Minister Zdrowia Sri Lanki, która przyjmowała syrop od czarownika jako ochronę przed koronawirusem, zachorował na Covid-19

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Minister zdrowia Sri Lanki Pavitra Wannyaracchi, która zażywała syrop ziołowy, aby uchronić się od COVID-19, zaraziła się koronawirusem - podajeAssociated Press.

Jeden z urzędników ministerstwa zdrowia tego kraju 23 stycznia br. potwierdził, że Wannyaracci, na którą spłynęła fala krytyki za spożywanie i promowanie ziołowego syropu na koronawirusa wytwarzanego przez czarownika, uzyskała wynik pozytywny. Teraz będzie musiała przejść na kwarantannę.

 

W grudniu ubiegłego roku tysiące ludzi zebrało się w długich kolejkach w mieście Kegalle, na północny wschód od stolicy Sri Lanki, Kolombo, aby nabyć syrop. Wydarzyło się to zaledwie kilka dni po tym, jak Wannyracci i kilku innych urzędników państwowych publicznie użyło mikstury.

 

Z kolei lekarze stwierdzili, że nie ma podstaw naukowych, aby sądzić, że syrop jest lekarstwem na koronawirusa. Przypuszczalnie „cudowny” eliksir zawierał miód i gałkę muszkatołową.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Edek z krainy kredek

A tak naprawde to syrop mogl

A tak naprawde to syrop mogl zadzialac, bo byc moze w ogole nie zachorowala na grype tylko na przeziebienie, a test PCR ktory zrobila pacjentka wykryl rzekome RNA-wirusa chociaz ta metoda pozwala wylacznie analizowac DNA. Takie cuda jakie czasy..

Strony

Skomentuj