Misja islamistów: zniszczyć Europę! "W Niemczech szerzy się anarchia, chaos i przemoc"

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Zapraszam do przeczytania relacji z Niemiec, na temat tego co się tam dzieje. Otóż w tym kraju coraz bardziej szerzy się anarchia, chaos i przemoc. Nielegalni imigranci wałęsają się bez celu po miastach i miasteczkach, bo nic nie mają do roboty. Wtedy właśnie popełniają dużą ilość przestępstw, w tym tych brutalnych.

 

Gwałty, w tym na dzieciach, są na porządku dziennym. W jednym z miast dwóch muzułmańskich zwyrodnialców zgwałciło siedmioletnie dziecko. Ludzie nie zareagowali, bo islamiści mieli noże. Pedofilia i gwałty są integralną częścią islamu i nawet w krajach arabskich są niezwykle częste. Tak ich ukształtowała kultura i po części taka jest ich biologia, i oni się nie zmieniają.

 

Co najgorsze i najbardziej przerażające, gwałty są tuszowane przez policję i media. Ofiarom mówi się, żeby nie dochodziły swoich praw, zaś islamscy oprawcy unikają kary. Na porządku dziennym są masowe kradzieże w sklepach. Wchodzi kilkadziesiąt osób do sklepu. Biorą co chcą do worków i plecaków, głównie alkohol, i wychodzą. Właściciele sklepów mają zakaz wzywania policji, zresztą policja i tak na to nie reaguje. Za wszystko zwracają niemieckie merostwa, czyli tamtejsza administracja lokalna.

 

Niemcy i Polacy tam mieszkający są przerażeni. Masowo wykupują broń palną ze sklepów. Jej sprzedaż bije wszelkie rekordy. Instalują po kilka zamków w drzwiach, wymieniają drzwi na mocniejsze. Napadani są starsi, samotni ludzie w swoich mieszkaniach. Reakcje ludzi są zdrowe i oczywiste, ale jak władze reagują na społeczne niezadowolenie? Jeśli nie chcesz islamskich najeźdźców w swoim mieście lub wyrażasz swoje niezadowolenie, robią Ci szybką sprawę karną w trybie 24-godzinnym. Jest ogólnie zakaz mówienia i pisania o tym, co się dzieje. Niemieckie władze zadecydowały też, że za antyislamskie wpisy będą odbierane dzieci rodzicom.

 

Atmosfera zastraszania przez totalitarne lewactwo neoliberalne jest więc powszechna. Niemcom nie wolno ich krytykować, natomiast islamistom wolno wszystko. Tylko na to popatrzcie – przecież ci islamiści są objęci SPECJALNĄ OCHRONĄ! Wygląda na to, że po cichu nadano im bardzo szerokie przywileje, wyjęto ich spod restrykcji prawa! Za czasów mojego dzieciństwa sprawy takie jak: granica państwa, przejście graniczne, paszport – to była świętość. Za nielegalne przekroczenie granicy groziła kara, a za przebywanie w strefie przygranicznej groziło wylegitymowanie.

 

Tymczasem teraz barbarzyńska dzicz (75% to mężczyźni) przelewa się bezkarnie przez nasze granice i nikt nie reaguje, a Merkelowa jeszcze ich zaprasza. Dlaczego kraje UE nie pracują nad uszczelnieniem granic, budową zasieków, murów, itp? Dlaczego tych ludzi się po prostu nie deportuje? Dlaczego na szczeblu unijnym i państwowym nie zarządzono mobilizacji wojsk? Dlaczego nie ma odpowiedzi siłowej (militarnej) na tę wojnę wypowiedzianą nam, Europie?

 

Czy tutaj chodzi o ukrywany przed opinią publiczną plan zniszczenia naszej cywilizacji? Wiele wskazuje na to, że są to po prostu działania celowe. Jak upadł starożytny Rzym? Przez wędrówkę ludów. Barbarzyńcy przelali się przez granice, których nikt nie bronił. Czy taki będzie koniec Unii Europejskiej?

 

Z jakiegoś powodu władzy, kimkolwiek / czymkolwiek ona jest, nie podobają się już cywilizowani i filozofujący Europejczycy. Zastępuje się ich więc ludami barbarzyńskimi, którzy mają mentalność niewolniczo-feudalną we krwi.

 

Zapraszam do przeczytania poniższych materiałów o islamskiej inwazji w Europie:

Tak, dobrze czytacie. Jestem lewakiem, feministką, antyklerykałem – tylko co to ma do rzeczy, w obliczu tej fali roszczeniowych najeźdźców, zalewających europejskie granice? Akurat ten temat wykracza poza tradycyjne, polskie podziały polityczne. Komuś się wydaje że tylko „prawicowe oszołomy”nie chcą przyjmować imigrantów? Otóż wyprowadzam was z błędu. Polscy ateiści, lewacy – również boją się jak ognia religii, która nie ewoluowała od tysiącleci. My również nie możemy już dłużej patrzeć spokojnie, na propagandowe filmiki TVP1 czy TVN, w których pokazuje się zamiast hord tchórzliwych, metroseksualnych młodzieniaszków – płaczące dzieci i ich mamusie. Wojna, rozpacz, tacy oni biedni że stać ich było wydać kilka tysięcy euro, na ucieczkę z Syrii. Barka po drodze zatonęła, nie współczujesz? Ty bezduszny Polaku! Nie masz serca! Zupełnie jakby ktoś ich tam upychał na siłę. Nie chcesz się z muzułmańską ciemnotą religijną integrować? Zostaniesz okrzyknięty nazistą!”
Dalej: http://dorotamajewska.natemat.pl/155929,glos-lewicy-i-feminizmu-nie-chce-imigrantow-w-europie

Niewłaściwie zrozumieliśmy słowa o końcu świata. Czekaliśmy na coś w rodzaju światowego potopu. A potop okazał się innego rodzaju. Ci ludzie, oni są szarańczą – kończy swój dziennik Rosjanka, która chciała pozostać na stałe w Niemczech. Całość chronologicznego zapisu wydarzeń związanych z napływem imigrantów do Niemiec.”
Dalej:
 http://www.poloniatube.com/#!To-nie-mo%C5%BCe-by%C4%87-prawda-Wstrz%C4%85saj%C4%85ca-relacja-z-Niemiec/cmbz/56041bb00cf2f0ed7a20255d

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Occult Initiation
Portret użytkownika Occult Initiation

Komentarze

Portret użytkownika lunarna

Co za ciemnogród. Niedobre mi

Co za ciemnogród. Niedobre mi jak to czytam, widzę. Siedzę w Berlinie, Hannowverze od tygodnia, chodze w dzień i wieczorami na spacery, rozmawiam z politykami, ludźmi i nic takiego nie było dane mi widziec!!!!!!!!!!!!! Co za idiota preparuje takie wieści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteście zepsuciu do szpiku kości albo pozbawieni rozumu!!!!!!!

Portret użytkownika nemandi13

kim ty jesteś? zwyrodnialcu,

kim ty jesteś? zwyrodnialcu, że aż od tygodnia tam bywasz, rozmawiasz z politykami! Tym motłochem zamieszanym we wszystko najgorsze,chyba jesteś ciemny jak tabaka w rowie, może masz plecy i ochronę o której nawet nie wiesz, a może siedzisz w tym wszystikim i chcesz uciszyć wszystko jak inni w mediach, za co im płacą.(niech ci nie będzie dane widzieć jak gwałcą twoje dziecko jeśli je masz, albo przeżyć tego samemu, a to tak tylko na początek...)   Człowieku przejrzyj na oczy świat się wali na łeb a ty nic nie dostrzegasz. W chwili refleksji poszperaj i dowiedz się kim był Jezus Chrystus.

Portret użytkownika Pacal

W niecałe 3 lat po grudniu

W niecałe 3 lat po grudniu 2012 roku powszechny "Potop" oazał sie faktem. Jeżeli za jego początek przyjać połowę bieżącego roku, co stanie się na jego końcu? W Boże Narodzenie? Spokojnie przeżyjemy nasze Wigilie?

Portret użytkownika kosmici

Posluchajcie Rabina o

Posluchajcie Rabina o nazwisku Michael Laitman, ktory w swoich wykladach transmitowanych do diaspor zydowskich na calym swiecie opowiada, ze zydzi to nie ludzie: “Zydzi to komandosi, ktorzy przybyli na ziemie z innej galaktyki, innego wszechswiata, innego wymiaru, aby podbic ziemie i uratowac rodzaj ludzki przed samozaglada. My zydzi, jestesmy tajnymi agentami we wrogim nam otoczeniu… . Kazdy z nas wyglada jak czlonek danego narodu: w Afryce jestesmy czarni i zachowujemy sie jak afrykanie, w ameryce jak amerykanie… Jestesmy obcymi przybyszami na tej wrogiej nam ziemi, ale podbijemy i zwyciezymy mieszkancow ziemi…”
https://www.youtube.com/watch?t=20&v=4Od3LF_opvE
Pani Barbara Spectre (zydowka) powiada: “Zydzi postaraja sie, zeby Europa przestala byc monolitycznym spoleczenstwem. To dla europy wielkie wezwanie I juz terez europa przechodzi te transformacje. A my zydzi bedziemy krytykowani z powodu nasze wiodacej roli w tej transformacji. Jednak bez naszej przywodczej roli I bez tej transformacji europa nie przetrwa.” Link: https://www.youtube.com/watch?v=9UsNjgZxMQcm
Wyglada na to, ze teorie spiskowe to juz nie teorie. To sie dzieje na naszych oczach. Zaistniala koniecznosc, aby na nowo odkryc patriotyzm i nacjonalizm w kontekscie globalnego terroryzowania narodow (co nam sprzedaja pod falszywa flagom jako WALKA Z TERRORYZMEM). Patrioci wszystkich krajow laczcie sie. Naszym zagrozeniem nie jest tym razem islam czy komunizm. Tym wrogiem sa ideolodzy, ktorzy steruja wedrowka lodow z Bliskiego Wschodu do Europy. Komu zalezy na czystce etnicznej na bliskim wschodzie? Komu zalezy na wojnie religijnej pomiedzy chrzescijanstwem a islamem? Komandosi z innego wymiaru  postanowili zlozyc swojemu bogu ofiare z naszej krwi. Nie dajmy sie nabrac.  Potrzebna jest nam Unia Politycznie Niepoprawnych Patriotow.
Czas powiedzic opentanej Brukseli: wynocha z Europy, wynocha z Ukladu Slonecznego, wracajcie do swojej galatyki.

Portret użytkownika Antychryst666

No to życze żydką powodzenia

No to życze żydką powodzenia bo zmierzą się z takimi siłami kóre ich chore zboczone umysły nie ogarniają.Tak to będzie wyglądąło pierwsze pierdolnięcie i wszyscy żydzi nie żyją!żydzi to komandosi z wyciętego lasu(pustynia).Niech tylko podskoczą.To znikną na wieki bezpowrotnie!żydki zaraz was tu podregulujemy bo chyba wam się cos w głowach popierdoliło!!!

Portret użytkownika ekscelencja

Myślę że to co się dzieje w

Myślę że to co się dzieje w Europie ma swój jakiś nadrzędny cel, skoro nie broni się obywateli krajów europejskich przed gwałtem i przemocą i robi się wszystko aby zatrzymać uchodźców w Europie. Rozważając ten temat można dojść do takiego wniosku: świat przygotowuje się do wielkiej - bardzo wielkiej wojny światowej. USA nie mają takiej Armii która w tej wojnie sprostała by oczekiwaniom. Europa również! Więc wymyślono sprytnie plan jakby zwiększyć siły wojskowe Zachodu(USA+UE) o wojowniczych, pełnych siły mężczyzn. Dlatego oferuje się im azyl i obywatelstwo krajów europejskich. Kiedy nastąpi TEN własciwy moment powoła się ich do wojska i będą stanowić zapalczywe w walce mięso armatnie. I to co wydaje się wszystkim Europejczykom absurdalne ma swoje drugie dno. A co do wojny to być może ma się ona rozegrać właśnie w Europie. Wiemy przecież że ZACHÓD rozgrywa swoje wojny daleko od własnych terenów. Prawdopodobnie Rządy Europy wyemigrują na ten czas, a  nasze ziemie stana się polem chyba największej bitwy  mocarstw o hegemonię nad światem. Oby tak nie było ale to co się dzieje wskazuje że tak może być. Pozdrawiam. E.

Portret użytkownika Zenek :)

"Kiedy nastąpi TEN własciwy

"Kiedy nastąpi TEN własciwy moment powoła się ich do wojska i będą stanowić zapalczywe w walce mięso armatnie. "

- wg Nostradamusa - SZWABY ZDRADZĄ EUROPĘ więc to co piszesz ma sens zwłaszcza iż ich już teraz kwateruja po wojskowych koszarach w bliskości magazynów z bronią.

Portret użytkownika Margret

...ja myślę że ta cała

...ja myślę że ta cała sytuacja i zalew islamem europy,to jest jakies tajne działanie mające na celu destabilizację europy i depopulację.Logiczne jest że islam i ta dzicz która go reprezentuje dąży do zniszczenia naszej kultury i rasy białego człowieka.

 

Portret użytkownika Xerxes

Nie porównuj Ateistów do

Nie porównuj Ateistów do lewaków ... Ja nie wierzę w żadną religię jednak nie chce islamskiego terroru w Polsce, już z dwojga złego wolę się pomęczyć w Katolickim pańśtwie niż bać się wyjść na ulicę bo mi jakiś arab głowe utnie za niewiarę.

Portret użytkownika berek

Konflikt jest planowany i

Konflikt jest planowany i nieunikniony lecz pamiętajmy:
List św. Pawła do Efezjan 6:10-18 mówi: „W końcu bądźcie mocni w Panu - siłą Jego potęgi. Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko.Stańcie więc [do walki] przepasawszy biodra wasze prawdą i oblókłszy pancerz, którym jest sprawiedliwość, a obuwszy nogi w gotowość [głoszenia] dobrej nowiny o pokoju. W każdym położeniu bierzcie wiarę jako tarczę, dzięki której zdołacie zgasić wszystkie rozżarzone pociski Złego. Weźcie też hełm zbawienia i miecz Ducha, to jest słowo Boże”. Tekst ten naucza nas kilku ważnych prawd: (1) Jedynie w Bożej mocy możemy być silni. (2) To Boża zbroja nas chroni. (3) Toczymy naszą walkę przeciwko siłom duchowym świata zła.
Reasumując, jakie są sposoby na odniesienie zwycięstwa w duchowej walce? Po pierwsze, musimy polegać na mocy Boga, a nie na naszej własnej sile. Po drugie walczymy w Imieniu Jezusa, a nie w naszym imieniu. Po trzecie, walczymy w pełnej zbroi Bożej. Po czwarte walczymy za pomocą Miecza Ducha, Słowa Boga. Po piąte i ostatnie, pamiętajmy, że podczas gdy prowadzimy walkę duchową przeciwko szatanowi i jego demonom, nie każdy grzech i problem wynika z działania demona, który musi zostać potępiony. „Ale we wszystkim tym odnosimy pełne zwycięstwo dzięki Temu, który nas umiłował” (List św. Pawła do Rzymian 8:37).
http://www.gotquestions.org/Polski/walka-duchowa.html

Amor Patriae Nostra Lex.

Strony

Skomentuj