rękę i poklepali aligatora go po plecach. Jak to przeważnie bywa z naturą nie ma żartów i prowokowane zwierze zachowało się w sposób zupełnie nieprzewidywalny.

 

W pewnym momencie aligator nagle wskoczył do łodzi prosto z brzegu. Turyści w panikę, ale drapieżnik nikogo nie zaatakował. Gad przebiegł przez łódkę i wskoczył z powrotem do wody po tym gdy, nie bez trudu, przecisnął się przez balustradę.  To naprawdę wielkie szczęście, że nikt nie został ranny. 

 


 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Skomentuj