MOSAD nie jest w stanie wpuścić bezpiecznych uchodźców do Izraela, ale ma pomagać polskim służbom w identyfikacji imigrantów z ISIS

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Obecny kryzys migracyjny jest czymś bezprecedensowym. Rzekomo to wojna w Syrii sprowokowała wielką wędrówkę ludów, która zalała kraje europejskie. Jest to bardzo ciekawe, bo w podsycaniu konfliktu w Syrii brała udział przede wszystkim sunnicka Arabia Saudyjska, Katar oraz Izrael i jego kolonia, czyli USA. Teraz jednak skutki sprowokowanego kryzysu ma ponieść Europa.

 

Co ciekawe Arabia Saudyjska nie wyrywa się zbytnio do przyjęcia milionów młodych dzihadystów. Gdyby spróbowali nielegalnie przekraczać granicę tej monarchii z pewnością otrzymaliby ołowianą kulkę w głowę. Jednak europejskie upadłe demokracje niezdolne do normalnych działań przyjmują wszystkich jak leci.

 

Izrael widząc co się dzieje bardzo szybko zamknął granice i ustanowił antyimigranckie prawo. Zapewne nigdy o nim nie słyszeliście, bo pro izraelskie media, czyli w naszym kraju wszystkie, po prostu o tym nie informują. Żydzi zapytani o to wprost stwierdzili, że nie jest możliwe odsianie terrorystów od uchodźców i cwaniaków, którzy liczą na łatwe życie na koszt pracujących ciężko zachodnich społeczeństw.

Są jednak momenty gdy nasi zapatrzeni na Tel Awiw powtarzacze zamykają oczy i robią co kazali mądrzejsi w wierze. To właśnie z tego powodu, na skutek decyzji polskiego rządu UE sprowadzi do naszego kraju setki tysięcy przeważnie młodych islamistów płci męskiej. Oczywiście początkowo będzie się mówiło o małych ilościach, ale ustalenie stałego mechanizmu oznacza, że będzie to wielokrotnie powtarzane aż ostatecznie napłynie do nas przynajmniej pół miliona islamistów.

 

Żydzi powiedzieli, że rozumieją iż możemy potrzebować pomocy w tej przymusowej imigracji i ten sam Mosad, który był rzekomo niezdolny do odsiania terrorystów od rzeczywistych uchodźców został ogłoszony głównym konsultantem w zakresie właściwego doboru arabskiego elementu, który ma być przymusowo realokowany nad Wisłę.

Jest to zaiste zastanawiające, że nasz rząd z taką łatwością łamie monokulturowy charakter naszego kraju, czyniąc to wbrew oczekiwaniom Polaków, którzy widząc obecne problemy z roszczeniowymi cyganami, nie życzą sobie potęgowania tych oczekiwań ze strony innych roszczeniowych grup. Doświadczenia z Francji i Niemiec wskazują, że młodzi islamiści chcą dostawać duże pieniądze, nie chcą pracować i życzą sobie dostęp do wszystkich niewiernych kobiet, czyli naszych białych koleżanek, żon czy córek.

 

Europejska lewica nie widzi żadnego problemu w związku ze wzrastająca ilością gwałtów, a promowaną przez nich islamską ekspansją. Ludzie ci żyją w przeświadczeniu, że fakt, iż Islam nienawidzi chrześcijaństwa prawie tak samo jak europejskie lewactwo, uzasadnia kolaborację tych grup. Problem polega tylko na tym, że naiwni lewacy zostaną skróceni o głowę, gdy tylko islamiści poczują się odpowiednio silni.

Trzeba przyznać, że plan podboju Europy realizowany przez islamskich najeźdźców jest bardzo sprytny i skuteczny. Pomaga w tym też Unia Europejska. Albo każdy z nielegalnych imigrantów zgodnie z wytycznymi UE dostanie górę pieniędzy, albo uda się tam gdzie zidiociali politycy rozdają pieniądze ukradzione wcześniej uczciwie pracującym obywatelom w imię irracjonalnie pojmowanego socjalizmu.

 

Trudno sobie wyobrazić, że z tej całej masy uda się odłowić ludzi, którzy będą chcieliby przyjechać do Polski. Jest to przecież kraj stanowiący rezerwuar taniej siły roboczej. Utrzymywanie ekonomicznego rasizmu bogatych społeczeństw kosztem biednych jest normą w UE. Albo zatem napływający masowo islamiści będą przymusowo osiedlani w Polsce i będą nawet przetrzymywani, albo dostaną z naszych pieniędzy tak wysokie zasiłki, że Polak mógłby tylko o czymś takim pomarzyć.

W sumie jednak skoro to żydowski MOSAD będzie decydował, kto jest godny tego, aby płacić mu z naszych podatków, to chyba powinniśmy czuć się bezpiecznie. Szkoda tylko, że co żydowscy specjaliści nie kierują osadnictwem islamskim na terenie Izraela tylko skupiają się na eksportowaniu do nas wykreowanych przez siebie problemów, które jako kolonia Izraela o mniejszej randze niż USA, po prostu musimy bezwzględnie przyjmować.


 


 


 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Frau Merkel już wcześniej

Frau Merkel już wcześniej wyszła na durnia, przy okazji wprowadzania opłat za niemieckie autostrady i kwestii kosztów ponoszonych przy tym przez cudzoziemców - autorytatywnie twierdziła jedno, by następnego dnia równie gładko twierdzić coś wprost przeciwnego - bo jest tak samo zakulisowo sterowana, jak i nasza nieszczęsna premierzyca.

http://prognozydocenta.salon24.pl/668756,rotszyldowie-znowi-ograli-europe
 
Czy chcesz, by oni nadal decydowali o Twoim bezpieczeństwie?
 
1100? 5000? 10 000? a może kilkadziesiąt tysięcy imigrantów? - Prawo i Sprawiedliwość w najnowszym spocie wyborczym zestawia wypowiedzi najważniejszych ludzi w Platformie Obywatelskiej, ale i w strukturach państwa: marszałek Sejmu, premier i rzecznika rządu. Liczby w ich ustach padają różne, a do dziś tak naprawdę nie wiadomo ile ludzi w ostatecznym rachunku Polska będzie musiała przyjąć. "Czy chcesz, by oni nadal decydowali o Twoim bezpieczeństwie?"
https://www.youtube.com/watch?t=6&v=CwsLmngZOBA

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika zaduma

Kupy Swawolne szybko

Kupy Swawolne szybko zagospodarują zasiłki uchodźców o ile ,oczywiście, jakiś uchodźca zobaczy u nas ten mityczny, wypasiony zasiłek. Spółka Niejawna tutejszych i egzotycznych służb specjalnych , korzystając z zamieszania, urządzi u nas przechowalnię dla ludzi pożytecznych dla siebie. Ich zasiłki nie będą łupione, bo będą niejawne. Przecież uchodźca wojenny jest ubogim człowiekiem. Wink

Portret użytkownika achiles

 POZNAJECIE TEGO pana OBECNIE

 POZNAJECIE TEGO pana OBECNIE Z TELEWIZJI, JAK LATA I PO WSZYSTKICH KANAŁACH URABIA POLAKÓW, ŻE UCHODŹCÓW TRZEBA PRZYJĄĆ I TAK NALEŻY. To zapoznajcie się z działalnością tego jegomoscia poniżej:
 
Powrotu do Polski trzech milionów Żydów i wprowadzenia hebrajskiego jako języka urzędowego domaga się Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, na czele którego stanął Sławomir Sierakowski z Krytyki Politycznej.  

Trzyczęściowy film dokumentujący działalność Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, można oglądać do lipca na odbywającym się właśnie w Berlinie 7 Biennale Sztuki Współczesnej.  

Członkowie organizacji w stolicy Niemiec zorganizowali też pierwszy kongres, podczas którego ogłosili swój manifest. Oprócz powrotu do Polski trzech milionów Żydów domagają się także wprowadzenia hebrajskiego jako języka urzędowego. Stworzyli też godło organizacji – orzeł biały w koronie na tle gwiazdy Dawida. 

- Od początku naszych wspólnych działań, od pierwszego filmu,  zakładaliśmy, ze działamy na poważnie. Że to nie jest "sztuka dla sztuki" – tłumaczy Sławomir Sierakowski w „Przewodniku Krytyki Politycznej”.  

Filmowa historia ruchu, która można oglądać na berlińskim biennale rozpoczyna się od sceny, w której Sławomir Sierakowski, redaktor naczelny „Krytyki Politycznej", ucharakteryzowany na zetempowca z lat 50., wygłasza płomienne przemówienie na Stadionie Dziesięciolecia w Warszawie, adresowane do trzech milionów Żydów. Wzywa ich do powrotu do Polski. W drugiej części Żydzi odpowiadają na apel Sierakowskiego i przyjeżdżają do Polski. Obok Pomnika Bohaterów Getta budują kibuc i powołują Ruch Odrodzenia Żydowskiego, na czele którego staje redaktor naczelny „Krytyki Politycznej”. 

Opowieść kończy śmierć Sławomira Sierakowskiego, który ginie w zamachu. Na pl. Piłsudskiego odbywa się jego pogrzeb. Mowę żałobną wygłasza m.in. Anda Rottenberg.  

Czy hasła Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce są w ogóle realne? Czy akurat "Krytyka Polityczna" to właściwy organizator i promotor takiej akcji? O komentarz poprosiliśmy prof. Szewacha Weissa, byłego ambasadora Izraela w Polsce. 
http://www.radiownet.pl/publikacje/sierakowski-w-berlinie-wzywa-zydow-wracajcie-do-polski
DODAJCIE DO TEGO, ŻE TE 3 000 000, TU JUŻ JEST, ALE BRAKUJE IM JEDYNIE 10 000 MUZUŁMANÓW, WŚRÓD KTÓRYCH, BĘDZIE 100 TERRORYSTÓW, KTÓRYCH WPUŚCI NAM TU MOSSAD. I CI MUZUŁMANIE Z TEJ 100 ZACZNĄ TU SZALEĆ, A WÓWCZAS WSZYSCY POLACY ZOSTANĄ OBJĘCI ANTYTERRORYSTYCZNĄ USTAWĄ I JĘZYK TEŻ SOBIE WPROWADZĄ NAM SWÓJ, JAKO URZĘDOWY. Tak w skrócie. I BĘDZIEMY JUŻ WÓWCZAS CAŁKOWICIE W NASZYM KRAJU GOJAMI. 

Portret użytkownika Mojeimię44

http://www.tvn24.pl/arabia-sa

http://www.tvn24.pl/arabia-saudyjska-tragedia-podczas-hadzdzu,579951,s.html ciekawostaka
Spójrzcie na zdjęcie i ratowników na nim. Wyraźnie mają czarny trójkąt na żółtej mapie Arabi Saudyjskiej która jest umieszczona w środku okręgu (symbolizującego kulę ziemską) na wierzchu której również jest trójkąt z okiem Horusa w środku z którego wychodzi zielona gwiazda. Przypadek?Wisionki na torcie dodaje filmik na samym dole strony tvn24 w 0:39 sekundzie pojawia się na nim również ratownik i co ma na sobie? Koszulkie z okiem Horusa w środku którego jest znak skull n bones. Przypadek? A teraz zajmijmy się liczbami. Dziś jest 24. 09. 2015r a cała akcja odbyła się na ulicy 204. Kolejny przypadek? Na koniec popatrzcie na miejsce w którym doszło do tragedi. Jest to miejsce w którym dochodzi do symbolicznego obrzucania kamieniami Szatana. Co kolejny przypadek? Nie kochani. Jest to ofiara z ludzi dla Szatana stworzona przez illuminati. Po pierwsze by oddać mu chołd a po drugie żeby udowodnić wyższość Szatana nad Bogiem. Spokojnie to dopiero początek :) 
Armagedon się zbliża. 27 lat pochłonie miliardy. Znamie besti czyli znak illuminati wszędzie już widnieje
Ps. dokładnie to samo umieściłem dziś na stronie forum David Icke w temacie "23-28 września oni wiedzą co będzie?" i dostałem bana na mój adres ip. WoW za co? Za prawdę?

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Mojeimię44

otwórz link który umieściłem

otwórz link który umieściłem w swoim poście a się dowiesz Smile A czemu piszę "przypadek"? Bo za dużo symboli illuminati jak na jedno wydarzenie żeby nie domyśleć się że akcja ta była z góry zaplanowana przez tajne ugrupowania oddające cześć Szatanowi czyli Lucyferowi.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj