Muzułmanie domagają się, aby Szwecja umieściła półksiężyc na fladze państwowej!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Muzułmanom i wszelkim islamofilom wyraźnie przeszkadzają nazwy i symbole odnoszące się do chrześcijaństwa. Z jakiegoś powodu nikt nie postrzega tego jako dyskryminacji religijnej, ale wystarczy powiedzieć jedno złe słowo o wyznawcach islamu, aby zostać rasistą. W Szwecji natomiast zwolennicy islamizacji wyraźnie przechodzą do ofensywy i domagają się likwidacji krzyża z flagi państwowej oraz zastąpienia go islamskim półksiężycem!

 

Za pośrednictwem strony internetowej organizacji Avaaz zbierane są podpisy pod szczególną petycją. Jej autor twierdzi, że wielu tzw. uchodźców zmuszonych jest żyć pod chrześcijańskim krzyżem, który kojarzy się z wyprawami krzyżowymi, śmiercią milionów muzułmanów i jest dziś wykorzystywany przez tzw. białych suprematystów. W związku z tym zaproponowano, aby szwedzki rząd usunął z flagi państwowej krzyż rzekomo kojarzący się z rasizmem i nienawiścią.

 

Zwolennik islamizacji Szwecji uznał, że kraj musi wykazać się tolerancją, dlatego najlepiej będzie gdy ten "przestarzały symbol" zostanie zastąpiony półksiężycem. W ten sposób Szwecja pokaże, że nie jest uprzedzona do "religii pokoju" jaką rzekomo jest islam. Petycja została już podpisana przez kilka tysięcy osób. Chyba nie trzeba tłumaczyć jakie środowiska popierają tę inicjatywę. Warto dodać, że organizacja Avaaz jest powiązana ze znanym spekulantem finansowym George'm Sorosem, który między innymi wspiera ekspansję islamu.

Nie pierwszy raz próbuje się postawić znak równości między wyrażeniem zgody na islamizację Europy a tolerancją. Islamofile są przekonani, że tylko biali ludzie mogą być rasistami choć jest to rasa powoli wymierająca. Ci co najwięcej gadają o przyjmowaniu muzułmańskich imigrantów, wielokulturowości i tolerancji sami dążą do unicestwienia cywilizacji białego człowieka.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Dragon_Reborn

"wielu tzw. uchodźców

"wielu tzw. uchodźców zmuszonych jest żyć pod chrześcijańskim krzyżem, który kojarzy się z wyprawami krzyżowymi i śmiercią milionów muzułmanów. W związku z tym zaproponowano, aby szwedzki rząd usunął z flagi państwowej krzyż rzekomo kojarzący się z rasizmem i nienawiścią."

 

No to teraz szwedzki rząd powinien w trybie pilnym przyjąć ustawę, zmieniającą wygląd flagi na taką z półksiężycem i grzecznie przeprosić urażonych muzułmanów, a w szczególności te ofiary wojen, które uciekły gdzieś z dalekich pustyń, czy stepów przed okrutną wojną wprost do takiego opresyjnego dla nich kraju, z uwłaczającą ich godności symboliką.

Portret użytkownika luki121

Ja naprawdę nie wiem co tacy

Ja naprawdę nie wiem co tacy ludzie ( ci tzw islamofile)mają w glowach,kompletne zidiocenie szerzy sie jak wirus,chca byc postepowi,tolerancyjni i bezgranicznie milosierni ale totalnie to wypaczaja, chca wyplenic wlasna rase czyli samych siebie ha ha zeby innym dac szanse, bo to nie sprawiedliwe ze biali zyja lepiej i przoduja nad innymi,bo kurna sami sobie stworzyli warunki w przeciwienstwie do tych nierobow w turbanach,zobaczymy jak ich te kochane musliny wygonia z wlasnego kraju,co wtedy beda myslec.

Skomentuj