Moskwa przyjęła więcej imigrantów niż cała Europa i wie jak należy ich traktować, twierdzi patriarcha Cyryl

Kategorie: 

Źródło: Serge Serebro, Vitebsk Popular News/CC
Europa ma obecnie bardzo poważny problem z imigrantami. Niektóre państwa nie chcą ich przyjmować i zamykają granice, a Szwecja, która zaprasza do siebie wszystkich uchodźców i chce nawet stworzyć w tym celu specjalną linię lotniczą, jest obecnie na granicy upadku. Tymczasem Rosja poucza Zachód jak należy obchodzić się z muzułmanami.

 

O problemie islamizacji Europy mówi się już od lat i nic nie wskazuje na to aby cokolwiek miało się zmienić w tej kwestii. Dania, Szwecja, Wielka Brytania, Francja oraz Niemcy to kraje, w których muzułmanie są najbardziej "niezadowoleni" i chcą zaprowadzenia prawa szariatu. Jedynym celem imigrantów jest tak naprawdę odebranie "darmowych pieniędzy od Allaha", czyli socjalu, oraz zaprowadzenie własnego porządku.

 

Podczas gdy w krajach europejskich imigranci są sporym problemem, patriarcha moskiewski i całej Rusi Cyryl I powiedział wprost że nie rozumie naszej sytuacji. Według niego, Moskwa przyjęła więcej uchodźców niż cała Europa ale Rosja nie ma z nimi żadnych poważniejszych problemów.
"W przeciwieństwie do Zachodu, który już jest zdenerwowany pojawieniem się uchodźców, Moskwa sama przyjęła więcej muzułmanów niż cała Europa zrobiła to dotychczas. I nikt na świecie nie jest tego świadomy. I nie ma histerii, nie ma policji, gazu, nie ma fizycznych starć" - powiedział Cyryl I podczas spotkania z palestyńskim przywódcą Mahmudem Abbasem.

Rosyjski patriarcha stwierdził, że kraj tworzy wyjątkowe warunki dla muzułmanów którzy mogą żyć w spokoju i są tam traktowani "z szacunkiem, z wyrozumiałością, jak bracia". Wszelkie problemy rozwiązywane są w granicach prawa. Rosja, jego zdaniem, nie ma problemu z radykalnym islamem a Zachód mógłby uczyć się jak należy traktować przyjezdnych.

 

Niestety słowa Cyryla I nie pokrywają się z rzeczywistością. W zeszłym miesiącu w Moskwie aresztowano kilku Rosjan, którzy jak się okazało zostali przeszkoleni przez członków tzw. Państwa Islamskiego i przygotowywali zamach bombowy. Kilka dni temu pojawiła się informacja, że również w stolicy Rosji zatrzymano grupę około 20 Czeczenów, którzy mieli zamiar wyjechać na wojnę na Bliski Wschód.

 

Według pierwszego zastępcy Dyrektora Federalnej Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej Siergieja Smirnowa, około 2,400 mieszkańców Rosji przyłączyło się do terrorystów z ISIS. Na koniec warto dodać, że jeszcze dwa lata temu Cyryl I sam ostrzegał, że masowa imigracja może doprowadzić do konfliktów na tle etnicznym. Pewnego dnia Rosja może dojść do wniosku, że kraj został dosłownie zislamizowany a na naprawę błędów będzie już za późno.

 

 

Źródła:

http://tass.ru/en/society/833067

http://www.theguardian.com/world/2015/oct/12/isis-trained-russians-foiled-moscow-terror-attack

http://www.pravmir.com/west-should-learn-from-russia-to-accept-muslim-refugees-patriarch-kirill/

http://www.reuters.com/article/2015/09/18/us-mideast-crisis-russia-islamic-state-idUSKCN0RI0PG20150918

http://www.dailystormer.com/patriarch-of-russian-orthodox-church-immigration-increases-risk-of-ethnic-conflicts/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika nel35

76 lat temu ruscy "imigranci"

76 lat temu ruscy "imigranci" wtargnęli z bronią do Polski i przejęli prawie połowę przedwojennego terytorium.
A co sie tyczy obecnych imigrantów, to ktoś powinien ich uprzedzić, ze jak wprowadzą szariat, to skończą się pieniądze od allaha.

Portret użytkownika Waldorfus

Banderowski Ścierwo: Moja

Banderowski Ścierwo: Moja miłość do naszych braci Słowian

Gdyby to była tylko prawda, bo istotne znaczenie posiada skala tego zjawiska. Mnie jednak nie chcę się wierzyć aby Putin był aż tak głupi. Po za tym, Rosja to bardzo biedny kraj; bez własnego przemysłu, myśl techniczna opiera się tam głównie o kopiowanie tego, co już kiedyś ktoś inny stworzył... a służy ona, jedynie produkcji narzędzi do zabijania. Rosja ze swej natury jest ekspansywna, gwałcicielska i grabieżcza – sama historia tego stosunkowo młodego narodu o tym świadczy. Zresztą o jakim narodzie można tu pisać? To i tak jest jedna wielka mieszanina mongołów, arabów, Eskimosów i pradawnych dzikich plemion słowiańskich. Razem stworzyły genetycznego potwora; pozbawionego rozumu i wszelkiej ogłady; kierującego się w swoim postępowaniu, zazwyczaj emocjami, żądzami, wiecznie pijanego kacapa; który cieszył się jak było go stać na ziemniaki z cebulą. A szczyt jego marzeń stanowiły kluski drzuzgane. Wiecie Państwo co to takiego? Nie wiem tylko czy napisałem poprawnie ich nazwę „drzuzgane”, ale są to dosłownie kluski plute! – spluwane wprost do gara z gotującą wodą!

Naturalnie kiedyś tam istniał dwór z carem na czele. Ale o jakiej szlachcie można mówić w kontekście Rosji? To margines. Cała reszta to była zawsze umierająca z głodu modląca się wiecznie do swojego patriarchy pijana biedota. Z resztą pijana była nie bez powodu. Pijanego chłopa było łatwiej podporządkować, a cała władza z carskiej Rosji była władzą typowo autorytarną. Każda próba ułożenia sobie stosunków z carem, kończyła się albo podporządkowaniem wobec niego, albo śmiercią. Zresztą, mentalność takiego stosunku do człowieczeństwa pozostawała nawet za czasów Rosji sowieckiej – to nie jest tak że Lenin, czy Stalin, nauczyli swój naród szacunku dla samych siebie, wręcz przeciwnie! A mentalność zadeptywania, gwałcenia, rabowania, pozostała w tych ludziach po dziś dzień. A szacunek dla samych siebie, to przejawiał się u nich; owszem; ale jako czysto egoistyczna duma. Po dziś dzień; bogactwo w Rosji jest, ale w okolicach Moskwy. Wszędzie gdzie indziej panuje tam wielka bieda i brak wszelkiej kultury; gdy pojawimy się tam jako goście, to jako dla tych z lepszego świata, będą oni dla nas poczciwi, usłużni, pomocni... Tym bardziej gdy poczują u nas kasę. Ale zazdrość, zawiść, jest śpiąca tak samo jak kac po przepiciu; jak dobre maniery dla niedoczekanego sybaryty – Szanowni Państwo – gdy rusek dostanie tylko sygnał, do ręki bierze nóż, kałacha i wtedy się budzi.

Rosja ma czym zabijać. Gdy tylko Putin dostał się do władzy, sprzedawała ona gaz, już znowu zgniłemu Zachodowi. Ten zgniły zachód – dzięki pieniądzom uzyskanym ze sprzedaży owego gazu – sprzedawał Rosji broń, obdzielał ją łaskawie technologią, elektroniką... która w te kacapskie łapy nie powinna była się dostać... To jest tak jak małpa z brzytwą – Szanowni Państwo: strach pomyśleć co może ona przy jej pomocy wyrządzić sobie i innym. Niestety; w ewolucji powinna dominować pewna hierarchia: najpierw ewoluujemy moralnie, potem technologicznie. W przypadku Rosji, ta kolejność została wyraźnie odwrócona.

Tak czy inaczej, im Rosja słabsza, tym dla Polski lepiej. Jest to dla nas śmiertelny wróg. Jak jest głodny to rabuje i gwałci; jak bogaty to chce mieć jeszcze więcej; tyle tylko że – tak jak za czasów rozbiorów – jego rabunek jest wtedy bardziej skuteczny.

Oświadczam tu wszem i wobec(!): jeżeli miał bym wybierać między jednym złem i drugim, to gdyby mnie tu naraz  miało najechać nawet 6 mln Żydów ! – wybrał bym najazd Żydów. Wolał bym go, od najazdu tych... 100 000 pijanych skundlonych ze wszystkim opętanych rządzą zemsty kacapów; którzy zresztą... niegdyś przy pomocy swojego ordynarnego sługusa – Bartłomieja Sienkiewicza („Polska to – H...d... i kamieni kupa”), podpalili swoją własną budkę strażniczą przed ambasadą Rosyjską w Warszawie, żeby tylko udowodnić jak ich strasznie Polacy nienawidzą.

Nadchodzi dzień niepodległości - nasze ukochane święto...

P.S.: Na koniec, w związku z tematyką Rosji, szczególnie właśnie tym tutaj „prosłowiańskim” opluwaczom – o ile potrafią czytać i nie plują za pieniądze ze sprzedanego gazu – polecam książkę Antoniego Ferdynanda Ossendowskiego – Lenin. To jest absolutna podstawa, jeżeli chce się cokolwiek wiedzieć na temat... nie tylko samej Rosji; ale przede wszystkim, jej mentalności.
 

Egzystencja Minerwa: Ziemio! – tyle razy do ciebie wracałam... Kiedyś, na pewno znowu się spotkamy – powiedziała gdy odchodziło Spełnienie Ziemia.

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Oj Waldorfus... zaśmierdziało

Oj Waldorfus... zaśmierdziało czosnkiem i obrzezanym napletkiem..
Piszesz takie bzdury o Rosji... Pewnie ostatni raz tam byłeś na szkoleniu w Moskwie...ZSRR...
I ta współczesna Rosja Putina bardzo ci przeszkadza...
Rosja "ekspansywna... Stary ośle!
Zobacz sobie jak dookoła Rosji porozmieszczane sa bazy NATO!!!
A gdzie Rosja ma bazy? Czy dookoła Ameryki, czy Europy??
Jedyne ich bazy to nieliczne na Bliskim Wschodzie tak jak w Syrii dla obrony swoich granic właśnie od krwiożerczego Izraela i USA!!

Portret użytkownika Waldorfus

Od... Pająk Patriota: Teatr

Od... Pająk Patriota: Teatr umęczonego kompleksami Icka

Tak naprawdę, Żydzi są fałszywi i cyniczni wobec wszystkich, tylko nie wobec samych siebie nawzajem.
Ale bywa że robią tak: wybierają spośród siebie kogoś o zdolnościach aktorskich. Aktor taki przybiera pozę antysemity i ubliża własnemu narodowi żydowskiemu, „opluwając” go najgorszymi obelgami; najchętniej takimi jak posługują się żule i bandyci. W ten sposób, Żydzi budują w oku siebie stereotyp Żyda męczennika i goja antysemity.

Ja jestem Polakiem – Panie Rex.
Tutaj, Pan – Panie Rex – http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/osoby-preferujace-gorzki-smak-sa-bardziej-sklonne-sadyzmu-agresji-twierdza-uczeni – jest Pan ordynarny i arogancki po Rosyjsku; a wszędzie gdzie Pan się tylko nie pojawi, robi Pan wrażenie, właśnie takiego żydowskiego aktora w roli ksenofoba i antysemity. W ten sposób – pozornie identyfikując się z narodem polskim – psując opinię Polakom, ukuwa Pan stereotyp Polako-kacapa nienawidzącego Żydów. Ciekaw jestem tylko, ile kosztują bilety na to przedstawienie.
 

Egzystencja Minerwa: Ziemio! – tyle razy do ciebie wracałam... Kiedyś, na pewno znowu się spotkamy – powiedziała gdy odchodziło Spełnienie Ziemia.

Portret użytkownika Waldorfus

Waldorfus jest ascetą. I

Waldorfus jest ascetą. I najpewniej by się z p. Morganem nie pobawił. Niestety - Panie Morgan: nie piję nawet herbaty i kawy; nie mówiąc o religijnej wódeczce i piwku. OK?...
A papierosy, i to te elektroniczne (przejściowe-odwykowe), rzuciłem w 2010 r. po zamachu smoleńskim.
 

Egzystencja Minerwa: Ziemio! – tyle razy do ciebie wracałam... Kiedyś, na pewno znowu się spotkamy – powiedziała gdy odchodziło Spełnienie Ziemia.

Portret użytkownika Maximus Rex Angelus

Czyli kamień z serca ci spadł

Czyli kamień z serca ci spadł [.....]... Ja zacząłem w 2010 r palić a łzy stanęły mi w oczach. I nie dlatego, że to akurat L.Kaczynski, tylko, że zdrada w naszym narodzie jest dalej obecna jak w czasach Rejtana... Sad Nie palisz, nie pijesz, o kobietach nie ma mowy, więc czas umierać...

Strony

Skomentuj