MSZ Syrii zapowiedział, że agresorzy "powrócą do swoich krajów w trumnach"

Kategorie: 

Źródło: Flickr/United Nations Photo/CC BY-NC-ND 2.0

W obecnej sytuacji istnieje duże prawdopodobieństwo, że w Syrii pojawią się wojska saudyjskie, tureckie i amerykańskie, aby zaprowadzić tam demokrację. Wspierani przez nich bojownicy odnoszą sromotną porażkę i są wypierani przez wojska syryjskie, rosyjskie i irańskie. To oznacza, że ten lokalny z pozoru konflikt może przeobrazić się w wojnę, która będzie obejmowała niemal cały Bliski Wschód.

 

Obecnie Arabia Saudyjska przy współpracy z takimi krajami jak Bahrajn czy ZEA bierze udział w konflikcie w Jemenie. Jest to oczywiście wojna pośrednia z Iranem, który dozbraja tamtejsze bojówki. Teraz Saudowie chcą również zaangażować się w wojnę w Syrii i przekształcić ją w swoje podwórko. Generał brygady Ahmed Asiri powiadomił niedawno, że Arabia Saudyjska jest już gotowa na interwencją militarną.

 

Jednak wojna w Syrii jest bardziej skomplikowana. Na terenie tego państwa po jednej stronie konfliktu uczestniczy syryjska, irańska i rosyjska armia, wspierana przez libański Hezbollah, a nieoficjalnie także przez Chiny. Zaś po drugiej stronie mamy rebelię wspieraną przez Turcję, Arabię Saudyjską, Izrael i Stany Zjednoczone, które utworzyły międzynarodową koalicję do walki z ISIS.

 

Państwa zachodnie mogą najwyraźniej dowolnie naruszać granice jakiegokolwiek kraju i ingerować militarnie, przy czym za każdym razem powołują się na walkę z terrorystami i uważają że takie wytłumaczenie jest wystarczające. Ingerencja w sprawy obcego państwa bez zgody tamtejszych władz pozostanie nielegalna a Zachód tym samym łamie prawa, które sam przecież ustanowił.

 

W związku z wypowiedzią saudyjskiego generała brygady o prawdopodobnej interwencji wojskowej, MSZ Syrii Walid al-Moualem oświadczył w sobotę, że każdy agresor powróci do swojego kraju w drewnianej trumnie i nieważne czy będą to Saudowie, czy Turcy - wszystkich agresorów spotka ten sam los. Według niego, jeśli Arabia Saudyjska zechce wkroczyć do Syrii, zada sobie śmiertelny cios a "jej los będzie przypieczętowany". Taka pewność siebie może oznaczać, że Iran, Syria i Rosja najwyraźniej przygotowują się do otwartej wojny z Rijadem.

 

 

Źródło: http://www.zerohedge.com/news/2016-02-06/theyll-return-their-countries-wooden-coffin-iran-syria-warn-saudis-turks-against-gro

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Komentarze

Portret użytkownika zyx

Zaczynam się zastanawiać czy

Zaczynam się zastanawiać czy to nie jest taka zależność, że im któryś bardziej nie wyrósł z piaskownicy - tym wyżej ma szanse zajść w polityce.
Od każdej "głowy państwa" z jednej i drugiej strony wychodzi takie pie.olenie takie, że wstyd bierze. Byle tylko górnolotnymi słowami przykryć największe ssyństwa. Słowa nie kosztują, szeczególnie, że to nie oni się będą wyrzynali tylko miliony innych debili zbałamuconych jedną albo drugą ideologią.

Portret użytkownika Cała Prawda

Inżynierze Magistrze Maryja

Inżynierze Magistrze Maryja nie jest żadną królową swiata! Zapamiętaj sobie że jest tylko jeden Król, a to jest Pan Jezus Chrystus. Bóg nie jest kobieta, dałeś sie zwieść katolicko-rzymskiemu systemowi.Czy biblia nie mówi ci, ze to kobieta została zwiedziona a nie meżczyzna? czy nie mówi ci żę jest JEDEN posrednik miedzy Bogiem a ludzmi, człowiek Chrystus Jezus? czy nie mowi ci ze tylko w nim jest zbawienie i ratunek? czy nie mowi ci  w liscie do Gakatów1.8 Ale chocbysmy i my, albo Aniol z nieba opowiadal wam ewangelie mimo te ktorasmy wam opowiadali niech bedzie PRZEKLETY! czy Twoja Krolowa nie objawiłą sie jak aniol z nieba? w guadalupe nazwała sie wspołodkipicielko swiata.....Dzieje APOSTOLSKIE 4.10-12 i nie masz w zadnym innym zbawienie, albowiem niemasz ZADNEGO imienia danego ludziom pod niebem, przez ktore by mogli byc zbawienie. Tylko przez Jezusa Chrystusa!
A na marginesie guadalupe, to w języku azteckim znaczy pelzajacy waz, lub wilcza dilina, i ma zwiazek z Azteckimi Bogami.....

Portret użytkownika "o"

Ale pier..lisz!!!!! Maryja

Ale pier..lisz!!!!!
Maryja została wybrana na matkę Boga, jej dusza była czysta bo była poczęta bez grzechu pierworodnego. Tylko z takiej kobiety, człowieka mógł narodzić sie Jezus Chrystus. Bóg tak chciał a z wolą Boga się nie dyskutuje. Po śmierci Jezusa Bóg z duszą i ciałem wziął Maryję do nieba i sam ukoronował ją na KRÓLOWĄ NIEBA I ZIEMI.
Niech Bóg ma Cię w swojej opiece. Nie siej zgorszenia i zakłamania. 
A oto przestroga i jednocześnie chwila do zastanowienia się.
Niestety szatan ma rację. Patrząc na ten świat i zachowania ludzkie nie ma żadnych argumentów żeby temu zaprzeczyć.       
Jak szatan ocenia człowieka
Relacja sporządzona przez znanego jezuitę, o. Oomenico Mondrone, który bezpośrednio doświadczył spotkania ze złym duchem podczas rytualnego wykonywania egzorcyzmów:
 
Nigdy nie zdołasz zrozumieć - mówi szatan - jak bardzo nienawidzę was, ludzi. Jak bardzo jesteście wstrętni. Chlubicie się najwyższą godnością wśród zwierząt, a jesteście z nich najohydniejsi. Wasze istnienie budzi we mnie wstręt. Uważam was za coś gorszego od waszych świń. Sądzicie, że jesteście inteligentni, a okazujecie się bardzo głupi. Wystarczyłoby zobaczyć, co wam podsuwam przez wielu "naukowców", którzy są na mojej służbie, i co daję wam w formie napuszonych, uczonych bredni.
Pomyśl o tym, czym poję i karmię przez moją prasę! Wy mielibyście być Jego najszlachetniejszym stworzeniem? Wystarczy parę świństw, aby was kupić. Zaraz poddajecie się pokusom mych posłańców. Przywiązujecie wielką wagę do waszej wolności, a pozwalacie się schwytać w moją niewolę. Och, jakie kpiny mogę sobie z was stroić w imię tej waszej wolności. Okazujecie wstręt wobec tego, co jest brudne, a tymczasem jesteście zupełnie, ulegli waszym namiętnościom, tarzacie się w waszych obrzydliwościach, jak świnie w błocie... Dla kobiety, czy dla garści złota jesteście gotowi pozarzynać się, co jest cudowne. Wiele zyskał Ten - tam, że przelał krew, aby was odkupić? Odkupić was od czego, od grzechu? Przecież nurzacie się w nim tak, że omal nie utoniecie! A co dopiero mówić, gdy wywołam wśród was ducha zazdrości, oszczerstw, nienawiści, rywalizacji, zemsty.
 
Innym razem szatan wyznaje: Maryja jest tą, która wprowadza ogromne zamieszanie w moich planach. Jest niszczycielką mojego królestwa. Nie pozwala odnieść mi zwycięstwa i już przygotowuje mi klęskę? Ciągle plącze mi się pod nogami, wciąż przeszkadzając mi, przecinając mi drogę, podpuszczając swoich fanatyków do odbierania mi dusz. Tam, gdzie sięgają moje głośne podboje, Ona w rozprzestrzeniającej się ciszy mnoży swoje zwycięstwa.D. Mondore, W cztery oczy ze złym duchem, Echo, 82/20 i 84/22 1991 r.

Portret użytkownika Odważniak

Kto wie? Może oryginalnie

Kto wie? Może oryginalnie było w trójcy Ojciec, Matka i Syn? Choć, żeby było sprawiedliwie, trójca powinna być czwórca jeszcze z córką, bo co to za dyskryminacja i wykluczanie kobiet, które są arcyważne dla przetrwania gatunku? Dopiero zakompleksieni faceci (bo co to za fucha, bzyknąć tylko, a to kobiety noszą, rodzą, karmią i są bezpośrednimi darczynkami cudu, i z tej zazdrości wykluczyli i upodlili baby do roli sług) wymyślili męską trójcę, chociaż ten cały duch to mi koncepcją odstaje. Przyznam, że nie rozumiem idei ducha z trójcy, dla mnie to jakby zastępczy wypełniacz, bo skoro zdegradowali (mężczyźni) kobiety do miana grzesznic, to dla mnie cały ten koncept religijny jest o kant rozbić. Obie płcie są równie ważne, bez współpracy nie byłoby nas, i żadne gwałty by nie pomogły. Bo gdyby mnie zgwałcono, gdyby pojawiło się dziecko z przemocy, zostałoby zostawione przeze mnie w lesie, a reszta życia upłynęłaby mi na polowaniu na gwałciciela. Brutalne, ale jak świat ma opierać się na przemocy, to niech rodzaj ludzki nie przetrwa. Bo Bóg stworzył Raj, i dopiero z dobrobytu ludziom się we łbach poprzewracało i zaczęli kombinować, jakby tu coś zepsuć dla wątpliwego fanu. Później, to już łańcuchowo poszło, i oto mamy świat na głowie. Araby kamienują baby, katole dyskryminują po całości, ateiści powariowali i wywinęli wszystko na odwrót, byddyści mają gdzieś, choć przynajmniej nie mają fiksacji gaciowej jak cała reszta, i to, co się dzieje teraz, to zbiorowe szaleństwo świata, to jakby odpowiednik nadmiaru gatunku, kiedy natura sama sobie reguluje te sprawy, i oto mamy wykwit homoseksualistów, samobójców, morderców i sfrustrowanych gwałcicieli (w kategorii gwałciciele, poza oczywistymi seksualnymi, załapani są wojskowi, religijni pracze mózgów, wszelkiej maści fanatycy z moherowymi włącznie, wszyscy, którzy burzą spokój, kosiarze trawników, kierowcy pojazdów gwałcący uszy i powietrze, wszyscy śmiecący i opętani propagandą).

Dobrych ludzi została garstka, i o tych codziennie się modlę do mojego Dobrego Boga, bo co innego mi k..a pozostało? Nie modlę się ani do Syna, ani Mamy, ani Taty, ani Wujka Świętego, błagam codziennie Boga, żeby sprawił, wszechmogący w końcu, żeby źli ludzie stali się dobrzy, albo przestali istnieć. Tylko tyle, bo czego więcej chcieć? Materialne zabawki się znudzą, rajski ogród wciąż jeszcze, mimo wysiłków, mamy, możemy jeszcze pozwolić mu odrosnąć, mózgi do myślenia jeszcze też, więc wszystko, co potrzeba wykombinujemy. Tylko, żeby więcej wbyło dobrych i mądrych ludzi, którzy przestaną się szufladkować na baby, araby, homo i inne żółtawe, i żeby przestali niszczyć, żeby lubili sprzątać, żeby lubili tworzyć, byle nie chaos.

Mam przeczucie, że XXI wiek będzie wiekiem sprzątaczy. Oby nie po wielkiej rozpierdusze, tylko od razu, bez. Posprzątać śmietnik, który sobie tworzymy bo życia, bo nie czarujmy się, żyjemy w śmietniku, śmietnik mamy w głowach, literalną mieszaninę strzępów informacji i reklam.

Wszyscy jesteśmy śmiesznymi ludzikami tak, czy inaczej, i niewiele różnimy się od drzew, czy bakterii. Kto wie? Może jesteśmy tylko kolonią żyjątek w czyimś jelicie? I jak zaczniemy siać za duży ferment, to właściciel jelita łyknie manti i po kolonii...

Portret użytkownika Johnyyyyyy

Piekna Ta Twoja wiara co

Piekna Ta Twoja wiara co wyznajesz (ZGubna) Moja wiara Mowi mi ZE to Co zostalo utracone przez Ewe Zostalo Przywrocone Przez Maryje i To nie jest byle Kto Wiec troche Szacunku Jezus Nie urodzil Sie sam ani z Kamienia Tylko Potrzebowal Do tego Czystej Niewiasty bez Grzechu i To Wlasnie Matka Boza To Ona zyla W Cieniu przy swoim synu i To Ona najbardziej z nim Cierpiala Dlatego ma Takie Samo prawo do Wychwalania Jak Nasz Pan A to ZE w Biblii jest niewiel o Matce Boze To potwierdza nam jak bardzo BOG ja umilowal Ze Zostawil Sobie Jej Tajemica Dla Siebie Pamietaj To Maryja posredniczy w naszym zbawieniu i to Ona zanosi nasze modlitwy swojemu synowi My Nedzni nawet nie jestesmy Godni patrzec Na Pana Jezusa a CO dopiero do niego Mowic Pozdro 

Portret użytkownika Angelus Maximus

No to strasznie shardział ten

No to strasznie shardział ten twoj jezus, skoro już nie jesteśmy godni do niego zagadać... A taki był przystępny dla prostego, grzesznego ludu jak był młodszy o 2000 lat... Urosły piórka twojemu Jezuskowi z czasem co??

Portret użytkownika Angelus Maximus

Acha... dla kompletności

Acha... dla kompletności trzeba zaznaczyć, że u "Maryi" nie wykonali rabini obdukcji cnoty...
 A jaki to dowód był na to, że owa Marya była dziewicą w ciąży??
 A po za tym wtajemniczeni tu mężczyźni i kobiety, doskonale się orientują, że dziewica również może zajść w ciążę bez stosunku.
 Jak te baje słyszę, to mi się czaszka uchyla...
 Niczym katole nie róznicie się od islamistów zabijających w imię innej cioty -Allacha

Strony

Skomentuj