Na ćwiczeniach Zapad 2017 rosyjski bombowiec wypadł z pasa startowego

Kategorie: 

Źródło: Twitter

W czwartek 14 września bombowiec dalekiego zasięgu Tu-22 wypadł z pasa startowego w bazie lotniczej w regionie Kaługa, ale nie odnotowano większych szkód – informuje Interfax.

 

Incydent miał miejsce w pobliżu wsi Szajkowka. Tu-22 wyleciał z pasa startowego, ale nikomu nic się nie stało i maszyna nie została uszkodzona” – podano w komunikacie.

 

Wcześniej o zdarzeniu do prasy przeciekały dość skąpe wiadomości na ten temat. Portal The Aviationist podaje, że w tym samym dniu nad Morzu Bałtyckim latało w sumie sześć bombowców Tu-22. Zdaniem ekspertów ćwiczyły one atak na floty bałtyckie.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Eva11

a zeby tak zadna z takich

a zeby tak zadna z takich maszyn nigdy sie nie oderwala od ziemi !

cwicza zbrodniarze swiatowi jak sie wzajemnie mordowac i rujnowac zycie ludzi ,ktorzy nawet nie maja pojecia o co oni walcza !

kazda armia zbrojaca sie w nowe technologie to zbrodniarz na ziemi !

a my patrzymy i cierpimy ! wdychajac te ich opary ..pijac te ich odpady ...i jedzac te ich chemiczne doddatki ,bo nie ma gdzie ich utylizowac ...po drodze ginac lub patrzac jak dzieci sa rozrywane na strzepy !

uspiony czlowiek pozwala zbrodniczemu czlowiekowi na to co sie dzieje !

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Skomentuj