Muzułmanie przejmują kontrolę nad szkołami w Europie i nauczają Islamu

Kategorie: 

www.sxc.hu
Kwestia muzułmanów w Europie staje się coraz bardziej poważniejsza a problem jest najwyraźniej w wielu krajach bagatelizowany. Jednak w Wielkiej Brytanii rosną niepokoje w związku z pogłoskami o spisku muzułmanów, którzy starają się przejąć kontrolę nad brytyjskimi szkołami.

 

Kilka miesięcy temu media po raz pierwszy zaczęły informować o "Operacji Trojan Horse", prowadzonej przez muzułmanów. Ma ona na celu opanowanie niektórych szkół w mieście Birmingham oraz ich zamianę w muzułmańskie akademie, funkcjonujące na zasadach Salafizmu. Spisek miał zostać dokonany poprzez celowe dyskredytowanie dyrektorów szkół i nauczycieli oraz oskarżanie ich głównie o nauczanie homoseksualizmu i chrześcijańskich modlitw a następnie wprowadzenie odpowiednich osób, które dokonałyby przemiany.

 

Władze miasta otrzymały w marcu list, który informował o spisku. Napisano tam między innymi, że "Operacja Trojan Horse" jest planem długoterminowym a odpowiednie działania są już prowadzone w szkołach w Birmingham. Pojawiły się tam również zdania stwierdzające, że choć czasem stosowane przez nich (muzułmanów) praktyki mogą wydawać się nieprawidłowe, to należy pamiętać że to jest dżihad i stosowanie wszelkich środków, aby wygrać wojnę, jest dopuszczalne.

 

Premier Wielkiej Brytanii David Cameron, jak to zwykle mają w zwyczaju politycy, wyraził swoje głębokie zaniepokojenie ze względu na pojawiający się ekstremizm i zapowiedział, że jego rząd rozpocznie dochodzenie w tej sprawie. Pojawiają się obawy, że uczniowie szkół mogą zostać poddani radykalizacji. Kto wie do jakiego stopnia brytyjskie szkoły zostały już opanowane, ponieważ dotychczas spisek opisany w wyżej wymienionym liście był uznawany za żart.

 

Problemy z muzułmanami pojawiły się właśnie przez decyzje, podejmowane przez brytyjski rząd oraz przez zwalczanie tzw. islamofobii. Gdy Islamiści zabili brytyjskiego żołnierza na ulicach Londynu, władze zamiast chronić obywateli, postanowiły walczyć z "bezpodstawnym lękiem przed muzułmanami". To głównie z tego powodu ministerstwo edukacji zarządziło aby w 2014 roku nauczać historii Islamu w szkołach podstawowych i średnich. Obecna sytuacja w Wielkiej Brytanii dowodzi, dlaczego polityka wielokulturowości jest szkodliwa dla kraju i obywateli. Przykładowo w Szwecji, imigranci mają większe prawa od samych Szwedów a krytyka jest tam absolutnie zabroniona.

 

Wracając jednak do tematu szkół, wiele wskazuje na to, że "Operacja Trojan Horse" działa nawet na skalę europejską. W Hamburgu sytuacja jest identyczna - muzułmanie starają się opanować szkoły i wprowadzać w nich własny porządek oraz wydzielać sale modlitewne dla muzułmańskich dzieci. Rodzice domagają się aby ich pociechy ubierały się zgodnie z muzułmańskimi normami. W szkołach dochodzi też do przemocy i gróźb a duża liczba dzieci jest już pod wpływem propagandy dżihadu.

 

Warto również przypomnieć, że wyższe szkoły w Europie, takie jak Katolicki Uniwersytet w Leuven w Belgii, Szwedzki Uniwersytet w Uppsala czy niemieckie Uniwersytety w Tybindze, Norymberdze, Munster i Frankfurcie nauczają już Islamu. Tłumaczy się to stale rosnącym wpływem muzułmanów w Europie. Można więc śmiało powiedzieć, że najazd muzułmanów na kontynent europejski jest faktem, tyle że cały proces odbywa się w sposób "pokojowy".

 

 

Źródła:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wyzsze-uczelnie-w-europie-beda-nauczac-islamu

http://www.aljazeera.com/news/europe/2014/06/uk-pupils-risk-radicalisation-extremism-201469135334558767.html

http://www.gatestoneinstitute.org/4315/germany-islamists-hamburg

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll
Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika koń który mówi

Czy nie sądzicie, że plan

Czy nie sądzicie, że plan jest taki, żeby wyrżnąć w pień cywilizację europejską, tutejsze tereny zasiedlić szmatogłowymi, a na Bliskim Wschodzie zbudować potężny izrael? Czyż nie tak ma wyglądać nowy porządek świata?

Portret użytkownika jana

Wprowadzanie Islamu do EU to

Wprowadzanie Islamu do EU to nie do końca jest sposobem pokojowym , a raczej cwaniactwem i chamstwem z ich strony . Na co pozwalają rządzący tymi krajami , zupełnie jak by byli szantażowani . Bo przeciez głupcami nie są .

Portret użytkownika saturas 13

niech  POsrana politykownia

niech  POsrana politykownia propaguje sobie co chce Mi nikt nie będzie narzucał swojej religi a jeśli szmatogłowi skrzywdzą jakiegoś polaka to nie tylko ich meczety będa w polsce płonąć ale i szmaty na ich głowach Gniew w sercach słowian narasta i przyjdzie czas że znajdzie ujście Prawdziwi polacy mają już dość multi  kulti i tego innego gówna serwowanego przez gejropę Jest nas coraz więcej

Portret użytkownika Nostra Damus

Chrześcijaństwo już prawie że

Chrześcijaństwo już prawie że nie istnieje - co jest wielką zasługą USraela i NATO, nie mówiąc o Europejskiej Republice Ludowej zwanej potocznie UE.
Nie ma się co dziwić, że gdzie wymiera lub wymarła jedna religia, jej miejsce zajmuje inna. Takie jest prawo natury.
Mordercze NATO robi przecież od lat wspaniałą reklamę dla chrześcijaństwa. Tam gdzie NATO i USrael postawili nogę, tam chrześciajnie musieli uciekać - w odwecie za popełnione masakry tubylcy ucianli i ucinają chrześcijanom głowy, palą kościoły, podkładają bomby itd.

Kiedy ludzie zrozumią że rządzą nami mordercy i psychopaci?

Sam Rasmussen (szef NATO) oskarżony jest w Libii o ludobójstwo za mord na ponad 1000 osób cywilnych, i tylko śmierć Kaddafiego uratowała mu skórę. Nie przeczy to jednak temu że to jest ludobójca. Obama, Bush Senior i Junior, Brzeziński, Kissinger, Blair, Merkel, Poroszenko, Jazeniuk, Steinmeier i ich przyjaciele - to są ludobójcy którzy z chrześcijaństwem nie mają nic wspólnego.

Nie ma absolutnie żadnego powodu do zdziwienia, że chrześcijaństwo upadło. Taki jest plan.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać.
http://nostradamus.blog.pl

Portret użytkownika kisio

czy szanowna europa nie

czy szanowna europa nie zauwazyła ze uz jest troche pózno na płacz...
sami pozwoliliscie by sie zakorzenili ...i tak macie...
oby tak nie było w naszym kraju...choc widac ze tego g...jest coraz wiecej

Portret użytkownika locutus79

Ta popie...... religia

Ta popie...... religia pozwala na związki małżeńskie z małymi dziewczynkami.I to wszystko ku... na temat.A ciapate gnidy to cioty bo żaden nie wyskoczy na solo ,dlatego emigrują w większych liczbach tylko do państw gzie mieszkają i rządzą jeszcze większe cioty.A z kolei lemingi którzy nie są miłośnikami kóz ,a i tak ich bronią ,to największe cioty jakie ta ziemia nosi.

"Tam gdzie pojawi się żyd, tam jest odwieczny konflikt interesów"

Portret użytkownika Nabuchodonozor

Co ty człowieku mówisz?

Co ty człowieku mówisz? Ciapaci to najgorsza szarańcza na Ziemi, nalezy ciapaland (afryka) najpierw zaorać, spalic napalmem a dla pewności zalać wszystko betonem.
Zauważ że Afryka to chyba najbogatszy kontynent w minerały, bardzo dobry do upraw roślin a turystyka wspaniałe krajobrazy, itd... a oni póki byli przez białych rządeni to "mieli raj", popatrz na RPA czarnuchy to małpy niepotrafiące nic zrobić, potrafią tylko bić się na dzidy.
Przyjeżdzają do Europy, dostają pracę, socjal, spokój (brak wojen) a oni szukają zwady, panoszą się, narzucają siłą swoje wierzenia.
Co roku ginie z ich rąk ponad 100tyś  "innowierców", kilka dni temu spalili 3 wioski w Nigeri. 
Człowieku mamy XXIwiek erę komputerów, lotów kosmicznych a te dzikusy zachowują się jak chrześcijanie w X wieku. Masakra.
Te głupie allachakbary to nie ludzie to dzicz, poszukaj filmików na yt, artykułów.
przykład:
http://www.youtube.com/watch?v=e4G6R-9lI10

Portret użytkownika pilip

to jest problem krajów

to jest problem krajów ktorych to dotyczy, wiec nie psujmy sobie nerwów na ciapatych. jak sobie pozwolili to teraz będą mieli wielki problem, a bez radykalnych sposobów sie go, a wslaciwie ich tak łatwo nie pozbędą.
niech spróbują tego w Polsce - szybko im sie odechce, jestem pewien ze wciaz pamiętają pana Sobieskiego i wiedzą co ich w Polsce czeka jak tylko sprobuja sie panoszyc, a nagroda jest tylko jedna, soczysty krwisty nie, nie stek a masowy wpi*****
 
aczkolwiek, może to jest szansa Polski, żeby sie wyrwac z tego całego gónwa w momencie kiedy europa zachodnia i skandynawia będą już ledwo zipac.

Portret użytkownika Nostra Damus

pilip napisał: to jest

pilip wrote:

to jest problem krajów ktorych to dotyczy, wiec nie psujmy sobie nerwów na ciapatych. jak sobie pozwolili to teraz będą mieli wielki problem, a bez radykalnych sposobów sie go, a wslaciwie ich tak łatwo nie pozbędą.
niech spróbują tego w Polsce - szybko im sie odechce, jestem pewien ze wciaz pamiętają pana Sobieskiego i wiedzą co ich w Polsce czeka jak tylko sprobuja sie panoszyc, a nagroda jest tylko jedna, soczysty krwisty nie, nie stek a masowy wpi*****
 
aczkolwiek, może to jest szansa Polski, żeby sie wyrwac z tego całego gónwa w momencie kiedy europa zachodnia i skandynawia będą już ledwo zipac.

A to w Polsce jeszcze nie ma meczetów?
Do budynku sejmu dostawić cztery wieże i kolejny meczet gotowy. Ani się nie obrócisz, a Islam zamieszka w Poslce na stałe. Nikt nie będzie się ciebie pytał, a i Sobieski na pomoc nie wyruszy.

Podziąkować można NATO i USraelowi, którzy czynnie przyczyniają się do likwidowania chrześciajństwa.

Unia Europejska problemów nie rozwiązuje. Unia Europejska jest problemem, którego nikt nie potrafi rozwiązać.
http://nostradamus.blog.pl

Portret użytkownika pilip

to może pierw zobacz od

to może pierw zobacz od którego wieku gościmy ich w naszym kraju, i co?i jest względny spokój. a czemu? a temu, że moze wiedzą, że nie mają co probowac takich praktyk jak w zachodniej europie, albo po prostu jest ich jeszcze za mała liczba?
Zgadza się, pan Sobieski nie wstanie i nie wyruszy znowu ze swoją husarią, ale mysle ze duch jego jest obecny w naszym narodzie, a to powinno wystarczyc :) 
Zdecydowanie wole sluchac o incydentach kiedy to wlasnie wyznawcy tejże religii są w Polsce piętnowani  (medialnie trąbi się wtedy o nietolerancji) niżeli rozpuscic ich do tego stopnia zeby wyprawiali takie rzeczy jak chociazby w anglii czy francji bo wtedy będzie za późno.

Strony

Skomentuj