„Musimy wyruszyć w kosmos, aby uratować Ziemię” twierdzi szef Amazon

Kategorie: 

Źródło: NASA

Jeff Bezos, dyrektor generalny oraz założyciel firmy Amazon stwierdził kilka dni temu, że dalsza eksploracja kosmosu ma na celu ratowanie Ziemi. Miliarder, który jest także właścicielem firmy lotniczej Blue Origin, uważa, że obniżenie kosztów podróży w kosmos powinno być obecnie priorytetem ludzkości.

Amazon jest firmą wartą obecnie pół biliona dolarów, jednak Jeff Bezos posiada znacznie ambitniejsze plany. Mężczyzna chce za pośrednictwem swojej firmy lotniczej rozszerzyć zasięg cywilizacji ludzkiej poza naszą planetę.

Podczas wywiadu na Summit Series, które odbyło się w ubiegły weekend w Los Angeles, Bezos wypowiedział się enigmatycznie i niepokojąco

 „Musimy ruszyć w kosmos, aby uratować Ziemię… Musimy się spieszyć”.

Założyciel Amazona twierdzi, że ludzkość powinna eksplorować Wszechświat i wyobraża sobie przyszłość, w której miliony ludzi pracują i żyją poza naszą planetą. Najnowszy wywiad to nie pierwsze tego typu wypowiedzi miliardera. 

„Powinniśmy zbudować stabilną osadę na Księżycu” – powiedział Bezos podczas otrzymania nagrody Buzz Aldrin Space Innovation – „To co nas powstrzymuje przed zrobieniem tego kroku, to zbyt drogie podróże kosmiczne”.

Kluczem do obniżenia kosztów lotów w kosmos ma być opracowanie rakiet wielokrotnego użytku, nad którymi pracuje zarówno Blue Origin, jak i SpaceX Elona Muska. Ponoć taki sprzęt będzie zdatny do użytku już w kwietniu 2019 roku.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet

Komentarze

Portret użytkownika Medoff

Myślę że tym bogatym

Myślę że tym bogatym skrwysynom marzy sie kosmos tylko po to aby uciec stąd podczas gdy reszta ludzkości będzie w największym więzieniu zwanym ziemia bez możliwości ucieczki. Kontrola totalna z kosmosu lub księżyca. Tak jak ktoś wyżej napisał absolutnie nie wolno takim gnida ufać. Niemal wszyscy z nich dorobili sie na ludzkiej krzywdzie. Dobra wiadomość jest taka że bo Niestety ale nigdzie nie uciekną, człowiek nigdy na księżycu nie był a gdzie tu kolonizacja hahah. Ludzie myślą że sa i mogą być sprytniejsi od Boga, a tu lipa.. 

Dlatego starajcie się nie pracować dla ich firm dla nich i nie wierzyć w nic co powiedzą 

Portret użytkownika witek

Oni to wiedzą, śpieszą się by

Oni to wiedzą, śpieszą się by wysłać spory infekujące inne światy bo strategia pasożyta zakłada wytworzenie zarodników po śmierci żywiciela - tak jak to przedstawiono na początku filmu "Prometeusz"... Z tego wynika niestety że czas naszej śmierci już bliski ...

Portret użytkownika keri

Takie teksty to wypowiadali

Takie teksty to wypowiadali rozmaici nawiedzeni 50 lat temu. Potem zmontowali parę filmików zgarnęli forsę i umilkli, bo już nikt z publiki nie był zainteresowany kolejnym sfingowanym lotem na księżyc.

Teraz jest powtórka, czyli mają już scenariusze do nowych filmików, może nawet zatrudnili scenarzystę od telenowel. A oto pierwsze odcinki:

1. Wystartowała rakieta z 3 facetami w wieku rozrodczym.

2. Konkurs lasek dla księżycowców zakończony.

3. Czy seks na księżycu daje lepsze doznania.

4. Pierwsze dziecko w kosmosie.

...

Hehehe, jeśli NASA mnie nie zatrudni do tych filmików, to będzie to jej największa klęska Lol

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika Anioł Prawdy

wszystkie te firmy i

wszystkie te firmy i aplikacje z telefonów jak na tym zdjęciu to jedno wielkie manipulacyjne gówno do kontroli ludzi i zbierania o nich informacji. Pamiętacie jak rok temu FB zablokował wszystkie patriotyczne konta przed dniem niepodległości Polski ? Robią sobie z ludźmi co chcą - blokują i kasują konta patriotyczne na youtubie. BO TAK SIĘ NAS WSZYSTKICH BOJĄ ! TRZEBA NAPRAWDĘ ZROBIĆ Z NIMI PORZĄDEK, A JAK NIE, TO ONI, JAKAŚ GARSTKA PATAFILCÓW ZROBI KONIEC ZE WSZYSTKIM ZJADACZAMI CHLEBA.
To zdjęcie wskazuje kto manipuluje i kontroluje ludzi

Strony

Skomentuj