Morze wyrzuciło na brzegu Szkocji 21 delfinów

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Tym razem to w Europie doszło do przypadku masowego wypłynięcia delfinów na plaże. Aż 21 tych ssaków morskich zostało wyrzucone przez morze na brzegu w Szkocji.

 

Ekolodzy zidentyfikowali ten gatunek jako grindwale. Są to walenie będące formą pośrednią miedzy zwykłymi delfinami, a wielorybami. Wyczerpane stado grindwali odnaleziono na plaży na północnym wybrzeżu kraju.

Ratownicy zaangażowani w akcję ratunkową, starali się przywrócić zwierzęta z brzegu do oceanu, ale niestety nie udało się to w przypadku wszystkich osobników. W sumie 8 zwierząt już tego nie przeżyło.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Wojox

Te zabawy z rzeczami o

Te zabawy z rzeczami o których nie mają pojęcia skończą się tragicznie. Chemia z aluminium w jonosferze przyczynia się do do zmiany rezonansu Ziemii. Będzie tylko gorzej. Ludzie i ci którzy nimi rządzą nie mają skrupółów, wmówiono im że jest nas za dużo. Więc już pokolei testują częstotliwość która wygasi połacie ludzi... Różne inne zwierzęta już obcykali..

Trzy etapy poznawania prawdy: najpierw wyśmiewana, później zaprzeczana a na końcu oczywista. Arthur Schopenhauer

Strony

Skomentuj