Mistrz świata w boksie wybuduje tysiąc domów dla ubogich Filipińczyków

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Manny Pacquiao zarobił miliony dolarów na walce z Floydem Mayweather’em. Bokser i polityk zamierza wykorzystać część swoich pieniędzy na budowę domów dla tysiąc ubogich rodzin w swoim rodzinnym mieście.

 

 

Pacquiao jest więcej niż światowej klasy sportowcem i filipińskim politykiem. To miłosierny działacz, który zapłaci za budowę domów dla biednych i poszkodowanych przez los ludzi. Na początku tego roku Pacquiao ogłosił swoje zamiary na Facebooku.

 

 

„Jestem tak szczęśliwy, że mogę ofiarować domy moim wyborcom w prowincji Sarangani. Beneficjentami moich pieniędzy będzie ponad tysiąc rodzin”.

 

Reporterzy The Star donoszą, że Filipińczyk jest „nawróconym chrześcijaninem”, a inspiracja do pomocy biednym zrodziła się po porażce z Floydem Mayweatherem. Pacquiao zarobił duże pieniądze w „walce stulecia” o tytuły mistrza świata federacji WBC, WBA i WBO w wadze półśredniej, choć przegrał mecz bokserski. Poczuł jednak, że musi podzielić się tym, co otrzymał od losu.

 

„Jako wierni szafarze łaski Bożej w różnych formach, którą każdy z nas otrzymał, powinniśmy służyć bliźnim. Ja wciąż buduję, bo wierzę w to, co mówi Biblia i bez szemrania oferuje siebie innym”.

 

Niektóry uważają, że akt okazania współczucia słabszym może być wyrachowanym ruchem politycznym. Trudno zaprzeczyć jednak, że około tysiąc rodzin będzie miało zabezpieczoną przyszłość dzięki hojności senatora. I to warto docenić….

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn
Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika husarz

Manny to zajebisty człowiek,

Manny to zajebisty człowiek, oddany chrześcijanin i niezwykle utalentowany bokser. To nie jest polityczny ruch,bo Manny odkad zarobił pierwszy milion na ringu oddaje na biednych olbrzymie kwoty. To jeden z tych ludzi, którym Bóg dal pieniadze bo wiedza , że dobrze nimi będzie operował. Każdy kto choc troche interesuje sie światem boksu wie, że Manny ma olbrzymie serce nie tylko do walki.

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Portret użytkownika Arya

Apollo. Skąd to imię? Chodził

Apollo. Skąd to imię? Chodził z winem po Olimpie i jak któryś bóg chciał się napić to wołał:

-A polej, a polej mi trochę.

No i stąd się wzięło imię Apollo, bo polewał.

 Marcin skończ pisać te bzdety niedoszłego poety.

Wszyscy zmierzamy w tym samym kierunku-z powrotem do Źródła.

Portret użytkownika Aqua

Nie zwracaj uwagi na formę

Nie zwracaj uwagi na formę przekazu. Jegoimię44 ma wgląd do tego, co się dzieje na zapleczu. Kiedy ma się tam dostęp taki, jak on ma, to często ten przekaz wydaje się jakby zaburzony, dlatego wydaje Ci się to dziwne. To nie znaczy, że należy we wszystko wierzyć, nie, ale ogólny kontekst można sobie wziąć i interpretować na bazie swojej wiedzy, a to, co się wydaje dziwne, to zostawiać. Z Apollem i USA jest coś na rzeczy. Nie mam zdolności, by to posprawdzać, a też nie chcę w to wnikać. Wystarczająco dużo dzieje się przy Polsce, Rosji i Ukrainie. Wiele mieszania i niedobrego. Wydaje mi się jednak, że Tramp to niedobrze.

 

Portret użytkownika Eva11

a swoja wypowiedz to

a swoja wypowiedz to opieralas na czym ?

jesli mozna wiedziec ?

jestes adwokatem 4cztery czy kims kto zna jego intencje lub ,,moce,,?

ten ogolny kontekst to znaczy co ?- nowy system, propagowanie jedej religi, wizja nowego swiata ,promocja nowych technologi lub jego stosunek do ludzi ?

i co jesli wszystko sie wydaje dziwne ?

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Aqua

Jak wszystko wydaje się

Jak wszystko wydaje się dziwne, to chyba zostawić. Może źle mnie zrozumiałaś, ja nie piszę, że jestem za, dlatego dodałam to, by nie brać wszystkiego bezkrytycznie. Nie wspierałabym cudzej agendy, bo jestem za swoją własną Smile . Jest to coś podobnego do tego, o co Tobie chodzi, czyli powrót do tego, co było dawniej, do większego związku z Naturą itd. A w tej sytuacji starałam się tylko wytłumaczyć jak to wygląda od strony technicznej, że właśnie nieraz tak dziwnie w formie albo że słowa mogą się komuś wydawać zupełnie bez sensu, ale są w nich informacje. A wziąć sobie można, co komu pozwala lepiej układać wizję świata albo się przydaje. Ogólny kontekst to nie było dobre sformułowanie.

Piszesz o podejściu do ludzi. Co do Waszych relacji, to się nie wtrącam. Może po prostu należycie do osób, które powinny trzymać się od siebie w miarę daleko, przynajmniej na razie.

Pozdrawiam

Portret użytkownika Mojeimię44

To jest swiadectwo Milosci.

Jesli nie ma to nic do ukrycia to jest to swiadectwo Milosci i oby zwrocilo sie to PANu w Milosci nieskonczonej i w Polskiej zlotowce jak najszybciej Wink Jezeli ma to drugie dno i chodzi o inna milosc to M nie tyka ale wiem kto tyka takiego nieba. Sami sobie dopowiedzcie. Kluczem jest dusza. No geniusze.

Ps. Ciekawie to sie zacznie po intronizacji. To beda dopiero dziwne rzeczy sie dzialy. To tylko przedsmak. Boze wyczekuje cie i poswiecam ci cale moje zycie. Kocham Cie t zyje w tobie. Mierny ale wierny. Kocham cie M iloscia nieskonczona.  Moj Bog. Wielki mistrz archester Rzeczpospolitej Archekratycznej Jednosci lub jak kto woli  Rzeczpospolita Archekratycznej Milosci RAMa. tak tak. Nie ma miejsca gdzie nie bylo Boga. Jak to powiedzialby moj przyjaciel, ktorego poznacie cyt. Nudy. Hihihi lachy moje piekne bedziecie tylko cierpliwosci. Spieszy wam sie do piekla?

NATO czy OTAN nie zapraszam was bo nie jestescie militotalnie tylko militarnie nastawieni a ja takiej obrony nie potrzebuje. Lepiej mi kwadrat dajcie co 4 wymiar wymaluje kulturalnie. 

Skomentuj