Na Bałtyku w rejonie Kaliningradu morze wyrzuciło na brzeg ogromne ilości parafiny

Kategorie: 

Źródło: https://www.facebook.com/admzel

W poniedziałek administracja miasta Zelenograd oraz gazeta Volna informowały, że na odcinku wybrzeża od miejscowości Zaostrowje do Zelenogradsk zarejestrowano emisję białej substancji podobnej do parafiny.

 „W Sokolniku na każdym metrze kwadratowym zalega mnóstwo białej substancji. Podnieśliśmy alarm. Co to jest? Skąd to jest?” – wykrzykiwał w słuchawce telefonu Mikołaj Satalkin, lokalny działacz samorządowy, udzielając wywiadu ww. gazecie.Eduard Kolkin, szef Departamentu Obrony Cywilnej, Sytuacji Nadzwyczajnych i Ochrony Środowiska zarządził ręczne czyszczenie wybrzeża w pasie od wsi Zaostrowje do Zelenogradsk. Sprawą zajęła się prokuratura z  Kaliningradu. Władze chcą znaleźć źródło zanieczyszczeń i ustalić sprawców w celu pociągnięcia ich do odpowiedzialności.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika WOJNA INFO

Trzeba być "geniuszem" żeby

Trzeba być "geniuszem" żeby nieznaną substację brać w gołą łapę. LOL

To mogą być pozostałości broni chemicznej z czasów wojny albo dowolne inne świństwo. Bałtyk to śmietnik! Według światowego rankingu jest najbardziej zanieczyszczonym morzem świata.

Skomentuj