Ministerstwo Zdrowia chce przetestować na koronawirusa wszystkich Polaków

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Rzecznik Ministerstwa Zdrowia, Wojciech Andrusiewicz zapowiedział przeprowadzenie badań przesiewowych, żeby sprawdzić ile osób „zostało realnie dotkniętych koronawirusem”. Badanie miałoby dotyczyć wszystkich Polaków i odbyć się w najbliższych miesiącach.

 

Być może w najbliższych miesiącach odbędzie się badanie przesiewowe społeczeństwa. Większość państw świata, również Polska, planuje wprowadzenie tak zwanych badań przesiewowych, żeby sprawdzić całą populację i ustalić ile osób realnie zostało dotkniętych koronawirusem – powiedział w piątek rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz. Dodał, że być może odbędzie się to w najbliższych miesiącach.

 

Nie wiadomo jednak jakiego rodzaju testy zostaną wykorzystane do sprawdzenia Polaków. Mogą to być testy genetyczne RT PCR, które są podstawową metodą rozpoznawania obecności koronawirusa. Być może, że będą to testy serologiczne, na obecność konkretnych przeciwciał, co mogłoby sugerować, że ktoś taki przechodzi, lub przeszedł infekcję. W przypadku obu testów nie gwarantują one poprawności testu i właściwie powinny być powtarzane, aby je uwiarygodnić.

 

Prawidłowość testów serologicznych pozostawia wiele do życzenia i nawet kilkanaście procent rezultatów może być fałszywa. Obserwując trwające badania przesiewowe w kopalniach na Górnym Śląsku, plan polega na pobraniu wymazów od wszystkich Polaków, aby potem w laboratorium korzystając z reakcji łańcuchowej polimerazy, przepisać niestabilne RNA do DNA, w celu porównania do znanych fragmentów kodu genetycznego koronawirusa. Gdy fragment się zgadza próbka jest pozytywna. Słabym punktem tej metody jest pobieranie wymazów. Może dojść do zabrudzenia próbki, a gdy wyjdzie fałszywe zakażenie koronawirusem, niesie to za sobą całkiem realne i nieprzyjemne konsekwencje z pozbawieniem wolności włącznie. 

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika keri

Szumowina chce nakupić testów

Szumowina chce nakupić testów za kilka miliardów, bo wymyśliło mu się sprawdzanie urojonej choroby, podczas gdy choroby rzeczywiste powodują 400 tys. zgonów rocznie i brakuje pieniędzy na diagnostykę oraz leczenie. Dodatkowo mnóstwo pieniędzy pójdzie na laboratoria i mengelowców w białych fartuchach.

Powinien mieć postawiony zarzut prokuratorski marnowania pieniędzy podatników.

Którą firmę chce zasponsorować kilkoma miliardami? Za te pieniądze otrzyma niewiarygodny świstek z pieczątkami i podpisami, że 67,3 % Polaków ma dodatni test więc - do wyboru, zależnie od tego, do czego chce wykorzystać te wyniki:

1. mają koronawisa, czyli są chorzy,

2. mieli koronawisa i są już zdrowi,

3. mają korowirusa, lecz nie wykazują żadnych oznak choroby czyli są chorzy bezobjawowo,

4. mieli koronawirusa i przeszli go bezobjawowo i są zdrowi,

6. mieli kontakt z wirusem i nabyli odporność,

7. cokolwiek, bo za takie pieniądze można napisać wszystko.

Szumowinie trza przypomnieć, że

- 80% testów daje wynik fałszywie pozytywny,

https://stopnop.com.pl/wloski-naukowiec-o-wirusie

- część testów produkowana we Włoszech i sprzedawana m.in. do Anglii była skażona sars-cov-2,

http://ram.neon24.pl/post/154265,eurofins-testy-na-covid-19-zanieczyszczone-covid-em-19

- zgodnie z instrukcją do testów nie nadają się one do diagnozowania, gdyż nie są testami diagnostycznymi tylko naukowymi,

- testy PCR dają wynik pozytywny, gdy badany ma chlamydię pneumoniae (prawie 50% ludzi w średnim wieku i 75% seniorów), gdy badany jest zdenerwowany lub w stresie i jego układ obronny produkuje egzosomy, także wynik jest pozytywny, gdy w próbce są koronawirusy występującej co roku w sezonowej grypie.

https://www.youtube.com/watch?v=zdVeyBxWjno (od 12 minuty o testach)

W Polsce ani jedna sekcja zwłok nie potwierdziła śmierci spowodowanej koronawirusem.

Po chuja te testy? Albo aby zakażać, albo wykazać konieczność przymusowych szczepień, albo aby pozyskać materiał genetyczny, albo wszystko na raz. I oczywiście, aby dać komuś kilka miliardów w prezencie za gówniane testy niczego nie diagnozujące.

Portret użytkownika tubylec

Testy mogą też być po to żeby

Testy mogą też być po to żeby od razu zachipować. Jeśli cokolwiek co przyniesie ze sobą medyk będzie mieć kontakt z twoim ciałem to istnieje podejrzenie że już sam test może być chipowaniem. Przypuśćmy że człowiek myśli - spokojnie, to tylko test .. to jeszcze nie szczepionka ani chip .. i już może być w błędzie, bo włożą mu do nosa jakąś sondę żeby niby pobrać próbkę, a to może służyć zupełnie innemu celowi, sonda może też uwolnić coś do ciała. I już .. mamy kolejnego zachipowanego frajera, który naiwnie myślał że to test.

Portret użytkownika keri

W Japonii nie ma zastrzyków

W Japonii nie ma zastrzyków igłowych, tylko przykleja się do skóry plaster z nanoigłami a potem go odkleja. W taki sposób syf farmaceutyczny dostaje się do ciała.

Takie nanoigły z syfem mogą być w testach zastępujących funkcje szczepionek. Mengelowiec będzie niby zbierać śluz do badań, a jednocześnie naruszy ciagłość błon sluzowych wprowadzając to, co chce do organizmu badanego.

Nie jest to jakaś teoria spiskowa. Kobiety, które robią badanie szyjki macicy często zarażaja się w gabinetach chorobami wenerycznymi i taka informacja była podana z opracowaniem statystycznym. Zakażenie się czymś przy okazji badania/testu, to żadna nowość.

Chipa też można wprowadzić nanoiglami.

Portret użytkownika tubylec

Szczepienia budzą duży

Szczepienia budzą duży sprzeciw więc teraz nazwali to łagodniej - testy. I co? W ramach tych testów coś będą wkładać do nosa albo do dupy? Jak to się pchają żeby się dobrać jakoś do waszych ciał .. jak nie w ten to inny sposób. Już samo to powinno wszystkim dać do myślenia. Niech mnie nikt nie próbuje dotykać, nawet w aurę, bo złamię mu rękę w trzech miejscach i połamię wszystkie paluchy.

Portret użytkownika Ftaq

przecież te testy sa skażone

przecież te testy sa skażone a w najlepszym wypadku niemiarodajne, co juz dawno zostało opisane. Taka akcja miałaby na celu jedynie zarażenie jak największej liczy luddzi, zeby potem krzyczeć o 2-giej fali plan-demi korona-świrusa. Nie pozwólmy się manipulować, poddawć pseudo-testom i sz-chip-ionkować

Portret użytkownika Zenek ;)

Tomasz Tomaszewski

Tomasz Tomaszewski

 

Podsumujmy:

2010 - Na stronie Fundacji Rockelfellera pojawiają się pierwsze wzmianki o pandemii koronawirusa

2012 - Raport Krajowej Rady Wywiadu USA: przed 2030 rokiem należy spodziewać się nowego rodzaju wirusa, który dotrze do każdego zakątku świata

2014 - W laboratorium w Karolinie Północnej rozpoczynają się badania nad mutacjami wirusów koronowych. Szefem zespołu jest profesor Ralph Baric a jego asystentką Lisa Gralinski, Polka z pochodzenia

2015 - w USA ogłoszone zostaje moratorium na prowadzenie tych badań, ze względu na zbyt wielkie ryzyko dla świata, w przypadku wydostania się szczepów na zewnątrz

2015 - Baric na portalu NATURE publikuje pracę naukową gdzie prezentuje wyniki dotychczasowych badań. Francuski profesor recenzujący tę pracę w Paryżu pisze: trajektoria szerzenia się tego wirusa może być nieobliczalna

2016 - projekt zostaje przeniesiony do wojskowego laboratorium w Wuhan, w Chinach, które powstało w kontekście przyszłej ewentualnej wojny biologicznej. Szefowa projektu Shi Zenghli, zwana BAD WOMAN rozpoznaje receptor ACE2, ten sam u nietoperza i człowieka, dzięki czemu może przenieść naturalne koronawirusy zwierzęce na ludzi. Preferowany kierunek infekcji: ludzkie płuca - cytat z wyników badań: Patogen zostaje przetworzony w zmutowaną broń biologiczną poprzez dodanie do niego ludzką ręką tak zwanej "wzmocnionej funkcji działania"

2016 - na lotnisku w Detroit FBI zatrzymuje chińskiego naukowca, przewożącego próbki MERS i SARS

2017 - Piotr Czumachow, rosyjski mikrobiolog mówi, że w Wuhan robi się rzeczy "absolutnie szalone". Dr Fauci podczas wykładu na Uniwersytecie w Georgetown mówi o zaskakującej chorobie podczas obecnej kadencji Trumpa

2018 - pierwsze symulacje przyszłej pandemii

2019 - październik - konferencja Event201 w Nowym Jorku i precyzyjny scenariusz rozwoju epidemii koronawirusa (prowadzone są rozmowy jak manipulować mediami i jak cenzurować „wrogą” narrację”)

2020 - projekt zostaje wdrożony w życie, mimo, że wirus jest dwukrotnie mniej zaraźliwy, zabija relatywnie rzadko

03.2020 Bill Gates próbuje wymóc na WHO ogłoszenie pandemii – WHO nie chce tego zrobić

14.03 Bill Gates wpłaca do WHO 50 mln dolarów

15.03 WHO ogłasza stan pandemii (stan ten pozwala wprowadzać leki i szczepionki bez badań bezpieczeństwa – jaki jest prawdziwy cel szczepień?)

 

świat się zatrzymał na podstawie symulacji komputerowej sugerującej że umrze 100 milionów ludzi.

Wg modelów komputerowych tej samej firmy lodowców na Antarktydzie już nie ma.

 

COVID-19 zastępuje wszystkie inne choroby

Manipulacje danymi osiągają apogeum. Nie zestawia danych, pokazuje się je tylko wybiórczo.

 

Stosowany test RT PCR pokazuje fałszywie nawet w 8 na 10 przypadków. CDC podaje, że nawet jeśli test wykazał pozytyw i masz objawy, nie znaczy to że masz wirusa.

żadne laboratorium na świecie nie ma pełnego obrazu genomu wirusa. W związku z tym co jest testowane i przeciw czemu ma działać szczepionka.

 

Fakty zaczynają powoli tworzyć mozaikę

Szpitale dostają kilka razy więcej pieniędzy za pacjenta z diagnozą covid i dodatkowy bonus za podłączenie do respiratora

Cenzura trwa w najlepsze. Usuwa się ludzi mówiących inaczej niż rządy i główne media. Naukowcy i lekarze, nie mówiąc o zwykłych ludziach są wyśmiewani i wyciszani.

 

Przebijają się informacje, że „covid-19” wpisuje się wszystkim zmarłym w szpitalach. Bez względu na to na co naprawdę umarł pacjent. Na covid umiera się tylko w szpitalu – brak danych o zmarłych poza szpitalem.

 

Wirus jest wyłącznie narzędziem, cele są inne

Rządy chodzą na pasku zakulisowej władzy działającej poprzez korumpowanie świata nauki, mediów, polityki i medycyny

Idąc metodą faktów dokonanych - po czterech miesiącach trwania pandemii sam wirus nie zabił więcej ludzi niż sezonowa grypa, natomiast psychoza wytworzona wokół sprawy ma realnie niszczącą siłę

 

Scenariusz realizowany jest perfekcyjnie

Rośnie skala bezprecedensowej inwigilacji społecznej

COVID-19 staje się bronią doskonałą.

Pod jego pretekstem można już zrobić właściwie wszystko

Na jesień „planowana” jest kolejna fala wirusa.

 

Zrób kopiuj wklej niech jak najwiecej osób się dowie !

Portret użytkownika Kam

Bajeczki i kłamstewka.

Bajeczki i kłamstewka. Dlaczego Chiny i USA współpracują ze sobą nad potencjalnie niebezpieczną bronią? Dalczego w Szwecji wskaźnik śmiertelności jest zancznie wyższy, niż w krajach z restrykcjami?

Portret użytkownika osa

Ech, ludzie, którzy życie

Ech, ludzie, którzy życie swoje poświęcili i zajmują się wirusologią widzą pandemię, miliony lekarzy widzi pandemię, ale garść chłopów z widłami, kótrzy nie mają nic wspólnego z nauką, a nawet uczeniem się uważa pandemię za urojoną?

No kogo lepiej posłuchać? Trudny wybór...

Portret użytkownika ostatni lach

rozumiem skroty myslowe ale

rozumiem skroty myslowe ale bez przesady:

po 1 . ludzie wymienieni na poczatku, w przytlaczajacej wiekszosci niczego nie poswiecili. Sa to etatysci ktorzy niczego nowego nie wynalezli, zajmuja sie praca odtworcza i siedza na dobrze platnych stoleczkach.

po 2 poziom lekarzy jest tak zenujacy ze zwykly "chlop z widlami" po przeczytaniu kilku grubszych podrecznikow i internetem z powodzeniem moze sie nim tytulowac

po 3 polscy lekarze lamia przysiege hipokratesa szczepiac noworodki

po 4 lekarze gdyby nie lobby utrzymujace ich zawod jako zamkniety, skonczyliby jak konowaly w indiach. 

po 5 panstwo ktore zaczyna glosic ze jest grypa albo ze deszcz pada jest niczym wiecej jak totalitarnym potworkiem

po 6 czy jest pandemia moze zaiste bez problemu stwierdzic nawet babka z widlami  wystarczy ze  zobaczy np. 20 pogrzebow w jej 100 wsi.

po 7 pandemie powinien oglosic nie zaden lekarzyna bez logiki a matematyk np. zamiast prognozy pogody.

 

 

moglbym tak jeszcze wiele godzin pisac te durne punkty ale chyba szkoda czasu

 

Portret użytkownika drako_tr

Niee...owadzino, wybór jest

Niee...owadzino, wybór jest bardzo prosty - normalni ludzie posłuchają chłopa z widłami, bo ten chłop widzi, że jego sąsiedzi, też z widłami, są całkiem zdrowi i żyją Wink

Nie mogę się doczekać, kiedy w końcu przyjmiesz szczepionkę, nawet mogę Ci podarować moją dawkę.

Portret użytkownika euklides

Ludzie którzy widzą pandemię

Ludzie którzy widzą pandemię ewidentnie potrzebują psychiatry. To, że psychoza dotknęła większą część populacji nie jest takie dziwne. Takie psychozy zdarzały się nawet w średniowieczu, a państwowa edukacja cofnęła ludzkości w mroki prehistorii. Niedługo będziemy odprawiać tańce na cześć koronawirusa i wznosić modły do Billa Gatesa.

Strony

Skomentuj