Na Bermudach znaleziono butelkę z niezwykłą wiadomością

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Mieszkanka Bermudów Trina Williams, spacerując z dziećmi, znalazła na plaży butelkę z niezwykłą wiadomością. Nie był to jednak na szczęście rozpaczliwy plan ratunku jakiegoś rozbitka na bezludnej wyspie.

 

Jak powiedziała kobieta która odnalazła wiadomość, butelka została przyniesiona na brzeg zawierała pocztówkę ze zdjęciem statku o nazwie Albatross VI, list i komplet zatyczek do uszu.

 

Okazało się, że notatkę pozostawił kapitan statku amerykańskiej agencji geofizycznej - US National Oceanic and Atmospheric Administration - Orlando Thompson. Butelka została wrzucona do wody podczas ostatniego rejsu statku w 2008 roku.

„To nasz ostatni raz z Albatrosem. Naukowcy i załoga statku stali się jedną rodziną” - głosi wiadomość.

Trine Williams udało się skontaktować z kapt.Thompsonem. Powiedziała mu, że wkrótce zamierza wyjść za mąż i chce wykorzystać znalezioną butelkę jako element wystroju na weselu. Kapitan zgodził się a nawet obiecał kobiecie udział w ceremonii.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika baca

musi być piękna skoro

musi być piękna skoro pierwsze co zrobiła po znalezieniu butelki to telefon do kapitana że wychodzi za mąż...
kapitan zapewne napisał w drugiej butelce że bierze rozwód więc dzieci tej pięknej jak ją znajdą będą mogły się przyadoptować do roziwedzionej żony kapitana jako okretowi chłopcy...
no chyba że to bedą dziewczynki wtedy kapitan podrzuci je na wyspę dżefreja epszteina żeby nabrały ogłady....

 

Skomentuj