Młode muzułmanki pobiły Francuzkę za to, że opalała się w bikini

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Gdyby jeszcze ktoś wątpił, że Francja jest na drodze do przeistoczenia się w państwo muzułmańskie, po dzisiejszym incydencie powinien pozbyć się tych wątpliwości. Młoda 21 letnia kobieta z Reims została pobita przez trzy młode muzułmanki, którym nie podobał się letni negliż Francuzki.

 

Do incydentu doszło w zeszłą środę, a kobieta po prostu opalała się w bikini, kiedy okutane w chusty wyznawczynie islamu wdały się z nią w słowną przepychankę, domagając się, aby kobieta ubrała się. Argumentowały coraz bardziej agresywnie, że jej strój jest "niemoralny".

Cała "interwencja" przypominała te, których dopuszczają się watahy islamistów tworzące tzw. "patrole" organizowane w niektórych dzielnicach brytyjskich miast. Teraz najwyraźniej ta dziwna tradycja dotarła też do Francji. Gdy 21-latka z Reims odmówiła okrycia się młode muzułmanki dotkliwie ją pobiły. Została tak skopana, że musiała być odwieziona do szpitala na badania.

W mediach od lewa do prawa jak ogna unika się twierdzenia kto został pobity, za co i przez kogo. Początkowo podawano o przyczynach religijnych napadu, ale nie podano o jaką religię chodzi. Sprawa stałą się bardzo głośna we Francji, co spowodowało, że agresywne islamistki zostały w końcu aresztowane. Fakt przemilczenia pochodzenia napastniczek szokuje, bo pokazuje do jakiego absurdu doszła już polityczna poprawność. Co gorsza nasze media bezmyślnie kopiują te wzorce informując o tym incydencie tak jakby nad Islamem w UE był roztoczony jakiś specjalny parasol ochronny.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

@WOJNA.INFO: To może ja teraz

@WOJNA.INFO: To może ja teraz Ciebie poproszę o źródło które jednoznacznie potwierdzi owo "świecenie pipą" i po proszę także o źródło które potwierdzi że pokrzywdzona "zwyzywała je", bo mam wrażenie że masz jakiś kompleks, tudzież jesteś fanem multikulti...
 

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Prawda boli

Ludzie ALE WY JESTEŚCIE

Ludzie ALE WY JESTEŚCIE NAIWNI! Smile
Nic nie wiecie o tym co tam naprawdę miało miejsce ale już wydajecie sądy. Niczym się nie różnicie od "lemingów" i "baranów" z których się śmiejecie. Admin nie podał ani jednego źródła swoich rewelacji które mógł sobie spokojnie sam wymyślić Smile To że idzie się za innym pasterzem niż reszta stada nie zmienia faktu że nadal jest się "baranem". Sad but true.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Miko

Ta ultrakatolicka, religijnie

Ta ultrakatolicka, religijnie oszołomska strona kpi z Muzułmanów mających coś przeciwko bikini? Do niedawna katole (w połowie XX wieku, w czasie rewolucji obyczajowej) też mieli. Nie bili w twarz kobiet na plaży, ale oddziałują na rządy w tym polski, w kwestiach obyczajowych. A to już państwo wyznaniowe.
 
Jestem przeciwny homosiom, terroryzmowi muzułmańskiemu, biciu za noszenie bikini. Ale jestem też przeciwny katolskiej hipokryzji.

Portret użytkownika inzynier magister

To wszystko dobrze nich się

To wszystko dobrze nich się tłuką na zachodzie i niech im islamiści zrobią dobrze ! Lol przecież to nie powinno nas marwić tylko nasze zniszczone państwo, dlatego trzeba się modlić o Miłosierdzie Boskie od św. Faustyny by nas uchroniło od zdrajców i sił złego !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Ojcem mojego kolegi był, według niego, hydraulik Miecio, ale w rzeczywistości był nim listonosz Edzio, dziadek i pradziadek nieznani. Z pierwszą żoną, Celyną, miał mój kolega same kłopoty bo dawała na prawo i lewo.

Portret użytkownika aaa

"Miłosierdzie Boskie od św.

"Miłosierdzie Boskie od św. Faustyny" - co to za herezja? Twoim bogiem jest Faustyna? Bo skoro możesz dostać od niej boskie miłosierdzie, to chyba tak...
Druga sprawa: jest tylko jeden Święty w niebie i to na pewno nie jest żadna Faustyna.

Katolicy czytajcie Biblie bo do piekła pójdziecie i bedziecie sie dziwić "chodzenie do kościółka nie wystarczyło..? ;("

Portret użytkownika achiles

 Imigranci stanowią jeden z

 Imigranci stanowią jeden z głównych tematów debat w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. W sobotę w Warszawie odbyły się dwie demonstracje – za i przeciw przyjęcia przez Polskę imigrantów.  Akcja „Polacy witają imigrantów” rozpoczęła się pod PKiN. — Jesteśmy gotowi udzielać pomocy uchodźcom uciekającym przed wojną, gwałtem i biedą – przypominali organizatorzy tej manifestacji. Zwolennicy przyjęcia uchodźców przez Polskę odwołują się do chrześcijańskich wartości, spuścizny Jana Pawła II i tradycyjnej polskiej gościnności. Życzliwość i solidarność pozostają naszymi narodowy cechami. Wielokrotnie przyjmowaliśmy uchodźców i migrantów z innych krajów. Sami też byliśmy przyjmowani, gdy tego wymagały okoliczności historyczne”, — cytuje organizatorów akcji „Rzeczpospolita”. Gazeta publikuje również wyniki pracy Zespołu ds. Ochrony Praw Człowieka MSW, który działa w Polsce od 2004 roku. Jego celem jest  wyjawianie przypadków dyskryminacji mniejszości narodowych, etnicznych i seksualnych. Wyniki za 2014 rok są dość interesujące: pomimo ugruntowanych stereotypów przypadków homofobii jest stosunkowo niewiele.  - Zespół MSW stwierdził tylko cztery takie przestępstwa. Wszystkie są powszechnie znane, — pisze „Rzeczpospolita”. Nie mniejszości seksualne, lecz narodowe i etniczne są w większym stopniu narażone na przestępstwa z nienawiści – około 40% przypadków. Potwierdza to statystyka. Według danych Prokuratury Generalnej RP, z 1365 przestępstw na tle rasowym, religijnym lub dotyczących innej formy nienawiści 570 było skierowanych przeciwko osobom o innej narodowości. Polski rząd zobowiązał się do przyjęcia 2 tysięcy uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. (Dla porównania: sąsiednie Czechy zobowiązały się do przyjęcia 150 osób). Liczne badania opinii publicznej pokazują, że w zdecydowanej większości Polacy nie chcą imigrantów z Afryki i Azji, – tłumaczą organizatorzy manifestacji antymigracyjnej, która odbyła się w stolicy Polski w sobotę. „Mówimy jasno: mamy dość rządu, który jak niewolnik realizuje wszystkie dyrektywy unijne. Mamy dość kopiowania niesprawdzonych metod z Zachodu czy ignorowaniu woli Narodu”. W obu manifestacjach wzięło udział w sumie kilkaset osób.

Strony

Skomentuj