Na czym miałby polegać prawdziwy „Wielki Reset” według Henry’ego Makowa

Kategorie: 

Źródło: Internet

Dotychczas „Wielki Reset” kojarzy się z planem podporządkowania społeczeństwa woli małej grupy najpotężniejszych ludzi na świecie. Nie ma on żadnego związku z postulatami zwykłych obywateli. Jak mógłby więc wyglądać „reset”, który rzeczywiście uchroni ludzkość przed totalną dyktaturą?

Zdaniem dr Henry’ego Makowa „prawdziwy wielki reset”, zgodny z interesem społeczeństwa, opierałby się na kilku punktach.

Najważniejsze jest to, aby narody odzyskały kontrolę nad kreacją swoich kredytów i waluty.  Mogłyby dzięki temu zrzec się wszelkich „długów” powstałych z powietrza. Stworzyłyby środek wymiany, bez długów i odsetek.

Wszyscy politycy, biznesmeni, naukowcy, dziennikarze i urzędnicy medyczni, którzy brali udział w pandemicznym oszustwie COVID-19, powinni zostać zwolnieni, obaleni i osądzeni. Jacob Rothschild, George Soros, Bill Gates, Rockfellerowie i wszyscy, którzy uczynili z koronawirusa narzędzie do wprowadzenia Nowego Porządku Świata, powinni zostać skazani za zbrodnie przeciwko ludzkości. Ich majątek powinien zostać skonfiskowany i dodany do publicznej kasy. Joe Biden powinien zostać uwięziony za sfałszowanie wyborów, podobnie jak Donald Trump, który zrobił według Makowa z własnej prezydentury reality show i zaniedbał obowiązki. Wszyscy współwinni fałszerstwa wyborczego, w tym także Trump i Mike Pence, oraz Kongres i sędziowie Sądu Najwyższego, mieliby zostać postawieni przed sądem. 

Według Makowa powinno się też znacjonalizować największe koncerny technologiczne i medialne. Należy je rozbić na mniejsze podmioty i odsprzedać ludziom, którzy zagwarantują wolność słowa i swobodny przepływ informacji. 

Potrzebna jest także likwidacja CIA i FBI oraz utworzenie nowych zreorganizowanych służb.

Trzeba ponadto zakazać uprawiania masonerii. Masoni mieliby zakaz piastowania urzędów publicznych. Czołowi przedstawiciele tego ruchu, muszą zostać wyeliminowani z przestrzeni publicznej.

Należy także usunąć komunistów z systemu edukacji, zwłaszcza z uczelni wyższych. Uniwersytety mają zacząć chronić wolności słowa.

Członkowie ideologicznych bojówek, takich jak: Black Lives Matter, Antifa,  „feministki” oraz wszelkie nurty w ramach LGBTQI+, powinni zostać wysłani do obozów „reedukacyjnych”.  

Wybory mają być finansowane ze środków publicznych. Żadne prywatne wkłady nie mogą być dozwolone. Politycy nie będą mogli czerpać korzyści ze swojego urzędu. 

Należy karać i więzić wszystkich odpowiadających za promowanie satanizmu, zboczeń, nielegalnej migracji, zmian klimatycznych i wszelkich globalistycznych kłamstw

Aborcja ma zostać ograniczona lub zakazana, podobnie, jak szczepionki mRNA.

To, zdaniem Henry’ego Makowa działania niezbędne do zaprowadzenia „pozytywnego wielkiego resetu”.

Zgadzacie się z jego propozycjami?

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika Brawoooo!!

Od dawna nad tym myślałem i

Od dawna nad tym myślałem i przyznaję że wychodziły mi dokładnie takie same wnioski. Pięknie to jest zebrane, pokazane złe kierunki rozwoju i sposoby na uniknięcie ich w przyszłości. W tej chwili zobaczcie co się dzieje, wyrośli nam ludzie tak bogaci że wydaje im się że są bogami i wszystko mogą. Ubzdurali sobie że ludzi jest za dużo i na Ziemi jest za ciepło i choć nikt ich nie upoważnił, zabierają się za "naprawę" To zaczyna być naprawdę przerażające i niebezpieczne, kto ich powstrzyma? Trzeba udowodnić im ludobójstwo i osądzić, a także odebrać narzędzia zbrodni. Uświadomić że nikt ich o to nie prosił i żeby namolnie nie pchali się z tą swoją "pomocą". Ale kto bogatemu zabroni? Kiedy Kadafi chciał zagospodarować pustynie i zwiększyć tereny zagospodarowane, to im się nie spodobało i wszyscy widzieli co z nim zrobili. Czyli z pewnością nie chodzi im dobro ludzi

Portret użytkownika Quark

To zależy jak na to spojrzeć

To zależy jak na to spojrzeć .. Bo dobry ogrodnik wie , kiedy i jak bardzo poprzycinać gałązki drzewek i krzewów aby rosły dobrze i sobie nawzajem nie przeszkadzały - czyli nie podbierały sobie składników odżywczych i światła - (chodzi tu o zachowanie równowagi między zasobnością {lokalnej} ziemi a liczbą ludności ). A z drugiej strony , które "rośliny" czyli chwasty wyrwać aby nie przeszkadzały całej porządanej reszcie w swobodnym i zrównoważonym rozwoju. Gdy w zagrodzie kur jest zbyt wiele to nie dość , że wszystko wydrapią i wygrzebią to jeszcze zasrają całość .. wie to każdy wiejski chodowca i wtedy trzeba je przetrzebić ! To samo tyczy się lasów - robi się przecinkę (czyli przerzedzenie poprzez wycięcie) , żeby pozostałe (te najzdrowsze) mogły sobie spokojnie rosnąć już bez stresu . Ludzie nie są tu wyjątkiem - ich też trzeba przetrzebić ale nie "jak leci" wszystkich po kolei ale w pierwszej kolejności wyrwać chwasty a potem usunąć osobniki niedorozwiniete , wynaturzone i zniekształcone - dopiero wtedy "ludzki ogród" przestanie być ugorem , zapuszczoną i zarośniętą bezładnie zapomnianą łąką a zacznie przypominać raj utracony . Jedynie z tym właściwym "ogrodnikiem" jest jeszcze problem bo go ... nie ma ...  są tylko jakieś samozwańcze gałgany "bez szkoły" , machające bezmyślnie kosą i opryskujące "rundapem" nie to co trzeba ! I to jest moim zdaniem podstawowa na dziś kwestia do rozwiązania : znalezienie - wyłonienie z ogólnego miszmarzu kogoś rozumnego kto chwyci za nożyce i grabki i zacznie robić po mału porządek.

Portret użytkownika Jan Pawłowski

Zanim zaczniesz wydawac

Zanim zaczniesz wydawac wyroki smierci na inwalidow-naucz sie,ze "pożądany" pisze sie przez zet z kropka.

 

Co do istoty pozytywnego resetu -zasadniczo zgadzam sie, natomiast w kilku punktach lekka przesada.

Portret użytkownika alien972

tam gdzie kozera widzi

tam gdzie kozera widzi totalną dyktaturę

ja widze
racjonalne zarzadzanie globalnymi zasobami
wyciszenie lokalnych i
uniemozliwienie globalnego konfliktu zbrojnego

zespolone wysilki społeczności swiatowej w celu prowadzenia badan podstawowych i wdrozenia nowych technologii ktore byc moze zabezpieczą Ziemię przed nieuchronną wizyta obcych i lierdoleniem kozery

Portret użytkownika Quark

W większości postulatów facet

W większości postulatów facet ma rację bo przecież zakazanie promocji wynaturzeń także tych ideologicznych (nazizm , faszyzm , komunizm ) wszystkim wyjdzie na zdrowie a wolność słowa to nie jest przyzwolenie na sączenie trucizny gdzie się da. Wybory jawne i klarowne zamiast "lobbingu" czyli wprost łapówkarstwa i partiokracji też są tym co należy uporządkować. Edukacja wolna od ideologii (jakiejkolwiek) czyż nie tak powinna ona wyglądać ? Szczepionki zmieniające genom i aborcja na życzenie to mają być "dobre" pomysły ? .. nie wydaj mi się .. czyli znowu korekta jak najbardziej słuszna . Zakaz lub raczej wykorzenienie ludzkiej skłonności do tworzenia tajnych stowarzyszeń o niejasnych celach (czyli spiskowych) , komu może się to nie podobać ? Chyba tylko zwolennikom obecnego "status quo" . CIA oraz FBI i ich odpowiedniki w innych krajach to przecież nic innego jak "ukryte państwo" czyli organizacje niepodlegające kontroli społecznej i mające często większą władzę niż ta faktyczna - faceci w czerni - mówi wam to coś ? To nie są jedynie "fikcyjne" postaci z komedii filmowej - nie ! To strażnicy obecnego systemu istniejacy realnie i odwiedzający każdego komu trzeba "zamknąć usta" .. Seryjny samobujca to nie jest współczesna wersja "czarnej wołgi" do straszenia nią niegrzecznych dzieci tylko "żołnierz" tajnych służb do mokrej roboty jak zwykła preswazja już nie wystarcza . I na koniec nacjonalizacja koncernów technologicznych - co to oznacza ? Oddanie cesarzowi co cesarskie ! Uwolnienie i odtajnienie wszystkich wynalazków i usprawnień do powszechnego użytku i zastosowania . Otwarcie "szuflad , sejfów i lodówek" ze skrywanymi tam wspaniałościami ukrywanymi przez te korporacje poto by czerpać korzyści ze znoju i trudu obecnych technologii angażujących ludzkość tak , że po robocie nie myślą już o niczym innym poza odpoczynkiem na leżance z piwkiem w ręku przed telewizorkiem ! Domeną ludzi wielkich jest umiejętność dostrzeżenia szerszej perspektywy .

Ludzie obudźcie się . Nikt tu chyba nie zadał sobie trudu przemyślenia zaproponowanych koncepcji ! 

Portret użytkownika EgzystencjalnyManiak

Przypomnę, był taki mem: co

Przypomnę, był taki mem: co to jest nietolerancja? Jeżeli nie tolerujesz laktozy to po prostu nie pijesz mleka, a nie golisz łeb i ganiasz po mieście krzycząc „je**ć krowy”.

Dlaczego Ktoś w tym artykule stawia LGBTQIA+ w jednym rzędzie z antifą i komunistami?? Skoro tak to bardzo proszę o podanie jednej potencjalnie złej rzeczy jaką Ci "odmieńcy" spod znaku tęczy - OPRÓCZ Angażowania się w politykę oraz narzucania innym swoich praw - robią. Chyba w samej ideologii nie ma nic złego, nieprawdaż? Proszę się tylko z tym nie afiszować i tyle, problem z głowy. Bo tam gdzie polityka i pseudodemokracja tam dla jednych WOLNOŚĆ się zaczyna a dla innych kończy.( Nieustanne podziały...) Jestem za zniesieniem wszelkich ograniczeń ale niestety, ludzie nie są na to gotowi. Każdy jest trochę altruistą i egoistą - czyli ma „dobre” i „złe” strony, „słabe” i „mocne” tendencje itd., które zakłócają spokój w stadzie, a trzeba przyznać, że jesteśmy sporym stadem. Nie mnie oceniać, kto jest kim albo jaka postawa u kogo dominuje ale patrząc na całokształt to większość z nas jest cholernymi, pazernymi, egoistami i potrzebujemy aprobaty, uznania, zwolenników, władzy etc. Uważam, że powinno się zmieniać świat od siebie a nie starać się "zwalczać " (ciężkie słowo) ruchy wyżej wymienione. Zwalczać to należy to co złe w samym sobie. O! Może Rzeczywiście Bill ma rację i depopulacja jest niezbędna żeby łatwiej było zapanować nad tym bajzlem. Ale może jak to się nie uda ( Nie, nie życzę nagłej śmierci miliardom ludzi) to Elon zabierze Nas na większą planetę i jakoś to będzie.

Pozdrawiam wszystkich i życzę by nas do tego czasu ufoludki nie zniknęły za regres pod kopułą. :-)

Ps: POST MIAŁ MIEĆ CHARAKTER ŻARTOBLIWY, KARYKATURALNY ITD A JAK WYSZŁO - SAM NIE WIEM. pozdrawiam ciepło. ;-)

Strony

Skomentuj