Morawiecki szokuje stwierdzając, że należy przyjąć islamskich imigrantów bo nas na to stać

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Jak wiadomo fundamentem sukcesu wyborczego PiS była nieprzejednana postawa jaką jej politycy prezentowali względem planów wpływania na skład narodowościowy Polski poprzez przymusową realokację islamistów, którzy tłumnie przybyli na europejskie zasiłki czym wywołali ogólny chaos w zachodniej Europie. Teraz jednak możemy obserwować pierwszą jaskółkę zwiastującą zmianę podejścia partii rządzącej do planu przyjęcia przymusowych imigrantów w kierunku zgody na ten dyktat Brukseli.

Tak przynajmniej można odbierać wypowiedź na temat przyjęcia islamistów, którą wygłosił prorządowy polski polityk z koła sejmowego Wolni i Solidarni, Kornel Morawiecki, ojciec obecnego premiera Mateusza Morawieckiego. Jego zdaniem powinniśmy przyjąć islamskich imigrantów, bo stać nas na integrację 7 tysięcy przybyszów. Morawiecki senior zaznaczył w wywiadzie dla Radia Wnet, że nie powinniśmy islamskim imigrantom wręczać nowych smartfonów i pieniędzy tylko oczekiwać pracy, nauki i poznawania naszej kultury.

 

Trudno nie traktować wyskoku Morawieckiego inaczej niż balonu próbnego. Rzucił temat i obecnie jest mielony przez media, które odpowiednio to pokażą i zobaczy się w sondażach czy po proimigranckich wypowiedziach hierarchów kościoła katolickiego, można już wmówić zjadaczom propagandy, że właściwie to 7 tysięcy islamistów to kropelka.

Tylko, że ta kropelka przybywa tutaj z planem podboju tej ziemi dla Islamu i nikt tego nawet nie ukrywa. Oczekuje się jednak odrzucenie zdrowego rozsądku i zgody na trwającą inwazję na Europę w imię fałszywie pojmowanej chrześcijańskiej empatii i moralności. Pamiętajmy, że przyjęcie 7 tysięcy islamistów oznacza, że każdy z nich będzie miał prawo do ściągnięcia rodziny.

 

Rachunek jest prosty i osiągając całkowitą ilość tej fali tych 7 tys. można przemnożyć nawet przez 15, bo nie zapominajmy, że w islamskich społeczeństwach mamy do czynienia z wielożeństwem. To i tak niewiele w porównaniu do zalewu Polski pracownikami z Ukrainy, którzy byli potrzebni po wygnaniu młodych Polaków z ich własnego kraju. 

Tym sposobem z 7 tysięcy zaordynowanych obecnie zrobi się szybko 70 tysięcy i więcej, a pamiętajmy też, że ugięcie się teraz spowoduje, że będą zapewne kolejne transze ze świeżymi imigrantami gotowymi na "Money for nothing chicks for free". Lewacy przekonują jednak, że trzeba przyjmować nachodźców nawet jeśli niektórzy z nich będą nas chcieli zabijać jako "niewiernych" w zamachach z nieodłącznym okrzykiem "alloha snack bar", a w każdego Sylwestra będą sobie obmacywać i gwałcić nasze kobiety okazując im zupełny brak szacunku, dokładnie jak czynią to w Niemczech.

Polski sprzeciw co do przymusowych przesiedleń napływających z Afryki i Azji mas ludzkich jest uważany w Unii Europejskiej za coś niestosownego, bo niezgodnego z polityczną poprawnością i irytującego, bo wykazującego oznaki własnej podmiotowości. Pouczają nas z tego powodu (i innych) liczni niewybrani przez nikogo eurokraci rządzący Unią Europejską roszczący sobie prawa do kształtowania ustroju w podbitych gospodarczo krajach członkowskich. Robią to niemal w modelowo ten sam sposób w jaki ingerował przez tyle lat ZSRR.

Jak wiadomo obecnie Polska została wytypowana na kozła ofiarnego Unii Europejskiej i przy byle okazji czołga się nasz kraj w stylu podobnym do tego w jaki tak samo kiedyś Brytyjczycy zwykli byli czołgać marionetkowe władze w swoich imperialnych koloniach. Teraz boleśnie dowiadujemy się jakie są koszty uczestniczenia w lewicowym eksperymencie zwanym Unią Europejską gdy traktuje się nas podobnie. 

Jeśli rzeczywiście rządzący sprawdzają czy da się przehandlować bezpieczeństwo Polaków ze względu na potrzebę ułagodzenia eurokratów z Brukseli wygrażających Polsce artykułem 7 traktatu o UE podpisanego przez samego prezydenta Lecha Kaczyńskiego, to mamy rzeczywiście moment historii, kiedy można powiedzieć, że maski opadają. Podbudowa w postaci chrześcijańskich szantaży emocjonalnych nie powinna być skuteczna, bo rozsądni chrześcijanie powinni wiedzieć jak zacznie wyglądać ich życie, gdy będą mieszkać w zislamizowanych społeczeństwach. Przykładów przemocy jakiej wyznawcy islamu dopuszczają się względem chrześcijan jest tak wiele, że aż dziw bierze, że ich dyskryminacji nie uważa się za taki problem. 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Pędnik-NieŁągiewki

Staremu & Jude ferajn

Staremu & Jude ferajn rządzącym Polską się wydaje, że jeśli Polska wytrzymuje najazd setek tysięcy banderowców i dziesiątków tysięcy archeparchów ze Srulsrahell'a to wytrzyma i najazd maghreb'usów-ich kuzynów... Żyją mądrościami swoich bajek, gdzie wprowadzona do skrajnie ciasnego mieszkania koza a następnie po kilku dniach wyprowadzona daje mieszkańcom poczucie złudnego, w sytuacji "sprzed" niewyczuwalnego luzu i komfortu!!

ps. Wczorajszy poniżej zamieszczony bolesny post niewidzialna ręka MoSŚkowego obsadu usunęła...

-----------------------------------------------------------

Masz wszystkich w domu? A sam - dobrze się czujesz że nam tu swoją pustynno-madianicką Jehową pośladki smarujesz? Smaruj Morawieckiemu - bezczelnemu, ośmielonemu okolicznościami nagłego "pokochania" żydłactwa przez żydowskie władze Polski archeparchowi rozsuwającemu nosem w Polsce i polskich sprawach! Zamiast skorzystać z okazji by wreszcie cicho lub zadać sobie pytanie dlaczego Srulsrahell uchodźców nie przyjmuje a żaden Srul jeszcze "za waszą i naszą..." nie zginął - proponuje nam to, czego swojej prawdziwej ojczyźnie by nie zaproponował bo by go pejsachy w Knesecie rozszarpały!! Żaden ze Srulsraelitów nie zginął - a reb Morawieckiego to pewnie wcale nie dziwi - bo... żadnego Srula na tzw. "misjach pokojowych" nie uświadczy mimo że Eretz Srulsrahell do ONZ należy i "z trybika" uczestniczyć w "misjach" powinien, kontygent wojsk deputować, za wspólną z gojami sprawę ich życie narażać!! Nie zginął z prostego powodu: bo krew każdego Srula-syna Narodu Wybranego jest bardziej czerwona niż krew gojów...!! Poniższy wiersz zalączam Srulowi Morawieckiemu i jego nieodrodnemu synalkowi pro memoria!!

Daremne modły, rejwach, trud,

rabinów zbożne pienia!!

ten podły syjonazi-Bund

jest do wykorzenienia!

(Trafił się ongiś facet z wąsikiem

co zwiódł swój Naród frenet-głosikiem...

"mówicie, żeście Naród Wybrany!?

"na rzeź! - jak owce!...i barany!"

Pochwycił papier, pióro z inkastu

i... szrajbnął rozkaz: do Holokaustu!

Ten ich wybierał... jak raki z saka!

Od Abrahama do Izaaka!

A że był kawał szui i chama

brał od Zeviego do Abrahama!!)

Gdy gojów krew nie cieknie wciąż

szczególnie oni wściekli

i gdy nie mogą więcej z nich

wyciskać swoich "szekli"!!

Banksterski procent gnojem jest,

co karmi Eretz Bandit

to modus jest vivendi ich

i modus operandi!

Kpią sobie z boga, z Sądów,ból,

jaki zadają Światu

sprawi, że syjonazi-Srul

zginie z rąk "Kalifatu"!

Jahwe'go nie lękają się

Ni "Wszechświata Królowej"

więc niech przynajmniej boją się

choć... bomby atomowej!?

Pers jądra zbiera już od lat

aż dnia pewnego wreszcie

Zabłyśnie "słońce" w Tel Awiw

do cna zawszonym mieście.

Zniknie na zawsze gniazdo os

zginą świata pijawy,

Na Łono Abrahama Pers

pośle ten klan ryszawy...

Kiedy już dupnie Yellowstone,

USrahell runie w gruzy

- Eretz Srulsrahell pójdzie na stronę

zmienić zas.ane rajtuzy...

Ile jest wart "bojowy zając"

co niby wszystko potrafi

kiedy Niedźwiedzia-protektora

z dnia na dzień nagły szlag trafi!?

Na nic się zdadzą liczne A-bomby

co je zgromadził i grozi -

- przecież gdy zrzuci je na sąsiadów

siebie też nimi ugodzi...

Nigdy jeszcze tak niewielu nie zniszczyło tak wiele u tak licznych. 1051 lat wiary w cud - dziki kraj, ciemny lud...

Strony

Skomentuj