MSZ Izraela uderzył w stół i prezydent Duda się odezwał

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Echa antypolskiego ataku mediów na polskie obchody dnia niepodległości nadal trwają. Pal licho, że z oburzenia zawyły środowiska kojarzone z lewicą, to jeszcze nasze władze mogły znieść, ale ryk niezadowolenia ze strony Izraela i amerykańskich żydów, to jednak za wiele. Od wczoraj jesteśmy zatem świadkami bicia się w piersi i samokrytyki polskojęzycznych władz.

 

Groźne miny stroił na przykład prezydent Andrzej Duda, który szybciutko zareagował na żądania rzecznika MSZ Izraela i gorliwie potępił organizatorów Marszu Niepodległości. Przerażeni polskojęzyczni politycy nie wiedzą co zrobić, policja rzekomo aktywnie szuka sprawców wywieszenia transparentów, na które nie wyraża zgody Izrael, ale niestety zbrodniarze byli w kominiarkach.

 

Z tego powodu nie wiadomo, czy te kilka haseł o białej rasie, która jest ostatnio przedmiotem bezprecedensowego rasistowskiego ataku ze strony lewicy, to były prowokacje wywołane przez nieodpowiedzialnych działaczy środowisk narodowych czy też były to jakieś bojówki Antify na misji za pieniądze Sorosa. 

Gdyby nie to, że lewicowe media zawyły z przerażenia, mało kto zwróciłby uwagę na te kilka krzyży celtyckich czy falang, w morzu biało-czerwonych flag. Paradoksalnie swą histeryczną reakcją, lewackie media wzmacniają wydźwięk tych niepotrzebnych incydentów. 

 

Swoje połajanki w stronę Polski skierował też wszechpotężny Komitet Żydów Amerykańskich, który wezwał do sprzeciwu wobec haseł odwołujących się do "białej supremacji" i ich zdaniem "retoryki nazistowskiej". Organizacja napomniała polski rząd i zażądała przedstawienia swojej polityki w zakresie zwalczania prawicowej ideologii.

Reakcje polskich władz na te żądania jasno pokazują kto naprawdę rządzi w Polsce. Prezydent Duda od razu zmarszczył brwi przybrał zacięty wyraz twarzy i oświadczył, że nie ma zgody na ksenofobię, chorobliwy nacjonalizm i antysemityzm. Chciałoby się dodać, że ... o ile nie jest to nacjonalizm ukraiński. Wtedy nawet przebieranie się w mundury Waffen SS nie jest żadnym faszyzmem ani nazizmem, a mordercy ponad 150 tysięcy Polaków na Wołyniu, są bohaterami walczącymi ze znienawidzoną Rosją.

 

Ktoś po prostu zaordynował, że Europa musi stać się konglomeratem multikulturalizmu, a Polacy najlepiej, żeby przeprosili za to, że urodzili się biali. Idealnie byłoby wtedy gdyby Polki usuwały ciąże z białymi i dążyły do rodzenia dzieci imigrantów. A najlepiej to osiągnąć gdyby do Polski przyjechały tak z 3 miliony tzw. uchodźców, którzy oczywiście żyliby z socjalu, a Polacy by ich utrzymywali i nie mogliby nic złego na tę sytuację powiedzieć bo to przecież byłby rasizm.

 

 

Źródła:

http://www.m.pch24.pl/amerykanscy-zydzi-krytycznie-o-marszu-niepodleglosci--propagowal-ret...
http://prostozmostu.pl/polska-jako-kraj-tepych-antysemitowquot-sikorski-dla-tok-fm,10292.html
 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (8 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Chrześcijanin

   Czy Bóg nienawidzi ?   Tak

   Czy Bóg nienawidzi ?   Tak z całą  pewnością Bóg nienawidzi złodziei, wszelkiej obłudy, fałszu zakłamania, a zwłascza krzywdzenia uczciwych,niewinnych ludzi. Jestem Chrześcijaninem to znaczy grzesznikiem który wierzy że zbawienie otrzymałem tylko przez pokorne uznanie swoich win, oraz pokorną prośbę skierowaną do Boga, aby bezcenna krew  Jezusa  Chrystusa zjednała mi  łaskę zbawienia.  Kocham  Naród Żydowski  za Ewangelię. Ale też coraz bardziej zasmuca mnie to co żydzi  wyprawiają na świecie. Ta zachłanność, chciwość  i podstęp ( którymi Bóg się brzydzi) doprowadzą  do tego że znienawidzą was wszystkie narody. To wy żydzi sami doprowadzicie do kolejnego holokaustu. Moje serce dla was Narodzie Wybrany, powoli stygnie. Obawiam się że  jako dziecko Bożę nie będę miał  dla was współczucia jeśli takowy Holokaust się wam spełni. Czego z głębi serca narazie jeszcze wam nie życzę. Jest w tym kraju wielu Polaków pochodzenia żydowskiego, którzy niesamowicie wzbogacili Polską  kulturę. Wojciech Młynarski, Artur Rubinsztajn, Pan Kydryński  Jonasz Kosfta. Myślę że było i jest bardzo wielu wspaniałych zdolnych uczciwych ludzi -Polaków i zarazem żydów z których jako naród możemy być dumni. Jest też niemały procent żydów ( Bóg to wie) którzy sieją zło i mogą doprowadzić do tego że czara krzywd, niesprawiedliwości, goryczy  przechyli się i świat eksploduje nienawiścią do wszystkiego co żydowskie . Niemały udział w tym z pewnością będą mieli ludzie pokroju pani Gronkiewicz Walc, czy pana Sorosza. W imieniu waszego Mesjasza Jezusa Chrystusa ,a mojego Zbawiciela proszę upamiętajcie się póki jeszcze nie jest za późno. .....

Portret użytkownika Quito Akita

Każdy robi swoje porządki

Każdy robi swoje porządki po swojemu i przeciw drugiemu. Tak jest od zarania dziejów. Doszlismy do kanibalizmu i stanizmu w tym naszym postepie /vide: słowa Mela Gibsona i śp.Ronalda Bernarda /holenderski bankier/ . A o orędziach Rozalii Celakówny i jedynym ratunku dla skołowanego swiata: Intronizacji Narodowej Chrystusa na Króla Polski ,po to by prawo ludzkie czerpało tylko z Prawa Bożego -CISZA. Mają nas naśladować inne narody a tu jaki przykład? Co  to za baśnie o prasłowianach, którzy maja być silniejsi od Boga TRÓJJEDYNEGO?  Wyprostujmy w końcu myślenie i stańmy w Prawdzie. Nic sami nie urodzimy w naszych głowach dobrego.Ważne : www.proroctwo.com.pl /darmowy film obowiązkowy dla każdego Polaka/

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

http://magazyn.wp.pl/artykul

http://magazyn.wp.pl/artykul/groza-ze-zrobia-nam-drugi-holocaust-polscy-zydzi-zyja-w-strachu   
Piszewski mówi: "...Coś jest mocno nie tak. Nie wyciągnęliśmy właściwej lekcji z historii." - k.cytatu. Rebe Piszewski, z ust żeś mię pan to wyjął: nie wyciągnęliście lekcji z historii, ani razu!!!, a za to, że odważyłem się szerzej pokoleniowy problem waszego "zbiorowego nieuctwa" opisać kilka dni temu przyblokowano mi konto na ten go ono jego Pejs'zbuk co to on jest na własność zapisany rebu Zuckerbergu!!! Klasyk rzekł był kiedyś, że "Naród bez historii/odcięty od jej korzeni jest skazany na zagładę" - ja pana mówię, parafrazowywując powyższe, że "na zagładę skazany jest Nahód, który nie tyle nie ma/jest odcięty/pozbawiony historii, jest skazany na zagładę, ile Naród, który ze swej historii niczego się nie nauczył" bo to skazuje go na "powtórki z rozrywki", powtórki historycznych błędów i tragedii jakie go w jego Hiustorii spotkały. Po prostu skazany jest co rusz na włażenie na te same "grabie"! Nie nauczył się bo...to nie była jego, tylko gojów historia, a on - Naród Wybrany który siedząc w gremiach decyzyjnych i w bankach opanowanych krajów tę historię goim kształtował (vide słowa Bismarcka: "Po cóż innego stworzył Bóg Żydów polskich, jak nie po to by byli naszymi szpiegami") - był poza nią ponieważ w swoim mniemaniu był ponad nią tak, jak w swoim mniemaniu od zawsze - jako Wybrany - jest ponad wszystkimi Narodami Świata!
                               Nic tedy dziwnego, że szybko, coraz szybciej i tym szybciej im szybciej zasiedlacie Polin, podążacie tą samą drogą co nią niedawno milionami szliście! Szkopuł w tym, że winni znowu będą... inni!! Pozwolę sobie zacytować kilka zdań będących a'propo a wyrażonych przez genialnego Żyda Gileda Antzmana: "Z żydowskiego punktu widzenia historia zawsze zaczyna się tam gdzie dostrzega się żydowskie cierpienie".
"Nigdy nie widziałem by jakiś Izraelczyk lub Żyd usiłował zrozumieć sytuację, która doprowadziła do widocznej niechęci Europejczyków wobec ich żydowskich sąsiadów w latach 1920-1940".
"W celu ocalenia się od fatalnego losu Izrael potrzebowałby spojrzeć na siebie w lustrze. Ale tak się nie stanie. Kiedy to zrobi, już będzie się sam nienawidził".- Gilad Atzmon http://www.bibula.com/?p=24289". - k.cyt. Zaś inny prominent żydowski powiedział coś, co - gdyby to powiedział jakiś goj o Żydach! - skazałoby goja na odpowiedzialność z kilku artykułów prawa karnego: "„Goje rodzą się po to, żeby nam służyć”, "Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – powiedział Josef podczas wystąpienia w synagodze. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – podkreślił.
– Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność. Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda – stwierdził 90-letni Owadia Josef.", "http://www.fronda.pl/a/rabin-goje-to-zwierzeta-pociagowe-maja-sluzyc-zydom,81983.html , https://www.wprost.pl/214629/Szokujace-slowa-rabina-Goje-jak-zwierzeta-pociagowe-maja-sluzyc-Zydom - izraelski rabin Józef Owadia, przewodniczący religijnej partii Szas.
http://www.bibula.com/?p=27337 - cytat: "W całym żydowskim pojmowaniu historii i polityki brak miejsca na rozumienie związku przyczynowego zjawisk. W ramach plemiennego, żydowskiego dyskursu każda narracja rozpoczyna się od rozpoznania żydowskiego cierpienia. Z żydowskiej perspektywy historia zaczyna się tam gdzie mamy do czynienia z cierpieniem Żydów. Wyjaśnia to w oczywisty sposób dlaczego Izrealczycy, jak i wielu przedstawicieli żydowskiej diaspory, akceptują rozwiązanie istnienia dwóch państw jedynie w granicach z 1967 roku. Dlatego również dla większości Żydów historia Holocaustu rozpoczyna się od komór gazowych lub od dojścia nazistów do władzy. Nigdy nie spotkałem Izraelczyka lub Żyda z diaspory, który próbowałby zrozumieć sytuację, która doprowadziła do powstania antysemickich sentymentów w Europie w łatach 1920-1940." - Gilad Atzmon

-----------------------------------------

Daremne modły, rejwach, trud,
rabinów zbożne pienia!!
"Kochany" syjonazi-Bund
jest do wykorzenienia!
(Trafił się ongiś facet z wąsikiem
co zwiódł swój Naród frenet-głosikiem...
"mówicie, żeście Naród Wybrany!?"
na rzeź! - jak owce!...i barany!"
Pochwycił papier, pióro z inkastu
i... szrajbnął rozkaz: do Holokaustu!
Ten ich wybierał... jak raki z saka!
Od Abrahama do Izaaka!
A że był kawał szui i chama
brał od Zeviego do Abrahama!!)
Gdy gojów krew nie cieknie wciąż
szczególnie oni wściekli
i gdy nie mogą więcej z nich
wyciskać swoich "szekli"!!
Banksterski procent gnojem jest,
co karmi Eretz Bandit
to modus jest vivendi ich
i modus operandi!
Kpią sobie z boga, z Sądów,
ból, jaki zadają Światu
sprawi, że syjonazi-Srul
zginie z rąk "Kalifatu"!
Jahwe'go nie lękają się
Ni "Wszechświata Królowej"
więc niech przynajmniej boją się
choć... bomby atomowej!?
Pers jądra zbiera już od lat
aż dnia pewnego wreszcie
Zabłyśnie "słońce" w Tel Awiw
do cna zawszonym mieście.
Zniknie na zawsze gniazdo os
zginą świata pijawy,
Na Łono Abrahama Pers
pośle ten klan ryszawy...
Kiedy już dupnie Yellowstone,
USrahell runie w gruzy -
Eretz Srulsrahell pójdzie na stronę
zmienić zasrane rajtuzy...
Nic nie jest wart bojowy zając
co niby wszystko potrafi
kiedy Niedźwiedzia-protektora
 z dnia na dzień nagły szlag trafi!!
Na nic się zdadzą liczne A-bomby
co je zgromadził i grozi -
- przecież gdy zrzuci je na sąsiadów
siebie też nimi ugodzi...

Portret użytkownika robur

zydzi to krzykacze...

zydzi to krzykacze... niestety bardzo bogaci krzykacze... dziwne, bo wszedzie gdzie sie nie pojawia tam od razu pojawia sie antysemityzm (raczej z sufitu tubylcy tego nie biora) ... i tak od wiekow... poczawszy chyba od rzymian ....

Portret użytkownika lipka

Żydzi w końcu niech się

Żydzi w końcu niech się zdecydują czy należą do Białej Rasy czy pustynnych koczowników opalonych na brąz. Albo-albo. Każdego można poznać po kolorze skóry i nie ma się co obrażać na własne dziedzictwo bo tego nikt nie potępia ale trzeba mieć trochę rozumu i rozróżniać kolory skóry bo tego się uczymy o małego, bo wzrok ma każdy i widzi kto jest kim. Jakoś Chińczykom, Japończykom, Wietnamczykom, Koreańczykom nikt nie zarzuca, że są inni i nikt nie ma im za złe, że cenią swoje pochodzenie i zawsze chcą być sobą.

Lęgną się paranoicy, którzy niedługo będą chcieli być każdym bo tak sobie wydumają w swoich chorych łbach.

Portret użytkownika markus gabriel

NAJGORSZE CO MOZNA BYLO

NAJGORSZE CO MOZNA BYLO WYKRZYCZEC TO SLOWA KTORE POLAK  ZAWSZE WIEDZIAL KIEDY UZYC............MY CHCEMY BOGA..................lucek nie wytrzymal.po tylu latach i znow SYZYFOWE PRACE.

Strony

Skomentuj