Muzułmanka próbowała okraść sklep, ukrywając zabrane towary pod hidżabem

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Złodziejka została złapana w sklepie próbując przemycić kradziony towar ze sklepu pod swoim hidżabem.

 

Na nagraniu załączonym do artykułu widać jak muzułmanka konfrontuje się z obsługą sklepu, w którym miała miejsce kradzież. Wyjęła około dziewięć przedmiotów ze swojego hidżabu, w tym jedna z nich była butelką z niezidentyfikowaną cieczą.

Przedmioty w hidżabie zostały odkryte przez podejrzliwego mężczyznę oraz kobietę, którzy zwrócili uwagę na fakt, że muzułmanka starała się wyjść ze sklepu bez zapłacenia za cokolwiek. Wtedy właśnie zmuszono ją do pokazania co ukrywa pod swoim okryciem głowy – było tam jedzenie, a nawet ubrania.

 

Po konfrontacji, która została nagrania, kobieta niemalże uciekła ze sklepu. Wielu z komentujących całe zajście wyraziło swój gniew, nawołując nawet do delegalizacji hidżabu. Nie wiadomo jednak w jakim sklepie doszło do tego zdarzenia. Oto kilka z przykładowych wypowiedzi:

„Hidżab powinien być częścią ubioru wyjęta z prawa. (…) Nigdy nie wiesz co ukrywają pod swoimi szatami. Podobnie z ludźmi w północnych stanach, którzy noszą kapelusze, szale i płaszcze. Powinni mieć obowiązek zdjęcia ich, zanim udadzą się w miejsca publiczne. Wiesz jak łatwo ukryć bombę pod dużym, zimowym płaszczem? Ludziom po prostu nie można ufać.”

„Właściciel sklepu ma pełne prawo odmówić sprzedaży komukolwiek! Tyczy się to również muzułmańskich terrorystów, którzy nie mają szacunku dla naszej kultury i odmawiają asymilacji amerykańskich obyczajów. Nie ma w tym żadnej różnicy (noszeniu hidżabu) od pójścia do banku w masce zasłaniającej twarz.”

„Powinno istnieć prawo, które pozwala nie wpuszczać muzułmanów do sklepu, jeśli odmówią odsłonięcia twarzy! To powinno powstrzymać część z tych kradzieży. Stop dla wszystkich rządowych prób finansowania tych bandytów, czas wysłać ich do więzienia lub deportować!”

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Darmor
Portret użytkownika Darmor

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

ocy etnicznie, kulturowo i

ocy etnicznie, kulturowo i religijnie elemet jest bardzo niebezpieczny dla społeczeństwa chrześcijan ! nasza cywilizacja musi się bronić przed barbarzyńcami NWO i ich poplecznikami islamistami ! "Warszawscy policjanci zatrzymali obywatela Iranu podejrzanego o zdewastowanie jednego z kościołów na Mokotowie. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa zastosował wobec niego 3 miesięczny areszt.37-letni Irańczyk zatrzymał się przed świątynią, w której posługują ojcowie jezuici i bez powodu kopał jej okno powodując straty szacowane na ponad 2000 zł. Policjanci zjawiając się na miejscu zdarzenia kilka minut po otrzymaniu zgłoszenia zdołali ustalić wstępny rysopis sprawcy: wysoki mężczyzna w średnim wieku posiadający śniady kolor skóry.Kilka ulic dalej mokotowscy policjanci dokonali zatrzymania mężczyzny odpowiadającemu rysopisowi i rozpoznanego przez świadków zdarzenia, na skutek czego zastosowano wobec niego tymczasowe aresztowanie. Zatrzymany nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów potwierdzających jego tożsamość, jednak z pomocą tłumacza funkcjonariuszom policji udało się ustalić, że posiada on obywatelstwo irańskie.Powołując się na uzasadnione podejrzenie, że zatrzymany może utrudniać prowadzone postępowanie oraz dopuścić się kolejnych przestępstw, sąd przychylił się do wniosku złożonego przez policję i prokuratora, i zastosował wobec obywatela Iranu 3 miesięczny areszt" http://www.pch24.pl/iranczyk-zdewastowal-warszawski-kosciol--grozi-mu-do-5-lat-pozbawienia-wolnosci-,53018,i.html#ixzz4mbfOGrMv

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj