Możliwa prowokacja podczas marszu KOD, 7 maja w Warszawie

Kategorie: 

Źródło: twitter

Już jutro w Warszawie odbędzie się kolejny marsz opozycji, która chce zamanifestować swoje przywiązanie do Unii Europejskiej i sprzeciw względem rzekomo autorytarnych rządów Prawa i Sprawiedliwości. Marsz 7 maja będzie organizowany przez Komitet Obrony Demokracji oraz partie opozycyjne. Okazuje się, że władze Warszawy tak to zaplanowały, że trasa marszu KOD pokrywa się z trasą marszu Narodowców i Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. Bardzo możliwe, że celem tej imprezy jest prowokacja.

 

Hasło marszu KOD brzmi - "Jesteśmy i będziemy w Europie". Jest to intrygujące poparcie dla Unii Europejskiej w kilka dni po ogłoszeniu rozbójniczych pomysłów Komisji Europejskiej, która pod karą wielomiliardowej grzywny, zamierza wpływać na skład narodowościowy krajów członkowskich decydując odgórnie kto ilu ma przyjąć na utrzymanie nielegalnych islamskich imigrantów. Jest ono też zabawne, ponieważ demonizowany przez KODziarzy Jarosław Kaczyński, powiedział wyraźnie, że wszyscy, którzy nawołują do wyjścia Polski z Unii Europejskiej to szaleńcy i ekstremiści i on takie coś potępia. Wcześniej opozycja domagała się deklaracji Kaczyńskiego, że nie wyprowadzi Polski z UE i ona właśnie w tej formie padła, ale najwyraźniej KODziarze nadal zamierzają protestować.

Być może chodzi o oprotestowanie pomysłu jednego ze współorganizatorów tego kuriozalnego marszu, przewodniczącego PO, Grzegorza Schetyny. Kilka dni temu w wywiadzie zaproponował on referendum w sprawie pozostania w Unii Europejskiej. Zapewne powiedział to będąc przeświadczonym, że stopień indoktrynacji polskiego społeczeństwa jest tak znaczny, że obecnie nie byłoby potrzeba dwudniowego "skręconego" referendum, aby większość chciała mitycznej UE.

 

Zwolennicy KOD chcą Unii Europejskiej, przynależność do tej organizacji , mimo bycia płatnikiem netto, koi ich prowincjonalne polskie kompleksy. Jeśli ktoś rozumuje w ten sposób, albo po prostu nienawidzi PiS, może sobie manifestować i to jest właśnie wolność słowa. Nikt nie pałował uczestników poprzednich marszy KODu, a zdarzało się to gdy popierani przez nich politycy byli u władzy i gdy organizowano prowokacje w trakcie Marszu Niepodległości, z podpaleniem budki strażniczej pod rosyjską ambasadą włącznie. To istotna informacja wskazująca, że protestująca strona stosuje takie metody zatem można się spodziewać, że nadszedł czas na rozlew krwi. Może do tego dojść już jutro w Warszawie. Władze Ratusza postarały się o to, aby powstało odpowiednie zagrożenie incydentami.

Krzyżujące się marsze Narodowców i KOD to przepis na zadymę. Tylko tego jeszcze brakuje, aby Komisja Europejska przyznała sobie prawo do przygotowania obcej interwencji w naszym kraju. W radio ToKFM redaktor Jacek Żakowski, stwierdził, że KOD jest jak Hamas, czyli palestyńska organizacja terrorystyczna. Kto wie czy to tylko wybujałe porównanie lewackiego "myśliciela", czy też jakieś skojarzenie oparte na dodatkowych poszlakach, których jednak nie zwerbalizował.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika ks

BBC lamentuje ze dziesiatki

BBC lamentuje ze dziesiatki tysiecy Polakow wyszlo na ulice w obronie zagrozonej demokracji. Pamietam kiedy BBC cieszylo sie wiekszym szacunkiem a potem chciano zwolnic z pracy 4000 pracownikow i reporterow chyba w 2003r i wszystko sie zmienilo.

Portret użytkownika Bartoszs

wojna polsko - polska

wojna polsko - polska

w d im się przewraca, tak naprawdę unia nie jest nam do szczęscia potrzebna, a strefa wolnego handlu i proste uczciwe prawo. pamietacie ustawę Wilczka? na wikipedii cos niecoś jest

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ustawa_Wilczka

złote lata mielismy na poczatku lat 90 tych, masa hurtowni, manhattanów, mega przedsiebiorczość ... a potem Wałęsa podpisał ustawę o Vat, potem zaiks zabronił puszczania radia czy tv w miejscach publicznych bez koncesji, potem alkohole na koncesje w jakiejś odleglosci od kosciolow, potem  kolejne regulacje, potem regulacje tych regulacji itd, więc hurtownie w pewnym momencie znikneły, handel bazarowy przestał sie opłacac, przykręcono ludziom srubkę i przykręcano ją tak dlugo, że jak nadszedł rok 2004 i weszlismy do ue, to w tej własnie chwili balon pekł i masa ludzi od razu wyemigrowała. Dzisiejszy polexit w zasadzie niespecjalnie jest na rękę ludziom, bo oznaczałby powrot do marazmu obecnej polityki sfiskalizowanej na maxa, z ograniczona wolnościa gospodarcza, najazdami urzędów i wszelkiej kontroli. Mądry rząd zwyczajnie skasowałby cały ten bajzel ustawodawczy i napisał mądre ustawy poczynając własnie od 90 roku włącznie z rozdziałem panstwa od koscioła.

Dlaczego w Uk oplaty z tytułu ichniejszego zusu sa tak niskie? dlaczego maja ;przyjaznych urzedników nastawionych na pomoc a nie karanie obywatela? naprawdę tylko o mentalnośc chodzi ?

 

Portret użytkownika Czy wyście ogłupieli od PiS-u?

"Rzekomo autorytarny"?

"Rzekomo autorytarny"? Przecież PiS postępuje autorytarnie! Zaostrzają ustawę antyterrorystyczną by każdgeo krytyka nazwac terrorystą! Odbierają prawa nierolnikom posiadającym małe działeczki do swobodnego dysponowania włąsnymi nieruchomościami. Rzekomo by walczyć z zachodnimi kapitalistami, ale uderzyli w uczciwych obywateli.

Czy autor jest ŚLEPY i tego "autorytaryzmu" a nawet "dyktatury" nie widzi? PiS nie jest w niczym lepszy od PO. PO stworzył ustawę inwigiliacyjną, a PiS ją zaostrzył i przyklepnął. PiS tworzy państwo totalitarne! Dyktaturę, krok po kroku. I jakoś nie chce skasować prawa PO ws. "braterskiej pomocy obcych sił zbrojnych".

Portret użytkownika debaucher

O curva,krucjata różańcowa za

O curva,krucjata różańcowa za ....Ojczyznę!!Czy ta niebiańska suczka ma ciągłe zapotrzebowanie na modlitwy goim?Jakoś franca nie pomogła przez kilkaset lat...No,ale w końcu w dupie się jej odmieni i Polska zostanie "chytrusem narodów" !! I będziemy zbierać hołdy od wszystkich narodów świata....jako drugi israael....:))))))))))))

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika Pacal

Dawno nie wiem, gdzie moja

Dawno nie wiem, gdzie moja podziała się wiara, 
Nie mieszam się do wszystkich świętych z Litanii, 
lecz nie dozwolę bluźnić imieniu Maryi. - A. Mickiewicz. Życzę Tobie Kolego, abyś w życiu swoim, nigdy na mnie się nie natknął. Dla Twojego dobra.

Portret użytkownika XaX

Co się nagle tylu obrońćów

Co się nagle tylu obrońćów kodu zleciało? Kod za to ma obsesje nie nawiści na punkcie PiS trollu ...  Czyli co dla ciebie jak ktoś piszę to co może się stać to dla ciebie obsesja nienawiści? To jest po prostu pisanie prawdy a ciebie lewaku prawda boli i to mocno ...  Poza tym można nie popierać KOD jednocześnie nie popierając PiS, co za trudne do ogarnięcia? 

Strony

Skomentuj