Motorola zaprezentowała nowe technologie: elektroniczny tatuaż i specjalną pigułkę

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

29 maja w Kalifornii odbyła się konferencja D11, na której Motorola przedstawiła dwie prototypowe technologie: elektroniczny tatuaż oraz specjalna pigułka. Jak twierdzą twórcy, mają one pomóc ludziom którzy zapominają swoich haseł.

 

Regina Dugan, która wcześniej pracowała w DARPA a obecnie zajmuje się w Motoroli prototypowymi rozwiązaniami, powiedziała na konferencji że autentykacja jest dla ludzi irytująca. Dodatkowym problemem jest fakt, iż wielu ludzi zapomina swoich haseł, przez co nie mogą się dostać do swoich kont.

Pierwszą zaprezentowaną technologią jest tak zwana "tabletka witaminowej weryfikacji", którą należy połknąć. Gdy znajdzie się w żołądku, zacznie ona generować 18-bitowy sygnał, który będzie wyłapywany przez urządzenia mobilne. Dzięki niej, człowiek może zapomnieć o hasłach, ponieważ tabletka znajdująca się w Naszym ciele stanie się kluczem dostępu do zabezpieczonych kont.

Drugą technologią jest elektroniczny tatuaż, który zawiera szereg sensorów, między innymi temperatury i mięśni. Naniesiony na skórę działałby podobnie jak tabletka, czyli mógłby współpracować z urządzeniami mobilnymi. Jak twierdzi Regina Dugan, "skomputeryzowana garderoba" może być przyszłością urządzeń mobilnych a "elektornika jest kwadratowa i kanciasta, ludzie natomiast okrągli i mięccy".

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika niedowiarek

a ja nie potrafie was

a ja nie potrafie was zrozumiec, internet i gps to sposoby by nas sledzic jednak wszyscy go uzywacie???? technologie nie sa ani zle ani dobre tak jak nie bylo nigdy bialej czy czarnej magii. Jedyne co jest to intencje nozem moge przygotowac posilek dla tysiecy lub ich ... wiec co??? noz jest zly lub dobry?? czy intencje tego kto go uzywa. Zamiast sie bac technologii zacznijcie od jej poznawania a nie ogladacie jedynie glupkowate filmiki i porno w przerwach gdy klikacie lajka na facebuku.

Portret użytkownika RAM

Sądzę, że chipowanie ludzi w

Sądzę, że chipowanie ludzi w prezentowanych formach i bardziej wyrafinowanych jest nie do obrony. I nie chodzi tu bynajmniej o wygodę i orgastyczne formowanie ekstrementów. Chodzi zarówno o manipulację jak i o kontrolę nad ludzkim pospólstwem stanowiącym niewolniczą siłę elit.
Nasza zgoda nie bedzie potrzebna i nasza wola nie będzie miała żadnego znaczenia.
Przez globalistyczne rządy prezentujące elity i NWO zostaną wprowadzone ustawy regulujące ową metodę. I aż się nasuwa cytat z Biblii: ..."bez tego znamienia nie kupisz i nie sprzedasz".. Ale nie tylko... Nie dostaniesz pracy, nie dostaniesz się do szkoły i nie będziesz miał dostepu do bankowego konta swoich wirtualnych "kredytek"..
 Pozostanie wrócic odwżznym i buntowniczym jednostkom do pierwotnej walki o przetrwanie w prymitywnych warunkach egzystencji...
 Kto pierwszy wykuje sobie pług i łopatę z żelaza..? nóż i siekierę?
Gdzie zdobędzie materiał na szałas, gdy las będzie własnością elity? W jaki sposób zakupi hodowlane zwierzę, gdy już jest ono czipowane kolczykami w UE?
Pozostaną jadalne korzonki i kłusownoictwo, za które przymusowo zachipowani"złodzieje" odbywac będą karę w kamieniołomach należących do... elit....
Echhh... gadanie po próżnicy... Możecie sobie pokrzyczeć dotąd, dokąd nie przyjmiecie bez dyskusji "znamienia bestii"...

Portret użytkownika Taaa

To wszystko było do

To wszystko było do przewidzenia. Czego to oni nie wymyślą żeby zniszczyć ludzkość. Kolejni Hitlerzy bez ambicji. Przecież żaden normalny człowiek nie łyknie takiej pigułki ani nie zrobi sobie tatuażu żeby rzekomo ułatwić sobie życie jakby nie mieli już dość ułatwionego. Pliki cookies ,facebook itd. sprowadza się do tego samego tylko inną drogą. Zero prywatności gdziekolwiek..najpierw zaczeli od internetu,a skończą na chipowaniu. Niech sami to zrobią jak tacy mądrzy są. Wiadomo było,że kiedyś nadejdzie taka przyszłość..ale nikt nie sądził,że tak szybko. ~

Portret użytkownika MARGO

przypomnienie

przypomnienie napisał:
"...Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć..."
 
Bardzo znamienne są to słowa...
Wskazują jednoznacznie, że żaden szatan czy diabeł czy też inny gad,  nie jest bestią, bowiem liczba bestii to liczba... człowieka ... ha, ha, ha...
Ludzie ludziom zgotowali ten los 

Kimże jest człowiek jeśli nie potomkiem Boga?  
Tak, jak dąb zawarty jest w żołędziu - tak Bóg  ukryty jest w Człowieku...

Portret użytkownika Anarchiusz

choć raz zgodze się z tobą w

choć raz zgodze się z tobą w pełni. są to trzy szustki nie 666 więc trzy liczby niedoskonałe/niepełne, w Bibli liczba 7 to doskonałość liczba boska. Trzy 6 oznaczają niedoskonały obraz boskiego podobieństwa, duchowego fizycznego i umysłowego wypisz wymaluj człowiek... nie szatan(przeciwność)/diabeł(kłamstwo) które są bytami wyższymi duchowo, brak choć jednej cyfry 7.

Portret użytkownika Roni Tornado

Anarchiusz, liczba 7 nie jest

Anarchiusz, liczba 7 nie jest doskonała, jej zapis ma początek i koniec. To już prędzej 8 jest liczbą doskonałą - nigdzie się nie zaczyna i nie kończy.  Nawet nieskończoność jest przedstawiana za pomocą ósemki "położonej" na poziomo.

Portret użytkownika RAM

Roni Tornado

Roni Tornado wrote:

Anarchiusz, liczba 7 nie jest doskonała, jej zapis ma początek i koniec. To już prędzej 8 jest liczbą doskonałą - nigdzie się nie zaczyna i nie kończy.  Nawet nieskończoność jest przedstawiana za pomocą ósemki "położonej" na poziomo.

 Znak nieskończoności nie określa "ósemka położona poziomo".. Znak nieskończoności przedstawia wstega Mobiusa...
Ta wstęga posiada tylko jedną stronę...
Wszystkie liczby sa doskonałe, gdyż każda z nich stanowi element ciągu definicji Wszechświata...i każda z nich jest jednakowo ważna...

Portret użytkownika bez urazy

Bez urazy, ale 7 jest

Bez urazy, ale 7 jest symboliczne w kulturze staroaramejskiej, starosemickiej i właśnie oznacza pełnię, doskonałość. 6 natomiast nie. Poza tym Żydzi wszystko zapisywali spółgłoskami (podobnie liczby również spółgłoskami) (nie mieli samogłosek w zapisie). 666 to nero. Cesarz, ówczesny tyran i kat chrześcijan. Jan pisał o nim kamuflując jego imię. Żydzi rozumieli... inni niekoniecznie. I o to chodziło. Podpowiedź autora - "liczba to bowiem człowieka" - jest w tym kontekście zrozumiała.
Pozdro.
 
P.S. Teksty o antychryście są dwojakie w Piśmie św. Mają charakter aktualny, i eschatoligiczny. Aktualny, bo NERO był konkretnie ucieleśnieniem Babilonu (Rzym). Eschatoligiczny, ostateczny, bo na końcu czasów (nie końcu świata) ma być ten właściwy bunt ludzkości. Czy antychryst będzie osobą, czy raczej obrazem zbuntowanej ludzkości, która przeciwstawiła Jezusowi niemal WSZYSTKIE przewrotne wartości do głoszonych przez Niego - to się dopiero okaże. Wink

Strony

Skomentuj