Mistrz świata w boksie wybuduje tysiąc domów dla ubogich Filipińczyków

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Manny Pacquiao zarobił miliony dolarów na walce z Floydem Mayweather’em. Bokser i polityk zamierza wykorzystać część swoich pieniędzy na budowę domów dla tysiąc ubogich rodzin w swoim rodzinnym mieście.

 

 

Pacquiao jest więcej niż światowej klasy sportowcem i filipińskim politykiem. To miłosierny działacz, który zapłaci za budowę domów dla biednych i poszkodowanych przez los ludzi. Na początku tego roku Pacquiao ogłosił swoje zamiary na Facebooku.

 

 

„Jestem tak szczęśliwy, że mogę ofiarować domy moim wyborcom w prowincji Sarangani. Beneficjentami moich pieniędzy będzie ponad tysiąc rodzin”.

 

Reporterzy The Star donoszą, że Filipińczyk jest „nawróconym chrześcijaninem”, a inspiracja do pomocy biednym zrodziła się po porażce z Floydem Mayweatherem. Pacquiao zarobił duże pieniądze w „walce stulecia” o tytuły mistrza świata federacji WBC, WBA i WBO w wadze półśredniej, choć przegrał mecz bokserski. Poczuł jednak, że musi podzielić się tym, co otrzymał od losu.

 

„Jako wierni szafarze łaski Bożej w różnych formach, którą każdy z nas otrzymał, powinniśmy służyć bliźnim. Ja wciąż buduję, bo wierzę w to, co mówi Biblia i bez szemrania oferuje siebie innym”.

 

Niektóry uważają, że akt okazania współczucia słabszym może być wyrachowanym ruchem politycznym. Trudno zaprzeczyć jednak, że około tysiąc rodzin będzie miało zabezpieczoną przyszłość dzięki hojności senatora. I to warto docenić….

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika husarz

Manny to zajebisty człowiek,

Manny to zajebisty człowiek, oddany chrześcijanin i niezwykle utalentowany bokser. To nie jest polityczny ruch,bo Manny odkad zarobił pierwszy milion na ringu oddaje na biednych olbrzymie kwoty. To jeden z tych ludzi, którym Bóg dal pieniadze bo wiedza , że dobrze nimi będzie operował. Każdy kto choc troche interesuje sie światem boksu wie, że Manny ma olbrzymie serce nie tylko do walki.

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Portret użytkownika Arya

Apollo. Skąd to imię? Chodził

Apollo. Skąd to imię? Chodził z winem po Olimpie i jak któryś bóg chciał się napić to wołał:

-A polej, a polej mi trochę.

No i stąd się wzięło imię Apollo, bo polewał.

 Marcin skończ pisać te bzdety niedoszłego poety.

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Aqua

Nie zwracaj uwagi na formę

Nie zwracaj uwagi na formę przekazu. Jegoimię44 ma wgląd do tego, co się dzieje na zapleczu. Kiedy ma się tam dostęp taki, jak on ma, to często ten przekaz wydaje się jakby zaburzony, dlatego wydaje Ci się to dziwne. To nie znaczy, że należy we wszystko wierzyć, nie, ale ogólny kontekst można sobie wziąć i interpretować na bazie swojej wiedzy, a to, co się wydaje dziwne, to zostawiać. Z Apollem i USA jest coś na rzeczy. Nie mam zdolności, by to posprawdzać, a też nie chcę w to wnikać. Wystarczająco dużo dzieje się przy Polsce, Rosji i Ukrainie. Wiele mieszania i niedobrego. Wydaje mi się jednak, że Tramp to niedobrze.

 

Strony

Skomentuj