Na całym świecie odbyły się masowe protesty przeciwko covidowemu NWO!

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

#WeWillALLBeThere to hasło międzynarodowego marszu o wolność zorganizowanego przeciw nielegalnym restrykcjom rzędowym, łamaniu praw człowieka i konstytucji. 

Ponad 64 kraje na całym świecie przyłączyły się do pokojowych demonstracji obywateli. Głównym postulatem było aby natychmiast znieść ograniczenia i żyć normalnie. Bez masek, bez dystansowania się, bez szczepionek. 

 

Niestety nadal większość ludzi pozostaje pod wpływem covidowej propagandy. Mimo to coraz więcej osób widzi, że to co się dzieje dookoła nas to totalna aberracja. Wolność nie jest dana na zawsze i nagle okazało się, że znowu trzeba o nią walczyć. 

 

Protesty ostatnich zwolenników wolności są bardzo nie na rękę zarządzającym tym szaleństwem, dlatego w wielu miejscach spotkały się z radykalaną reakcją władz. Jej brutalność zależała od poziomu zamordyzmu w danym kraju. 

 

W Polsce ten rozkręcający się cały czas totalitaryzm sanitarny jest już chyba na sporym poziomie, bo rządzący wykorzystali swoich milicjantów do prześladowania protestujących. Polski marsz zorganizowany w Warszawie, był bezwzględnie rozganiany i atomizowany przez służby mundurowe. Podobne zdarzenia miały też miejsce w innych krajach. Nie wolno się jednak poddawać i trzeba protestować bo bierność prezentowana przez większośc społęczeństwa potem może nam się odbijać przez dekady.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika baca

Polskę chyba reprezentowała

Polskę chyba reprezentowała Justyna Socha... z jej twarzą i przekierowywaniem pary w gwizdek zasłużyła na sponsora takiego jak koncern Gillette...
Nie wiem ile kowidiotom trzeba jeszcze podrzucać podpałki do grilla żeby skumali ze marsze i protesty na necie to najskrytsze marzenie tych satanistycznych kowidowych zakapiorów...
póki bedą sobie chodziły procesje i wydzierały mordy oni będą przeszczęśliwi że tylko na pyskówkach się to wszystko kończy...
po tamtej milionowej procesji w berlinie już powinni to wiedzieć ale są na to zadziwiająco długo odporni...
tu trzeba czynu a nie strzępienia mordy - czynu, np wziąść za kark te skorumpowane i zboczone świnie z parlamentów i siłą wsadzić do lochu a potem surowo przez trybunały ludowe osądzić...
wszystko inne to tylko piana na ryju no i Gillette Smile

 

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Trump zabija irańskiego

Trump zabija irańskiego generała - OK. Ukatrupienie Kadafiego - OK. Wymordowaia bogu ducha winnych ludzi - OK. Ginie jednych z ichniejszych - ryk, płacz, zawodzenia i miesięcznice.

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Nie Zefel, to nie są flagi

Nie Zefel, to nie są flagi państwowe tylko narodowe.... Państwa polskiego nie było podczas rozbiorów, ale Lechici jako naród dumnie nosili biało-czerwone barwy, które potem przywłaszczyła sobie żydobolszewia, bo pasożyt żerując zawsze musi w jakiś sposób upodobnić się do żywiciela by ten od razu z nim nie walczył i nie próbował go strącać.

Portret użytkownika Zefel

Lechici przestali istnieć

Lechici przestali istnieć kiedy Mieszko I przywódca jednego z plemion Lechickich dokonał zdrady i zawarł pakt z Cesarzem Ottonem i papierzen Janem XIII. Wtedy powstała Powstało  państwo polskie które zaczęło poprzez indiktrynacje tworzyć naród. Narody są wytworem władzy i Indoktrynacji. 

Portret użytkownika MlotoWiertara

Widzisz Zefel jak zydy ci

Widzisz Zefel jak zydy ci pamiec wyczyscily i historie zmienily ,ze gotow jestes sie zaslug Mieszka I wyprzec i przekreslic 1000 letnia Polske ot tak sruuu

Mieszko zatrzymal zydow az do 1330 roku i czy ci to pasuje czy nie , to bylo jedyne dobre wyjscie wejsc z Czechami w ratowanie Polski na tamte czasy byl juz znany Cyryl i Metody Zachodowi.

Przypominam ci cwieczku ,ze w wieku IX prawdopodobnie 860-880 zydzi pielgrzymowali do wladcow Polski z prosba o osiedlenie.

I to oni namawiali plemiona germanskie by atakowaly POlske bo chca tam spoczac( Polin)

A bajka o LECHU to zydowska bajka ,  Bo Lech to po hebrajsku wyjsc ...

Jesli mozna wam tak latwo wyczyscic 1000 letnia historie zarzucajac Mieszkowi ktory byl bohaterskim ksieciem ( nie krolem) bo krolowie byli dopiero po chrzcie jako tytul zachodni ... to swiadczy ze nie bylo zadnej Lechii wczesniej z krolami ... tylko ksiazeta rozrzuceni w plemiona. , to ciebie cwoku juz przekreca na wszystkim , wystarczy tylkko dane inne podstawic.

Moze pod Grunwaldem zydzi walczyli jestes pewien czy nie?

 

Portret użytkownika Zefel

Módl się do swojego

Módl się do swojego żydowskiego Yahwe którego sprowadził Ci Twój bohaterski książę który plondrowal grody zabijał lub niewolił i sprzedawał wszystkich którzy nie godzili sie na jego władzę. A jego synalek Chrobry wychowany był na dworze Ottona a Czechy to próbował najeżdżać. Co Ci krzyżowcy Cyryl i Metody robili na w Bramie Morawskiej dobrze wiemy bo to oni sa odpowiedzialni za spalenie starego Cieszyna który był wybudowane przez Goleszycow. 

Portret użytkownika ​​​​​euklides

Ty nawet nie rozumiesz

Ty nawet nie rozumiesz pojęcia narodu... Narody są czymś naturalnym, czymś co powstaje spontanicznie. Naród to język, kultura, pokrewieństwo i naturalne więzi między ludźmi. Państwo żeruje na narodzie, a nie tworzy go. Najlepiej ujął to Lechita Fryderyk Niecki/Nietzche.

 Istnieje jeszcze gdzieś narody i stada, wszakże nie u nas bracia moi: tu istnieje państwa.
 Państwo? Cóż to jest? Baczność! Uszy mi roztwórzcie, abym wam słowo rzekł o śmierci ludów.
 Państwem zwie się najzimniejszy ze wszystkich zimnych potworów. Zimny kłam głosi ono, i takie oto kłamstwo zionie z jego ust: „Ja, państwo, jestem narodem“.
 Łeż to! Twórcy stworzyli narody i zawiesili nad niemi wiarę i miłość: tak to oni służyli życiu.
 Tamci zaś niszczycielami sę, którzy sidła na wielu nastawili i przezwali je państwem: miecz zawiesili nad nimi wraz z tysiącem żądz.
 Gdzie jeszcze istnieje naród, tam nie pojmuje on państwa i nienawidzi go, jak złego spojrzenia i grzechu w obyczajach i prawach.
 Tenci znak daję ja wam: każdy naród mówi swoim językiem dobra i zła: nie rozumie sąsiad mowy tej. Własną mowę wynalazł sobie naród każdy w prawach i obyczajach.
 Państwo wszakże łże we wszystkich językach dobra i zła; cokolwiek rzeknie, skłamie — a cokolwiek posiada, skradzione to jest.
 Wszystko w niem jest fałszem; kradzionemi zębami kąsa, ukąśliwe. Fałszywe są nawet trzewia jego.
 Pomieszanie języków dobra i zła: tenci znak daję wam, jako znak państwa. Zaprawdę, wolę śmierci znamionuje znak ten! Zaprawdę, kaznodziei śmierci nawołuje on!
 Aż nazbyt wielu rodzi się: dla tych zbytecznych wynaleziono państwo!
 Spojrzyjcież mi, jak ono ich przynęca tych nader licznych! Jak ono ich chłonie, żuje i przeżuwa!
 „Niemasz na ziemi nic większego nade mnie: jam palec Boga rządzący“ — tako ryczy potwór ten.
 I nietylko wszystko, co długouche i krótkowzrocze, pada przed nim na kolana.
 Och, nawet i w was, wy dusze wielkie, sączy ono ponure swe kłamstwa! Och, odgaduje ono serca bogate, które rade się roztrwaniają!
 Odgadł tedy i was, pogromcy starego Boga! Znużyliście się w walce, i oto znużenie wasze służy nowemu bożkowi! Bohaterów i czcigodnych radby wokół siebie poustawiał ów nowy bożek! Chętnie wygrzewa się on w słonecznem świetle dobrych sumień, — potwór ten zimny!
 Wszystko gotów wam dać ów bożek nowy, skoro tylko jego uwielbiać zechcecie: za tę cenę kupuje on sobie blask cnoty waszej i wejrzenie waszych oczu dumnych.
 Wami to przynęcić on pragnie tych nader licznych! Szatański to pomysł wynaleziono tu: konia śmierci w szychu boskiej glorji!
 O, śmierć dla wielu wynaleziono tu, śmierć, co się sama jako życie sławi: zaprawdę, serdeczna to wysługa wszystkim kaznodziejom śmierci!
 Państwem zwę ja to, gdzie wszyscy trucizny piją, dobrzy i źli: państwem, gdzie wszyscy siebie zatracają, dobrzy i źli: państwem, gdzie powolne samobójstwo wszystkich — „życiem“ się zwie.
 Patrzcież mi na tych zbytecznych! Kradną wszystkie dzieła wynalazców, wszystkie skarby mędrców: wykształceniem zwą tę kradzież swą — a wszystko staje się w nich chorobą i dolegliwością!
 Patrzcież mi na tych zbytecznych! Chorzy są oni zawsze: rzygają żółcią i zwą to gazetą. Pożerają się wzajemnie, a strawić się nawet nie zdołają.
 Patrzcież mi na tych zbytecznych! Zdobywają bogactwa i stają się dzięki nim biedniejsi. Potęgi chcą i przedewszystkiem dźwigni tej potęgi, wiele złota, — ci bezsilni!
 Patrzcie jak się pną, zwinne te małpy! Pną się poprzez siebie nawzajem i strącają się wzajemnie w błota i głębie.
 Do tronu pchają się oni wszyscy: omam to ich — jakoby szczęście na tronie zasiadało! Nieraz błoto spoczywa na tronie, — a nierzadko i tron na błocie.
 Opętańcy to są, zwinne te małpy, i gorączką przepaleni. Cuchnie mi ich bożek, ów bożek zimny, cuchną mi oni społem, ci bałwochwalcy.
 Bracia moi, chcecież się udusić w wyziewach ich paszczy i żądz! Raczej okna wyłamcie i wyskoczcie na wolność.
 Unikajcież tej złej woni! Uchodźcież od tego bałwochwalstwa zbytecznych!
 Unikajcież tej złej woni! Uchodźcież od oparu tych ofiar ludzkich!
 Otworem stoi jeszcze ziemia dla dusz wielkich. Dla samotników i samowtórów jest jeszcze wiele niezamieszkałych siedlisk w woni cichych mórz.
 Otworem stoi jeszcze dla dusz wielkich życie wolne. Zaprawdę, kto mało posiada, tem mniej będzie posiadany: błogosławione niech będzie małe ubóstwo!
 Gdzie państwo się kończy, tam dopiero zaczyna się człowiek, który nie jest zbyteczny: tam się poczyna pieśń niezbędnego, jedyną i niezastąpioną nutą.
 Gdzie państwo ustaje, — spojrzyjcież mi, bracia moi! — czyż nie dostrzegacie tam tęczy i mostów nadczłowieka? —

 Tako rzecze Zaratustra.
 

Strony

Skomentuj