Muzułmanie bojkotują wybory w Danii - "demokracja nie jest zgodna z naszą religią"

Kategorie: 

Grafika: John Moll
Za około dwa tygodnie w Danii odbędą się wybory parlamentarne. Dwie radykalne organizacje islamskie wzywają wszystkich muzułmanów do bojkotu, ponieważ "demokracja jest niekompatybilna z islamem".

 

Dania zaczyna odczuwać skutki postępującej islamizacji Europy. Muzułmanie bardzo chętnie przybywają do tego kraju, lecz nie chcą utożsamiać się z tamtejszą kulturą, potępiają każdą inną religię oraz systemy sprawowania władzy. Za niedługo odbędą się tam wybory parlamentarne, lecz dwie islamskie organizacje nawołują do bojkotu.
"Jesteśmy zobowiązani do bycia aktywnymi uczestnikami w naszym społeczeństwie, ale to musi być na zasadach islamu, bez narażania własnych zasad i wartości. Demokracja jest zasadniczo niezgodna z islamem, to jest niczym tonący statek" - podała w komunikacie prasowym islamska organizacja Hizb ut-Tahrir.

Warto zacząć od tego, że Hizb ut-Tahrir to organizacja, która postawiła sobie za cel utworzenie globalnego islamskiego kalifatu. Mówiąc krótko, radykalni muzułmanie nie chcą narażać własnych zasad i wartości, lecz chcą aby dokonane zostały zmiany w systemie politycznym, aby tamtejsza władza wzięła pod uwagę ich żądania i spełniła je a jednocześnie kompletnie zignorowała rodowitych mieszkańców tego kraju.

 

Muzułmanie w Danii walczą również z tzw. islamofobią, czyli negatywnym i rzekomo niczym nieuzasadnionym lękiem przed nimi. Dziś muzułmanie masowo przybywają do Europy i domagają się zmian na takie, jakie będą im pasować, i to jest oczywiście w porządku. Dość łatwo można sobie wyobrazić co by było, gdyby to wyznawcy chrześcijaństwa masowo wybierali się na Bliski Wschód i domagali się np. zniesienia prawa szariatu.

 

 

Na podstawie: http://www.thelocal.dk/20150605/danish-muslims-urged-not-to-vote

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Czechuszmz

Drodzy

Drodzy Muzułmanie!
Pamiętajcie o tym, iż jesteście gośćmi na naszej ziemii i przyjeliśmy was z otwartymi ramionami. Jednak skoro wam się tu nie podoba, możemy powiedzieć tylko jedno: [email protected]!?AĆ! Wracajcie na pustynie pasać kózki.
Dziękuję i życzę miłej nocy.

Portret użytkownika Grave Digger

Najgorsze jest to, że z tymi

Najgorsze jest to, że z tymi ludźmi  nie da się dyskutować, nic do nich nie dociera. Chyba jedyna rzecz, która może nas uwolnić od Muzułmanów to zapowiadana mała epoka lodowcowa. Może przestraszą się zimna i wrócą do swojej  strefy klimatycznej...
 

Portret użytkownika SurvivorMan

W wojsku kiedyś, było takie

W wojsku kiedyś, było takie powiedzenie: "Nie da, to się w wojsku przelecieć sprzątaczki i odwrócić hełmu na lewą stronę" Język
Wszystko się da zrobić... W Polsce też... Tylko nasz kraj musi przestać być rządzony przez pookrągłostołową judeopolonię, niszczącą Polskę jako suwerenne, silne i bezpieczne państwo! I nasza - społeczeństwa - w tym rola... I wcale nie musimy podpalać własnej stolicy (jak to zrobili UPAińcy na polecenie Waszyngtonu)... Dlaczego nie chcemy skorzystać z Art. 4 Konstytucji RP???

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Lee

Kto Wam ludziom w białych

Kto Wam ludziom w białych kitlach z nakryciemgłowy kazał do tych krajó jechać? Co w swoim gnieździe niewygodnie ko orwa madź ? Swoje prawa i zasady wprowadzajcie tak skąd przybyliście a nie zawracajcie Wisły kijem

Portret użytkownika Oj ziomus

Chyba nie pojmujesz za dużo.

Chyba nie pojmujesz za dużo. Jest to celowy zabieg mający na celu zniszczenie kultury Europejskiej. Islam ma wywołać kolejne "wojny" domowe i religijne. Z nas na przykład chcą zrobić tanią siłę roboczą bo Polacy są w pizdu parcowici i dlatego gdzie nie pojedziemy nawet na zmywak za najmniejsza do Anglii to jest nam 10x lepiej niż w Polsce - to jest celowy zabieg żebyśmy się cieszyli, że zarobimy 2x/3x wiecej na jakimś gównianym stanowisku, nam to odpowiada A NIE POWINNO!!!
W Polsce powinnisćmy zarabiać tyle co Angole u siebie a nasza ANTYPOLSKA władza celowo chce aby młodzi, którzy są zdolni do wyrażenia niezadowolenia i mają nieskażony umysł tym socjalizmem, aby wyemigrowali. Mamy wyjechać na czyszczenie kibli aby ten kraj został sprzedany w ręce Niemców i USA. Co do Islamu to oni też wiedzą co to oznacza i dlatego na to pozwalają - normalny rząd, któremu zależy na dobrze obywateli nigdy by ich nie przyjął. Oni chcą zniszczyć Europę !!!

Portret użytkownika Wieszcz

G*** prawda. Dowcip z

G*** prawda. Dowcip z taksowka nie trafiony, bo taksowkarze, to w olbrzymiej wiekszosci muzulmanie. A glownym wrogiem przedwyborczej propagandy jest Polak - robotnik, szmata i wschodnio europejski bandyta. Tego sie Dunczycy boja najbardziej. 

Portret użytkownika Has$

Człowiek sztrzela do

Człowiek sztrzela do człowieka. Policjant. W multi kulti przychodzi to bardzo łatwo, strzela do obcego. W Polsce sprawa ma sie inaczej ( i w każdym innym spójnie etnicznym i narodowo kraju) , Polaków łaczy bardzo wiele a w szczególności wspólna martyrologia, do Nas już tyle strzelano, że każdy normalny Polak ma wewnetrzny opór przed zabijaniem innych. I multi kulti rozbija takie więzy oraz wiele innych. Mamy być jak bydło, bez moralności i tozsamości ...najlepiej ciapaci ..ni biali, ni czarni .

Portret użytkownika nobody

Moim zdaniem są gośćmi i

Moim zdaniem są gośćmi i powinni zachować prawa gościa czyli nieładnie mówiąc "japa".
Skoro przybyli do Dani, czy też innego kraju, to jak mniemam w celach zarobkowych bądź zapewnienia rodzinie godziwych warunków do życia. Jeśli przybyli w innych celach, co wskazuje ich podejście do gospodarza/y tzn. narzucają swój punkt widzenia, to nie ma co się z nimi patyczkować.
Postawić ultimatum... albo jak na gości przystało dostosują się do otaczającej ich rzeczywistości, albo zapraszamy na piaski pustyni.
Już zapomnieli jak piach w oczy kole.
Ale to tylko moje zdanie.

Strony

Skomentuj