Muhammed to trzecie pod względem popularności imię nadawane noworodkom w Austrii

Kategorie: 

Źródło: Internet

Nie sposób nie zauważyć rosnącej populacji muzułmanów w Europie, gdy pojawiają się tego typu statystyki. Austriacki dziennik Kronen Zeitung podaje, że w 2017 roku "Muhammed" należało do najpopularniejszych imion nadawanym noworodkom.

 

Specjalnie do celów statystycznych, różne wariacje imion zostały dodane do jednej grupy. Okazało się więc, że w zeszłym roku do najpopularniejszych imion zaliczono "Alexandra", "Maksymiliana" i "Muhammeda". Pojawienie się arabskiego imiona na trzecim miejscu pod względem popularności nie jest przypadkowe. Jak wyjaśnia sam dziennik, jest to rezultat "zmian kulturowych". Ma to oczywiście ścisły związek z masową imigracją muzułmanów.

Tymczasem w innych państwach zmiany tego typu widać jeszcze wyraźniej. Liczba wyznawców islamu w Wielkiej Brytanii urosła do tego stopnia, że "Muhammad" jest najpopularniejszym imieniem nadawanym noworodkom w Anglii i Walii każdego roku począwszy od 2011.

Jak widać islamizacja Europy przebiega bez zakłóceń. Jednak nawet zatrzymanie inwazji nielegalnych imigrantów nie pomoże, gdyż muzułmanie na dobre osiedlili się i zamierzają podbić kontynent bez konieczności wywoływania wojny. Wystarczy, że każda muzułmańska rodzina będzie mieć po 5-6 dzieci, a Europejczycy szybko staną się mniejszością.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Skomentuj