W Chinach narodziła się zmutowana świnia

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na świat przyszła zmutowana świnia z głową małpy. Stworzenie ma maleńki ryj i wysuniętą dolną szczękę. Do narodzin doszło w Zhijin w prowincji Guizhou w Chinach. Gospodarze chcą utrzymać przy życiu nowonarodzone zwierzę i karmią je z butelki, jak niemowlę.

 

 

To nie pierwszy raz w ostatnim czasie, kiedy na świat przychodzą mutanty. Donoszą o tym media w rożnych częściach świata od Ameryki Południowej do Chin. Eksperci uważają, że winne są zanieczyszczenia.

 

Przypomnijmy, że w październiku br. w Chinach urodziła się zmutowana świnia z dwoma ryjami i trzema oczami.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Xawery

Ta. Winne zanieczyszczenia, a

Ta. Winne zanieczyszczenia, a co było winne 200, 300, 500 lat temu? Ileż to okazów takich dziwolągów jest w różnych muzeach, a niektóre pochodzą ze Średniowiecza jeszcze. Ba. Nie wiadomo czy niektóre dinozaury były odrębnymi czy zmutowanymi osobnikami tych bardziej znanych. Ot tak to już jest w naturze.

Portret użytkownika pro-rok

Widocznie w Polsce

Widocznie w Polsce zanieczyszczenie powietrza osiągnęło już maksimum, bo na naszej scenie politycznej takich świniomałp to już się znajdują dziesiątki, a tendencja jest rosnąca.

Portret użytkownika N1KT

Co za kretyńska muzyczka do

Co za kretyńska muzyczka do tak poważnego filmu. Dalej idą w zaparte i ogłupiają ludzi ośmieszając okropnie straszną prawdę którą ludzie widzą na własne oczy ! FUKUSHIMSKIE SKAŻENIE I MUTANTY - ŹLE PODZIELONE KOMÓRKI PRZEZ SKAŻONY ORGANIZM ODPADAMI ZE STOPIONYCH REAKTORÓW KTÓRE SĄ UWOLNIONE DO CAŁEGO ŚRODOWISKA NA ZIEMI.
CO W NATURZE TO I U LUDZI. JUŻ ZA CHWILĘ ZACZNIE SIĘ PIEKŁO NA ZIEMI...

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Strony

Skomentuj