Młodzi islamiści zaczynają terroryzować przygraniczne polskie miejscowości

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ubogacenie kulturowe, którego skutki widzieliśmy niedawno na ulicach niemieckich miast, a objawiające się molestowaniem przygodnie spotkanych kobiet przez czujące bezkarność grupy młodych islamistów, dociera do Polski. Niemcy rozmieszczają tak zwanych uchodźców, w obozach zlokalizowanych między innymi na wschodzie kraju. Skutkuje to tym, że i na ulicach polskich miast zaczynają się pojawiać młodzi Arabowie wezwani przez panią Merkel.

 

Najnowsze plany UE zakładają, że napływ imigrantów będzie się utrzymywał i powstaną specjalne klucze rozdziału tych młodych islamistów na państwa członkowskie. Zapewne to dlatego komunikuje się coraz częściej chęć wyrzucenia ze strefy Schengen krajów frontowych, przyjmujące największe masy imigrantów zaproszonych przez Niemcy.

 

Ze strefy Schengen mają być wkrótce usunięte takie kraje jak Hiszpania, Grecja, Włochy czy Węgry. Jednak przy okazji, jak gdyby za karę, mają być też wyrzucone z niej takie kraje jak Polska czy Słowacja, które nie mają przecież problemów z islamistami udającymi uchodźców, ale ostatnio naraziły się niemieckim politykom sprzeciwem w kwestii planowej islamizacji naszego kontynentu.

 

Biorąc pod uwagę sytuację w jakiej znalazł się obecnie Zgorzelec czy Słubice, gdzie władze musiały wprowadzić więcej patroli ze względu na dramatyczny spadek poczucia bezpieczeństwa, wyjście Polski ze strefy Schengen nie wydaje się jednak sankcją, ale koniecznością. Islamiści, którym Niemcy ochoczo rozdają dokumenty uprawniające do swobodnych podróży w strefie Schengen, mogą w każdej chwili przyjechać do naszego kraju i nie ma nad tym żadnej kontroli.

Polskojęzyczne media ze zgrozą wypowiadają się o planach stworzenia tak zwanej małej strefy Schengen, a Polakom wpaja się poczucie, że byłoby to coś strasznego i zaprzeczenie idei Unii Europejskiej zakładającej swobodny przepływ towarów i usług. Mało osób jednak wie o tym, że można być członkiem UE i nie być w strefie Schengen jak Rumunia czy Wielka Brytania, albo być w Schengen jak Norwegia i nie należeć do UE. Są to po prostu formy prawnego stowarzyszenia od siebie niezależne.

 

W obecnej sytuacji, największego w historii kryzysu migracyjnego, wprowadzenie na nowo kontroli granicznych wydaje się koniecznością i tylko fakt, że jesteśmy biednym krajem ratuje nas od zalewu islamistów chętnych łatwych pieniędzy bez pracy. Zachodnia Europa jest już właściwie stracona, a rzeka Odra stała się obecnie barierą między tym co pozostało z tradycji europejskiej, a barbarią.

Aby zachować własną tożsamość narodową i utrzymać obecny poziom bezpieczeństwa naszych obywateli, trzeba nie tylko jak najszybciej opuścić strefę Schengen i zbudować na granicy z przyszłym "kalifatem niemieckim" pięciometrowy płot graniczny z drutu kolczastego. Polska musi też opuścić tą dziwaczną strukturę międzynarodową zwaną Unią Europejską, która wyewoluowała od gospodarczego związku państw narodowych w kierunku Związku Socjalistycznych Republik Europejskich.


 

 


 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika mirmił

Ja tu nie widzę wśród nich

Ja tu nie widzę wśród nich "bidnych i zabidzonych" uchodźców , tylko silnych i młodych chłopów szukających guza i każdy z nich powinien go otrzymać ! Sfobodne przekraczanie granic państwowych jest dla RDZENNYCH obywateli krajów europejskich a nie dla CHOŁOTY ! Dlatego nasze granice powinny patrolować służby graniczne pilnując by ta CHAŁASTRA tu nie wlazła a jak który postawi kopyto na Polskiej ziemi , to lać w mordę ,pałować i kopa na rozpęd z powrotem ! Muszą znać strach i respekt , bo inaczej rozlezą się jak karaluchy po garkuchni. 

Portret użytkownika joe

wypier dolić z Polski ligę

wypier dolić z Polski ligę muzułmańską - a imamów wybatożyć i do arabi sudyjskiej lotem czarterowym wysłać - pozostałym chętnym obiecać wpier dol . A jak nie to nowa krucjata krzyżowa razem z ruskimi i bedzie po zasranych arabach.

Portret użytkownika Naród to my.

W związku z wątpliwościami

W związku z wątpliwościami jak stosować przepisy strefy "Schengen" wobec faktu napływu imigrantów z niemieckich miejscowości do przygranicznych miejscowości Polskich oraz mylnemu stwierdzaniu że ...imigrantóm o nie uregulowanym statucie przebywania w krajach Unii.czyli posiadących tylko dowody tymczasowe niemieckie.mogą przemiszczać się miedzy państwami.
WG: przepisów ...nie mogą ...
.
.Publikuję część przepisów obowiązujących przy stosowaniu i kożystaniu ze strefy "Schenglem" niech każdy przeczta aby wiedizał..

 Podstawowe przeposy stosowane w strefie "Schengen"

 Uwaga: $ 1.
  . Strefa Schengen jest obszarem, na którym zniesiona została kontrola graniczna na granicach wewnętrznych oraz stosowane są ściśle określone jednolite zasady dotyczące: kontroli na granicach zewnętrznych, wzoru wiz wydawanym cudzoziemcom, wzajemnej współpracy pomiędzy służbami państw – sygnatariuszy, w szczególności w zakresie współpracy policyjnej i sądowej w sprawach kryminalnych, jak również działania tzw. Systemu Informacyjnego Schengen

 Uwaga: $ 2..
   Na granicach pomiędzy państwami strefy Schengen, tzw. granicach wewnętrznych strefy Schengen nie jest prowadzona kontrola graniczna. Kontroli granicznej na granicach wewnętrznych strefy Schengen nie podlegają zarówno obywatele UE, jak i obywatele państw trzecich.

  Uwaga: $ 3
    Dokumentem niezbędnym do przekroczenia granicy zewnętrznej przez obywateli państw nienależących do Unii Europejskiej jest paszport, a w przypadku niektórych państw trzecich, konieczne jest również posiadanie wizy.
  pk:A     Zniesienie kontroli granicznych nie oznacza zniesienia granic administracyjnych. W mocy pozostaną też wprowadzone przez władze państw członkowskich procedury administracyjne, np. meldunkowe.
  pk:B     W związku z przepisami imigracyjnymi i wizowymi wskazane jest posiadanie przy sobie dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz obywatelstwo państwa członkowskiego Unii Europejskiej (
  pk: C    w przypadku obywateli polskich ważny paszport lub dowód osobisty).
  pk: D    Kontrola tożsamości, pomimo, iż nie będzie przeprowadzana na granicach, może być dokonana na zasadach wyry
  Uwaga: $ 4..
    W razie poważnego zagrożenia dla porządku publicznego lub bezpieczeństwa publicznego, klauzula ochronna upoważnia, na mocy stosownej Decyzji Rady UE, każde państwo członkowskie do okresowego przywrócenia kontroli na swoich granicach z innymi państwami strefy Schengen.
 
    Wg. przepisów ustawy o granicach Schengen.

Portret użytkownika pdg52

Już zapomnieliście o historii

Już zapomnieliście o historii Polaka, który został potraktowany śmiertelnie paralizatorem na lotnisku w Kanadzie przez za gorliwych ochroniarzy ? Też był w obcym kraju i miał kłopoty językowe ! Nie generalizujmy - każdy przypadek jest inny i trzeba podchodzić do niego profesjonalnie ale bez histerii .

Portret użytkownika asLAN

Nie wiem czemu jest to

Nie wiem czemu jest to zatajane ale już w centrum Polski dochodzi do agresji islamistów. Ostatnio w Skierniewicach zostały zgwalcone 2 kobiety i jedna została pocięta nożem przez tych cholernych ciapaków.

Portret użytkownika jednaprawda

Życie polega na dokonywaniu

Życie polega na dokonywaniu wyborów. Czasem właściwy wybór nie jest łatwy i przyjemny. Właściwym wyborem jest walka o swoją ziemię przez co najprawdopodobniej przeleje się krew. Otwórzcie oczy i przestańcie słuchać tych politycznie poprawnych baranów. Sami widzicie jak na Youtube obcinają głowy chceścijaninom i ich torturują  . Wzywam Was do tego samego. Oko za oko ząb za ząb. Wyrżnąć ciapatych skurwieli.

Strony

Skomentuj