Muzułmanom przeszkadzają bijące dzwony kościelne we włoskiej Genui

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Jak powszechnie wiadomo, muzułmańskim imigrantom wyraźnie przeszkadzają symbole kojarzące się z chrześcijaństwem. Jednak zamiast dostosować się do nowych warunków, w jakich przyszło im żyć w Europie, postanawiają walczyć z kulturą i wiarą mieszkańców. Dzieje się to nawet w samych Włoszech.

 

Papież Franciszek wielokrotnie nawoływał do przyjmowania muzułmańskich imigrantów. We Włoszech panuje silne przekonanie, że należy udzielać bezgranicznej pomocy obcym - najwyraźniej również tym, którzy podstępem chcą przekształcić kraj w kalifat.

 

Włochy przyjęły do siebie całą rzeszę nielegalnych imigrantów a społeczeność muzułmańska staje się coraz większa. W zeszłym roku ogłoszono plany utworzenia tzw. Zgromadzenia Islamskiego, które będzie wywierać naciski na rząd, aby ten zapewnił muzułmanom równe prawa, pozwolił stawiać kolejne meczety i uznał mięso z uboju halal. Szacuje się, że do 2065 roku aż 37% społeczeństwa będą stanowić imigranci, zaś liczba rodowitych Włochów będzie się pomniejszać w bardzo szybkim tempie. Należy przypomnieć również, że w tym kraju funkcjonuje bardzo silna siatka organizacji pozarządowych finansowanych i wspieranych przez bogatego zwolennika islamizacji, żyda George'a Sorosa.

Muzułmanie chcą mieć więcej meczetów, a jednocześnie prowadzą legalną walkę, aby wyciszyć dzwony kościelne - przynajmniej na początek. Ksiądz z dzielnicy Sampierdarena z Genui, Michael De Santis powiadomił, że muzułmański prawnik dostarczył list do jednego z kościołów, w którym przedstawił stanowisko swojego klienta. Wyznawcom islamu przeszkadzają małe i ciche dzwony, dlatego podejrzewa się, że w rzeczywistości nie chodzi o hałas, lecz o symbolikę dzwonu kościelnego.

 

Co więcej, kuria po części przystała na żądania muzułmanów i wydała instrukcje, aby przez kilka dni bić w dzwony kościoła tylko przed i po mszy. Setki mieszkańców tego regionu protestowało przeciwko decyzji, ponieważ dziś muzułmanom przeszkadzają dzwony. Jutro mogą im przeszkadzać krzyże w miejscach publicznych, a co będzie dalej?

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika mijo

Jak muslimski muezim 5 razy

Jak muslimski muezim 5 razy dziennie będzie ryczał przez megafon podkręcony na maxa na 4 strony świata to będzie ok. A wszelka krytyka tegoż muezina będzie podpadała pod islamofobię. Co lewactwo walczące z Kościołem skrzętnie wykorzysta, w myśl zasady "Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem".

Portret użytkownika euklides

Ten naród sprzedał swoje

Ten naród sprzedał swoje dzieci państwu za 500zł, pokazując, że ma je w du... Dzieci w tym kraju traktowane są przez rodziców jak materiał, który ma przynosić łatwą kasę, a jak dorośnie zap.. na ZUS, a ty się martwisz o jakieś sądy...

Portret użytkownika Zenek ;)

To się ładnie nazywa KURS NA

To się ładnie nazywa KURS NA ZWARCIE czyli eskalowanie kolejnych żądań aż się przeciwnik podda bez walki albo wybuchnie tak oczekiwana przez biblijnych nazistów 3 ŚWIATOWA WOJNA ŻYDÓW PRZECIWKO GOIM (3 wojna z planu 3 wojen żyda Pike)...

W podobny sposób hitlerowski naród uSSmański zmusił Japonię do wojny.... czy ŻYD ADOLF HITLER z domu Rotszyld bisurmanił w Europie zajmując poprzez szantaże kolejne kraje.... aż "KORYTARZ" dał mu i jego żydowskim sponsorom z GB i USA upragnioną wojnę (2 WOJNA ŚWIATOWA ŻYDÓW PRZECIWKO GOIM, 2 wojna z planu 3 wojen żyda Pike).

Strony

Skomentuj