Monstrualna burza śnieżna zagraża wielu milionom Amerykanów

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Amerykańscy meteorolodzy ostrzegają, że Stany Zjednoczone doświadczą potężnej burzy śnieżnej, która potrwa aż 36 godzin i dotknie ponad 70 milionów mieszkańców tego kraju. Media nazwały tą burzę "białym monstrum". W niektórych miejscach może spaść ponad metr śniegu.

 

Meteorolodzy nazywają tę ogromną burzą śnieżną Jonas. Na jej drodze jest między innymi stolica USA, Waszyngton, który prawie na pewno zostanie komunikacyjnie sparaliżowany. Żywioł cały czas przybiera na sile i zaczyna być już odczuwalny w niektórych miejscach kraju.

Oprócz spodziewanego dużego opadu śniegu burzy będzie tez towarzyszył porywisty wiatr wiejący z prędkością do 80 km/h. W oczekiwaniu na uderzenie śnieżycy w Waszyngtonie zamknięto wszystkie szkoły. Nie działa też metro ani autobusy. Na okolicznych lotniskach są tysiące odwołanych lotów. Całe wschodnie wybrzeże USA doświadczy licznych zawiei i zamieci śnieżnych.

Mieszkańcy zaopatrują się w niezbędne towary a zawartość sklepów szybko pustoszeje. Meteorolodzy zastanawiają się czy zostanie pobity poprzedni rekordowy opad w Waszyngtonie, który miał miejsce w 1922 roku i wyniósł 71 cm. Ostrzeżenie pogodowe wydano również dla Nowego Jorku. Służby sugerują, że o ile ktoś nie musi wychodzić, to powinien przeczekać tą burze w domu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika asp

nastawiali se domków z

nastawiali se domków z tektury, narobili se osiedli oddalonych od szkół, przedszkoli miejsc pracy, są kompletnymi ignorantami wszystkiego i teraz muszą ogłaszać klęskę bo metr śniegu Biggrin Mój pracodawca nie zatrzymywał nawet produkcji jak 7 lat temu w nocy temperatura w nocy i na dworze i na hali huty była -20 stopni, a trzeba było przez 8 godzin przebudowywać walcarkę, przy płynącej bierzącej wodzie. 
 
 
A teraz tak dla rozluźnienia:
 
A może to popiół z globalnego ocieplenia, a nie śnieg ?
 
 
BTW idę zamknąć onko, bo jest mróz, jak co roku od 20 lat w okolicach 20-30  stycznia

Portret użytkownika Bucefał

Na razie to widze panikę

Na razie to widze panikę wylacznie w artykulach jak ten powyzej. Amerykanie ani nie panikuja i dobrze sie bawia i swietnie sobie radza. A admin jako znany wielbiciel kraju rad chetnie zawsze cos napisze o tej "wstretnej" ameryce przez ktora rosja nie moze sie rozwinac od zarania dziejow.

Portret użytkownika eva11

co to za sesacja? ponad metr

co to za sesacja?
ponad metr sniegu!
ostatnio tez pisali,ze w chyba Bulgari spadlo metr i wielka panika,
przeciez w Polsce z 20 lat temu .tak bylo kazdej zimy!
kiedys otworzylam drzwi,a tu sciana sniegu....
kazdej nocy nawalilo do kolan,a rano juz byly ulice posprzatane i przejezdne!
czy ludzie nie pamietaja tego?
a tu sklepy puste i panika jakby potop nadchodzil!
jakas zbiorowa shiza?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika achiles

TO ODPŁATA ZALEDWIE MALUTKA,

TO ODPŁATA ZALEDWIE MALUTKA, DLA szatanów zjednoczonych, ZA TO CO CZYNIĘ TYM, CO PONIŻEJ LUDZIOM TAM UCZYNILI:
60% Szeik Miszkin już w rękach Syryjczyków

Han Szeik pod Damaszkiem

Likwidacja terrorystów w ich norach. Harasta pod Damaszkiem

Rozwalony Homs z lotu ptaka…   SZOK, ŻE TO SIĘ DZIEJE, TU I TERAZ, NA TEJ SAMEJ ZIEMI, GDZIE MY ŻYJEMY !!!

Portret użytkownika zyx

Amerykanie, a za nimi

Amerykanie, a za nimi Europejczycy, niedługo zaczną panikować na widok deszczu, słońca, chmur, śniegu, wiatru, temperatury ujemnej, temperatury dodatniej, zera na termometrze, mżawki, mgły, a podczas burzy bedą chowali się do schronów.
Od kiedy w XXI wieku śnieg komukolwiek może zagrozić? Już wiadomości z podstawówki wystarczą, żeby nie-idiota spokojnie poradził sobie nawet z dwumetrowym śniegiem zalegającym przez kilka tygodni (no, chyba że wpadnie w ubraniu do wody 50 km od jakichkolwiek ludzi czy drzew - ale od tego jest mózg, zeby nie wpaść do tej wody 50 km od ludzi czy lasu).
Zamiast się cieszyć z nowych doświadczeń to wszystkie dzienniki trąbią na cały świat o "zagrożeniu".

Kochane pieniążki cóż by głupcy robili gdybyście nie istniały ;]

Portret użytkownika dąb

nie masz innych zmartwień bo

nie masz innych zmartwień bo na razie w PIZDU idzie twój rubel Smile . Wot , maładiec . Amierikańców chocziesz sztoby wyigrat a jabłok u was niet. Powiedz mi dlaczego popierasz ruskich skoro oni nie mogą ci nic zaoferować , jedynie to że wcielą cię do armii żebyś zabijał w imię Wielikoj Rasiji . Co Rosja wynalazła dla zwykłych ludzi oprócz rakiet i karabinów ? Nawet komputera byś nie miał nie mówiąc o internecie jakby Rosja rządziła światem . 

Portret użytkownika Akamai

Pierwszy nadający się do

Pierwszy nadający się do użytku karabin maszynowy skonstruował  amerykanin Richard Jordan Gatling, a technologię wytwarzania rakiet opisał jako pierwszy polski inżynier Kazimierz Siemienowicz. Jego przynależność etniczna jest sporna. Mógł być więc także Litwinem lub Białorusinem. Ale na pewno nie był Rosjaninem.

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj