Muzułmanka narzeka, że w Finlandii jest zbyt wielu Finów

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Europa jest ubogacana kulturowo przez przyjezdnych wyznawców islamu, ale jak widać proces ten przebiega zbyt wolno. W wywiadzie telewizyjnym dla irańskiej stacji Press TV, jedna z muzułmanek narzeka, że w Finlandii jest zbyt dużo Finów.

 

Somaya Arianfar, muzułmanka studiująca w Helsinkach twierdzi, że Finlandii brakuje różnorodności – wszędzie tylko ci przeklęci Finowie. Kobieta twierdzi, że ma przez to problem, aby wtopić się tłum.

Jednocześnie Arianfar stwierdza, że „zły” monokulturalizm zmieni się już w niedalekiej przyszłości za sprawą kolejnych imigrantów, którzy cały czas przybywają do Finlandii. Na tej zasadzie można byłoby stwierdzić, że w Polsce jest za dużo Polaków, we Francji jest zbyt wielu Francuzów, a państwo niemieckie jest zbyt słabo ubogacone kulturowo i należy wysłać tam dodatkowe kilka milionów muzułmańskich imigantów.

 

Oczywiście nikt nie mówi, że w Afryce jest zbyt wielu czarnych. Nikt też nie ma pretensji, że w krajach muzułmańskich dominują muzułmanie. To byłby przecież obrzydliwy rasizm i mowa nienawiści, ale jak widzimy na przykładzie powyższej wypowiedzi – ludzie biali są domyślnie traktowani jako rasiści. Tymczasem to właśnie ci, którzy nienawidzą białych, są największymi rasistami.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Takitam

Zjawisko to - bardziej

Zjawisko to - bardziej psychologiczne niż psychiatryczne jest bardzo łatwe do wytłumaczenia: Feministki to na ogół kobiety o bardzo silnej osobowości. Ale jako kobiety aby się spełnić w seksie muszą być zdominowane przez mężczyznę, i tu leży ich problem - bo jako bardzo silne osobowości nie spęłnią się u boku normalnego opiekuńczego mężczyzny. Tam potrzebny jest brutal, który rzuci ją na wyro i bezwarunkowo "zwyobraca". A tacy właśnie są islamiści.

Portret użytkownika alojzy

Właściwie wszystko się zgadza

Właściwie wszystko się zgadza z wyjątkiem "Feministki to na ogół kobiety o bardzo silnej osobowości". Ze swojego bogatego doświadczenia życiowego wyciągam wnioski, że nie ma czegoś takiego jak "silna osobowość". Za to jest "debilizm opierający się wszelkiej argumentacji i logice".... a wtedy zupełnie innego zabarwienia nabiera zdanie " i tu leży ich problem - bo jako bardzo silne osobowości nie spęłnią się u boku normalnego opiekuńczego mężczyzny".  Bóg jeden wie dlaczego "silna osobowość" nagminnie mylona jest z debilizmem.

Portret użytkownika Takitam

Sama istota feminizmu jest

Sama istota feminizmu jest oderwana od natury i rzeczywistości, więc sama w sobie jest "debilna".  Nie oczekuj więc by działały tam kobiety rozsądnie myślące. Tam właśnie są kobiety - które jak sam zauważyłeś opierają się wszelkiej logice i argumentacji.

Portret użytkownika Eva11

Media to chyba mają frajdę

Media to chyba mają frajdę jeśli mogą pisać o takich bzdetach...

Ciekawe czy kiedy ja bym powiedziała do sąsiadki ,że zbyt mało Polaków jest na mojej wsi czy wtedy irlandzka prasa pisała by o tym ,a za nią cały świat ....

Bo może to jest celowe działanie aby prowokować tych którzy są przeciwni mieszaniu ras i kultur ...

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika alojzy

tak zwany światowy rząd

tak zwany światowy rząd funkcjnuje stetek lat. Jeżeli nie tysięcy.
Trzeba przyznać, że gdyby nie ten rząd (we wszystkich jego formach od najwcześniejszych początków) to ludzie do dzisiaj lataliby po drzewach, mordowali kogo popadnie, rabowali i gwałcili.
Ludzie sami nie potrafią się normalnie zachowywać jeżeli nie stoi nad nimi ktoś z batem. Nawet biała "cywilizacja" może udawać pełną kulturkę i jeść widelcem, ale niech tylko zniknie policja, wojsko, sądy, to ci co jeszcze niedawno udawali najkulturalniejszych - to zaczną na święta jeść flaki swoich nielubianych sąsiadów.
W skrócie: znikną instytucje od lat trzymane przez światowy rząd - to za trzy lata mamy planetę ludożerców z nielicznymi oazami szczątków cywilizacji.
Dlatego na jakimś poziomie abstrakcji nawet rozumiem ten światowy rząd, że traktuje ludzi jak swoją własność, jak własne stado bydła które można przemieszać, ostrzyc, przetrzebić, sprzedać, zjeść, karmić, straszyć, zabawiać itp.
Przykro mi to stwierdzić, ale póki ludzie sami z siebie, bez bata, nie będą potrafili dla siebie wzajemnie być normalnymi ludźmi - to ni cholery nie mogą mieć pretensji do światowego rządu, że traktuje ich jak własność z którą robi co chce. I żeby nie było, to ja też nie jestem pewny jak bym się zachowywał gdybym od urodzenia miał nieograniczoną władzę.

Nie ma co się wkurzać na muzułmanów, że uważają, że w finlandii jest za dużo finów. Światowy rząd dał innym rasom pieniądze i przewagę sądowo-urzędniczą nad białymi, więc ci z niej korzystają. To samo robią bądź robiliby biali gdyby im dano taką samą przewagę nad innymi rasami/grupami (ss, kukluxkla, afrykańscy handlarze bronią, handlarze niewolników).

Jako dowód niech posłuży taki przykład: gdyby biali byli cywilizowani i potrafili myśleć tak jak o sobie myślą, tonajdalej w miesiąc wszystkie szkodliwe struktury urzędnicze zostałyby zastąpione przez nieprzekupnych, współpracujących ze sobą ludzi. A dlaczego nie da się ich zastąpić oddolnymi ruchami zwykłych, inteligentnych, nieprzekupnych, cywilizowanych ludzi z poczuciem sensu i misji? Niech każdy odpowie sobie sam, ale tak szczerze.

Portret użytkownika Akamai

Zaczęła się apoteoza rządu

Zaczęła się apoteoza rządu światowego.

Można się było spodziewać, że kiedyś agenci CFR pojawią się i na tym forum. Smile

Sądząc po plusach to nawet załapało. Jesteś więc dobry w tej demagogii niczym jezuita.  Staraj się nadal wmawiać ludziom, że rząd światowy to czas przeszły dokonany.

Że to bardziej niż nieuniknione i wyłącznie dla naszego dobra. 

Cały ten syf zgotował nam rząd światowy ? Wojny, choroby, głód i zniszczenie planety ?

To rzeczywiście działa w naszym interesie. Smile

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika keri

Alojzy, doskonale czuję, co

Alojzy, doskonale czuję, co napisałeś Smile

Pewien market w Polsce dla wygody klientów zrezygnował z łańcuchów do wózków sklepowych i wkładania, i wyciągania z niej złotówek. Pozostałe markety łańcuchy nadal miały, a więc wszyscy klienci wiedzieli, że wózek należy wkładać do wózka, gdyż tak jest utrzymywany porządek i jest bezpiecznie.

Co robili klienci, gdy nie musieli wyciągać złotówki z wózka, gdyż jej nie wkładali?

Klienci w tym jednym i tylko tym jednym markecie nie umieli wkładać wózka do wózka. Puszczali wózek w kierunku zabudowy, a te odbijały się jak chciały, często stawały w poprzek tworząc zatory, zdarzały się wybicia szyb, wiele koszyków w takim uporządkowaniu nie mieściło sie w zabudowach więc tarasowały parking.

Przykro było patrzeć, jak gorylowe osiłki wyładowywały swoje zakupy a potem nie miały siły włożyć wózka do wózka, a stukające w chodnik baby nie miały rąk stworzonych do wkładania jednego wózka w drugi.

Market po kilku miesiącach wprowadził łańcuchy i znów klienci mają siłę ustawić wózek na oczekiwanym miejscu.

> póki ludzie sami z siebie, bez bata, nie będą potrafili dla siebie wzajemnie być normalnymi ludźmi - to ni cholery nie mogą mieć pretensji do światowego rządu, że traktuje ich jak własność.

Wózki marketowe pokazują, że większość człowiekopodobnych nie potrafi dobrze funkcjonować bez łańcucha.

Pozdrawiam Smile

Portret użytkownika alojzy

Nawet nie wiesz, keri, jaka

Nawet nie wiesz, keri, jaka to ulga dowiedzieć się w tym świecie, że gdzieś, ktoś rozumie to co się chce powiedzieć w tym temacie Smile Serio - niby banalne, a jednak nikt tego nie dostrzega. Tzn. każdy powie, że to oczywiste, że trzeba tak i tak, ale to bardziej tresura niż własna wola.

"Wózki marketowe pokazują, że większość człowiekopodobnych nie potrafi dobrze funkcjonować bez łańcucha."

Smile idealna konstrukcja Smile

Portret użytkownika keri

Alojzy napisał: "nikt tego

Alojzy napisał: "nikt tego nie dostrzega".

Jesteś drugą osobą w moim życiu, która podjęła taki temat Smile

Jest on faktycznie niesamowity, wielowarstwowy, zauważalny we wszystkich ustrojach i strukturach. Warto też w nim przeanalizować, ilu ludzi jest wśród człowiekopodobnych. Zdarza się, że są tłumy, a nie ma w nich człowieka.

Pozdrawiam Smile

 

Portret użytkownika nn

" A dlaczego nie da się ich

" A dlaczego nie da się ich zastąpić oddolnymi ruchami zwykłych, inteligentnych, nieprzekupnych, cywilizowanych ludzi z poczuciem sensu i misji?"

Jak nie wiesz sam to jeszcze masz długą drogę aby zrozumieć, a jak wiesz to po prostu zaciemniasz sprawę.

nn

Strony

Skomentuj