Multi-kulti vs Słowianie, czyli finał Mundialu w Rosji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dzisiejszy mecz finałowy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej kończących się w Rosji będzie wydarzeniem szczególnym, bo będzie to starcie nie tylko sportowe, ale też polityczne. Jest to bowiem mecz, w którym okaże się czy jednorodna narodowościowo drużyna Chorwacji zdoła wygrać z reprezentującymi Francję piłkarzami z Afryki.

Futbol jest najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie, a mistrzostwa świata zwane Mundialem to największa impreza na świecie oglądana przez miliardy ludzi. Umożliwia to niesamowitą promocję krajów, które zakwalifikowały się na turniej finałowy.

 

Wśród krajów, które mogły się zaprezentować światowej publiczności była też Polska. Niestety występ naszej reprezentacji okazał się blamażem. Polacy najpierw nastrzelali sobie bramek w meczu z Senegalem, w kiepskim stylu przegrali z Kolumbią i w meczu o honor z Japonią zaprezentowali kabaret w ostatnich 15 minutach, spacerując po murawie jak po parku. 

Słaba postawa reprezentacji Polski była komentowana za granicą. Wszyscy zgodnie uznali, że Polacy byli najsłabszą drużyną turnieju i przyczyn porażki upatrywano w... polskiej polityce imigracyjnej. Szwedzkie media zwracały uwagę, że w reprezentacji Polski nie ma osób o innym kolorze skóry, co rzekomo zapewniłoby lepsze rezultaty. 

 

Być może rzeczywiście udałoby się osiągnąć więcej z obcokrajowcami w składzie, ale dlaczego taka reprezentacja właściwie miałaby być nazywana Polską? Okazuje się jednak, że FIFA pozwala na takie oszustwa i dlatego czołowe drużyny przeważnie są zbieraniną z całego świata, zwaną tylko dla niepoznaki Niemcami, Anglią czy Francją.

Wielonarodowe reprezentacje osiągnęły całkiem spory sukces w kończącym się dzisiaj mundialu. W pierwszej czwórce drużyn tylko Chorwacja jest zespołem składającym się z Chorwatów. Niespełna czteromilionowy słowiański naród zdołał wystawić skład tak skuteczny, że dzisiaj spotka się w finale z reprezentacją Francji i Afryki. 

Będzie to właściwie starcie dwóch koncepcji Europy. Promowanej przez kraje słowiańskie, koncepcji narodowej i promowanej przez tak zwany zachód, koncepcji multi-kulti i rozpuszcsenia. Nawet jeśli okaże się, że reprezentacja Francji i Afryki dzisiaj wygra, Chorwaci udowodnili już poprzez obecność w finale, że obie koncepcje się bronią, przynajmniej w futbolu. Słowianie nigdy jeszcze nie zdobyli Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, czas to zmienić. 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Zenek ;)

A w PODSUMOWANIA TEGO

A w PODSUMOWANIA TEGO MASOŃSKIEGO SHOW - APOKALIPTYCZNA BURZA....

https://pikio.pl/chorwaci-francuzi-burza/

tylko teraz wszelkie maschiachowróże i inne kabałocielcenierządne w głowę zachodzą ...

CZYŻ BYŁ TO ZNAK PRZYJĘCIA OFIARY

czy też może RZYGOWA KONWULSJA z JEJ ODRZUCENIA ....

i trza judeo-majowym wzorcem SPALIĆ NA (nuklearnym) STOSIE ORGANIZATORÓW tegoż za rozgniewanie maryjnego mzimu także kato-voodooistów....

tfu PRZYKŁADNIE POWYRYWAĆ IM NA ŻYWCA SERCA dla włochatego karalucha zwanego jezus (jozue)..

o DOKŁADNIE dla TEGO OŁTARZOWEGO BOZIA KATOLI.....

http://nowaatlantyda.com/wp-content/uploads/2016/06/leadgottard2-886x425.jpg

to jest wasz "ZBAWICIEL"...... (nie mylić go z Chrystusem)

na jakiego w ezo wołają na niego BELIAR.... KSIĄŻE ŁGARSTWA i WSZELAKIEJ NIEGODZIWOŚCI

Portret użytkownika zdzichu

No to zes przywalil ziomus...

No to zes przywalil ziomus..... sama prawda. Chrystus jest duchem-czysta swiadomoscia, a ze go odlaczyli od serca matki wbijajac jej noz w samo serce i tak go zabili.
No ale piora polokom bereciki, ze ich zbawi jakis upadlak zwany Jezus, co najwyzej moze sobie tarota postawic, bo tyle z tych gusel mu zosatalo.
A tak wogole, ssawka sie zablokowala, tzn ssa tylko szambo wiec co sie martwic. Im szybciej wyssa tym woda bedzie czystsza itd. Reszte znasz z autopsji.
 

Portret użytkownika ono mat opeja

Wez 11 murarzy z jednego

Wez 11 murarzy z jednego kraju, przeciw 1nastce murarzy z innego. Daj im zarobic, po pare baniek, przez reklamy i inne uje, môje. Wez i Zrob z tego mecze Ligowe, Zrob Mistrzostwa Swiata, zrob (w......) w budowaniu 10 na 10 metrowego muru na czas. Ronaldo Oo Se pobudowal..

Portret użytkownika hyh

Nie martwcie sie tak ,ze

Nie martwcie sie tak ,ze puchar pojedzie do Francji wkrotce Rosja go z NIemcami odzyska nad Renem

2018  WOR  CU P RUSSIA  - wymazujac kilka liter z napisu na pucharze wychodzi wymowa ( lor , central union (P)Russia

czyli w Polsce sie znowu wszystko zacznie... Rosja wreszcie pogoni Polakow nad Ren , po drodze kumajac sie z Niemcami , ktorych uzna za slabych, ale w koncu dadza sie namowic isc ramie w ramie az do Francji nad Ren gdzie poniosa porazke ( Ilmayer)

 

 

Portret użytkownika Abbasadore

Jest też ciemna strona tego

Jest też ciemna strona tego multikulti - żaden afrykański zespół nie wyszedł z grupy - wszystkich najelpszych graczy już dawno odłowili scoutci z fransuskich i belgijskich klubów i teraz Afryka nie wygrywa i nie jest to wcale zasługa multikulti, tylko statystyki, wiedzy i szkoleń. Afryka to prawie 1,22 mld mieszkańców, Francja prawie 67 mln, razem ~ 1 899 mln a populacja Chorwacji to ~ 4 mln, niech 1 na milion gra dobrze  piłkę, to z Afryki + Francji będzie ich 1899 a w Chorwacji 4 i stąd m.in. ta wygrana...

Portret użytkownika Max 1983

Ludzie jakie wy głupoty

Ludzie jakie wy głupoty piszecie to głowa boli.Żaden piłkarz reprezentacji Francji nie urodził sie w afryce, to kogo niby mieli odlawiać??To po pierwsze, a po drugie nigdy afrykańska drużyna nie zagrała choćby w półfinale mistrzostw świata ,nawet 30 czy 50 lat temu...nigdy.To nie ma nic wspólnego z multikult,i a z tym że widocznie afrykanie mają jakiś problem z systemem szkolenia ,choć to dziwne bo pracuje tam wielu trenerow z europy.Jeśli ktoś coś zyskuje na multikulti to wlasnie Afryka, bo wielu piłkarzy grających w afrykanskich kadrach tak naprawde urodziło się w europie ale sa zbyt słabi by grac we Francji ,Niemczech czy Belgii, to grają dla afrykańskich krajów choć wyszkoliła ich europa.Najlepszy przykład to bracia Boateng ,ten lepszy gra dla Niemiec i został mistrzem świata w 2014, a ten słabszy gra dla Ghany....bo zwyczajnie do Niemiec by sie nie zalapał.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika Wmordepchaj Dollar

Po 2-kroć przedziwny "film"

Po 2-kroć przedziwny "film" leciał dziś po 16-tej w TVP-1 - "...Mbamba do Makumby, Makumba do Ngongo, ten szybkim przerzutem do Matomby ale niecelnie, piłkę przejął Mbambutu i po celnym podaniu do Makaku ten wykorzystał szansę! Goool!! Brawo Francjaaaa!" - kurde, oczy przecieram i paczam z kim i czy na pewno z Francją grają Chorwaci, ale nie! komentarze nie pozostawiają wątpli - odkąd TVP leży krzyżem, czyli od ~30 lat, podobno już nie łże: wzrok me jednak nadal myli, czyżby jeden w drugiego były to same Francuzy mimo upału czemuś odziane w czarne body? czy inne rajtuzy...? :diabel 

"Pokaż jak sikasz, a powiem ci gdzie jest twoja synagoga".

Strony

Skomentuj