Muzułmanom przeszkadzają bijące dzwony kościelne we włoskiej Genui

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Jak powszechnie wiadomo, muzułmańskim imigrantom wyraźnie przeszkadzają symbole kojarzące się z chrześcijaństwem. Jednak zamiast dostosować się do nowych warunków, w jakich przyszło im żyć w Europie, postanawiają walczyć z kulturą i wiarą mieszkańców. Dzieje się to nawet w samych Włoszech.

 

Papież Franciszek wielokrotnie nawoływał do przyjmowania muzułmańskich imigrantów. We Włoszech panuje silne przekonanie, że należy udzielać bezgranicznej pomocy obcym - najwyraźniej również tym, którzy podstępem chcą przekształcić kraj w kalifat.

 

Włochy przyjęły do siebie całą rzeszę nielegalnych imigrantów a społeczeność muzułmańska staje się coraz większa. W zeszłym roku ogłoszono plany utworzenia tzw. Zgromadzenia Islamskiego, które będzie wywierać naciski na rząd, aby ten zapewnił muzułmanom równe prawa, pozwolił stawiać kolejne meczety i uznał mięso z uboju halal. Szacuje się, że do 2065 roku aż 37% społeczeństwa będą stanowić imigranci, zaś liczba rodowitych Włochów będzie się pomniejszać w bardzo szybkim tempie. Należy przypomnieć również, że w tym kraju funkcjonuje bardzo silna siatka organizacji pozarządowych finansowanych i wspieranych przez bogatego zwolennika islamizacji, żyda George'a Sorosa.

Muzułmanie chcą mieć więcej meczetów, a jednocześnie prowadzą legalną walkę, aby wyciszyć dzwony kościelne - przynajmniej na początek. Ksiądz z dzielnicy Sampierdarena z Genui, Michael De Santis powiadomił, że muzułmański prawnik dostarczył list do jednego z kościołów, w którym przedstawił stanowisko swojego klienta. Wyznawcom islamu przeszkadzają małe i ciche dzwony, dlatego podejrzewa się, że w rzeczywistości nie chodzi o hałas, lecz o symbolikę dzwonu kościelnego.

 

Co więcej, kuria po części przystała na żądania muzułmanów i wydała instrukcje, aby przez kilka dni bić w dzwony kościoła tylko przed i po mszy. Setki mieszkańców tego regionu protestowało przeciwko decyzji, ponieważ dziś muzułmanom przeszkadzają dzwony. Jutro mogą im przeszkadzać krzyże w miejscach publicznych, a co będzie dalej?

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika mijo

Jak muslimski muezim 5 razy

Jak muslimski muezim 5 razy dziennie będzie ryczał przez megafon podkręcony na maxa na 4 strony świata to będzie ok. A wszelka krytyka tegoż muezina będzie podpadała pod islamofobię. Co lewactwo walczące z Kościołem skrzętnie wykorzysta, w myśl zasady "Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem".

Portret użytkownika euklides

Ten naród sprzedał swoje

Ten naród sprzedał swoje dzieci państwu za 500zł, pokazując, że ma je w du... Dzieci w tym kraju traktowane są przez rodziców jak materiał, który ma przynosić łatwą kasę, a jak dorośnie zap.. na ZUS, a ty się martwisz o jakieś sądy...

Portret użytkownika Zenek ;)

To się ładnie nazywa KURS NA

To się ładnie nazywa KURS NA ZWARCIE czyli eskalowanie kolejnych żądań aż się przeciwnik podda bez walki albo wybuchnie tak oczekiwana przez biblijnych nazistów 3 ŚWIATOWA WOJNA ŻYDÓW PRZECIWKO GOIM (3 wojna z planu 3 wojen żyda Pike)...

W podobny sposób hitlerowski naród uSSmański zmusił Japonię do wojny.... czy ŻYD ADOLF HITLER z domu Rotszyld bisurmanił w Europie zajmując poprzez szantaże kolejne kraje.... aż "KORYTARZ" dał mu i jego żydowskim sponsorom z GB i USA upragnioną wojnę (2 WOJNA ŚWIATOWA ŻYDÓW PRZECIWKO GOIM, 2 wojna z planu 3 wojen żyda Pike).

Portret użytkownika SurvivorMan

Kościelne dzwony potrafią być

Kościelne dzwony potrafią być wybitnie wnerwiające i najlepiej wiedzą o tym ludzie (znam takich), którzy wykupili sobie działkę, postawili dom, a po 10 latach, w sąsiedztwie za płotem postawiono im kościół!
Lokalny klecha ma wyje..ne na opinię ludzi i nie dość że nie wyciszył nagrania dzwonów lecącego z głośników (taki system miał pierwsze kilka lat), to jeszcze z czasem doj.bał do pieca, zamieniając ów system na prawdziwy dzwon!
I nie ważne, czy jesteś Katolikiem czy nie, wierzącym czy nie... Musisz słuchać napier..lania w dzwon, nieraz po kilka razy dziennie!
Polecam spróbowanie, jak to jest zasypiać zmęczonym po nocnej zmianie w pracy i być wybudzanym bez ostrzeżenia dźwiękiem dzwona, tak głośnym, że nie pomagają zamknięte okna, ściany i korki w uszach! Niebywałe uczucie, powodujące z czasem chęć nabycia na czarnym rynku ręcznej wyrzutni rakiet!!!
Niemniej jednak, wracając jednak do tematu, zachowanie muslimów opisane w powyższym artykule, ma wyraźne znamiona NIENAWIŚCI NA TLE WYZNANIOWYM!
Jeśli kościelne dzwony w Europie miałyby zostać uciszone, to czemu równolegle nie wyciszyć codziennego, pięciokrotnego ujadania Muezina z minaretu???

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika drako_tr

SurvivorMan Jest wyjście,

SurvivorMan Jest wyjście, spalcie ten wstrętny kościół,  nic wam władze nie zrobią... za kilka miesięcy powstanie tam cichutki skromniutki meczet(chyba, zę wolisz synagogę), wszyscy powinniście być zadowoleni...bo właśnie o to chodzi, wyciszyć kościoły, po to by meczety mogły "zabrzmieć"....zatem, do dzieła SurvivorMan !!!...zburzcie ten głupi kościół !!!!...a wrednego klechę ukamienujcie!!!

Strony

Skomentuj