Morze wyrzuciło na brzeg w Anglii gigantyczną czarną rurę

Kategorie: 

Źródło: https://twitter.com/TheUKlandscape/status/895988004862349312

Stumetrowa rura stanowi punkt orientacyjny, który przyciąga turystów i media. W brytyjskim Norfolk morze wyrzuciło na brzeg ogromną rurę. Miejscowi ludzie byli zszokowani, gdy zobaczyli stumetrowy czarny, podłużny przedmiot o średnicy dwóch metrów.

 

Wkrótce wyszło na jaw, że mega tuba została wyprodukowana w Norwegii i była przeznaczona dla dużego projektu w Algierii. Ona po prostu odczepiła się od głównego ładunku podczas transportu.

 

Rura nie zagraża środowisku i ludziom, ale psuje krajobraz nad brzegiem Morza Północnego. Obecnie stała się ona punktem orientacyjnym - każdy chce się z nią fotografować. Wkrótce producent zamierza zabrać swoją „zgubę”.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika alternatywny

Jestem w stanie to sobie

Jestem w stanie to sobie wyobrazić, podczas transportowania zerwała się lina mocująca i rura wpadła do wody, ciągnąć się za jednostką lub stająć na sztorc raczej utrudniała poruszanie się i manewrowanie, więc stwierdzili że bezpieczniej będzie po prostu zrzucić ją do wody. Nie sądze aby mieli możliwość wciągnąć ją i zabezpieczyć, podczas dalszej podróży... Nie tyle zgubili co zbilansowali koszty tej decyzji i wyszło że taniej będzie ją zrzucić.

Skomentuj