Minister Zdrowia Adam Niedzielski zasugerował, że rząd zaszczepi przeciw Covid-19 wszystkich Polaków

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Szczepionka na Covid-19 została magicznie ogłoszona kilka dni po wyborach w USA. Koncern farmaceutyczny Pfizer poinformował, że stworzono szczepionkę rzekomo skutecznie zabezpieczającą przed SARS-CoV-2. Nasz rząd już zdążył zapowiedzieć, że zostanie ona zaaplikowana 31 milionom Polaków. Może to oznaczać, że planuje się obowiązkowe szczepienia, do czego władza nie chce się jeszcze przyznać, ale co jest przygotowywane pod względem prawnym i logistycznym.<--break->

Jakież to wielkie zaskoczenie, że w kilka dni po tym gdy amerykańskie media zdecydowały kto będzie przyszłym prezydentme Stanów Zjednoczonych, w kraju tym pojawiła się rzekomo skuteczna w 90 procentach szczepionka przeciw Covid-19. Sukces ogłosiły koncerny farmaceutyczne, amerykański Pfizer i niemiecki BioNTech, które wspólnie opracowały szczepionkę mRNA, nowego typu.

 

Szczepionka RNA to nowoczesny typ szczepionki dający nabytą odporność, wykorzystujący sekwencję kwasu rybonukleinowego kodującą białka patogenu. Szczepionka RNA przeważnie zawiera nośnik RNA, przy pomocy którego samo RNA jest wprowadzane do organizmu. Szczepionki tego typu w złożeniu powodują produkcję przeciwciał zdolnych do zwalczania konkretnych patogenów. Nigdy jedank do tej pory nie udało się stworzyć żadnej bezpiecznej szczepionki tego typu i przedstawiano to jedynie jako plany na przyszłość.

 

Tą nowatorską szczepionkę przetestowano podobno już na 43 tysiącach ochotników w sześciu krajach i nie zgłoszono żadnych obaw dotyczących bezpieczeństwa. Obie firmy stojące za tym preparatem planują wystąpić o awaryjną zgodę na użycie szczepionki jeszcze do końca listopada. Premier Morawiecki już zapowiadział zakup i szybką dystrybucję tej wciąż niesprawdzonej szczepionki RNA. A nie będzie to proste bo po pierwsze szczepionka będzie bardzo droga, a po drugie ma szokująco wyśrubowane warunki przechowywania. Wymagane jest stosowanie chłodziarek zdolnych do uzyskania minus 70 stopni Celsjusza. Można tylko podejrzewać ile osób zostanie zaszczepione preparatem przechowywanym nieprawidłowo.

Pojawia się zatem pytanie ile będzie negatywnych odczynów poszczepiennych na skutek zastosowania niesprawdzonej szczepionki? Skąd wiadomo, że jakieś powikłania nie mogą się pojawić w dłuższym okresie czasu? Trzeba zaznaczyć to bardzo dobitnie, że dotychczas żadna szczepionka nie przeszła od deski kreślarskiej do udowodnionej wysokiej skuteczności w tak krótkim czasie. 

 

 

Co ciekawe gdy Pfizer podał do wiadomości wyniki testów szczepionki na koronawirusa akcje firmy wzrosły. Jeszcze tego samego dnia prezes Pfizera, Albert Bourla, sprzedał 62 proc. swoich udziałów w tej spółce. Wygląda na to, że osoba zarządzająca tą firmą nie do końca wierzy w to, że szczepionka będzie takim wspaniałym zarobkiem dla tej korporacji.

 

Dane przedstawiane przez Pfizer i BioNTech pokazują, że potrzebne są dwie dawki szczepionki w odstępie trzech tygodni, a próby wykonywane w USA, w Niemczech, Brazylii, Argentynie, RPA i Turcji wykazały, że 90 procentową ochronę uzyskuje się 7 dni po drugiej dawce. Trzeba w tym momencie zaznaczyć, że szczepionka którą podano Szwedom w trakcie poprzedniej pandemii zainspirowanej przez WHO, a dotyczącej tzw. świńskiej grypy, była rzekomo skuteczna w 99 procentach, a rząd Szwecji do dziś płaci odszkodowania za poważne powikłania neurologiczne, w tym narkolepsję. To głównie dlatego przy okazji tej najnowszej pandemii WHO postąpiono tam odwrotnie niż zalecali pracownicy agendy ONZ.

 

Skutki uboczne jakie mogą towarzyszyć przyjęciu tej szczepionki przerażają. Poniżej znajduje się zrzut ekranu z wikipedii podsumowujący co może pójść nie tak po szczepieniu. Lepiej to zarchiwizować, bo pewnie ten wpis w najbliższych tygodniach zostanie srogo ocenzurowany. Otóż dla niektórych szczepionka RNA może być wyrokiem śmierci. Nie powinny jej przyjmować osoby z chorobami autoimmunologicznymi. Fragment RNA zawarty w szczepionce może zainicjować, nadmierną odpowiedź organizmu. Poza tym taki pozakomórkowy RNA ma właściwości prokoagulacyjne,m co może prowadzić do zwiększonej krzepliwości krwi, a to stwarza ryzyko powstania zakrzepów, któe mogą wywołać zawały i udary!

Ludzie są już jednak tak zmęczeni tresurą rządową , ze zgodzą się na wszystko, aby zakońćzyć ten trwający koszmar, a wszak politycy obiecywali wielokrotnie, że zakończy to szczepionka, którą właśnie obwieszczono. Naiwnością jest sądzenie, że ktoś będzie się pytał czy ludzkie stado życzy sobie wstrzykiwania tych preparatów. To w ogóle nie ma znaczenia. Jeśli nawet nie będzie policyjnych łapanek na ludzi opierających się aplikacji tych substancji, to zostanie to przeprowadzone tak, że bez szczepienia nie będzie możliwe funkcjonowanie w społeczeństwie.

 

Nieuchronne jest wdrożenie systemu paszportów szczepionkowych. Mają one współpracować z przygotowywanym przez globalistów z World Economic Forum, systemem CommonPass, który ma być obowiązkowy w lotnictwie. Oznacza to, że bez aktualnego szczepienia, które może być aplikowane co roku, nie będzie się dało nigdzie polecieć, ani nawet wejść do budynku w którym pracujemy. Będzie to oznaczało, że można będzie odmówić szczepienia tylko wtedy gdy zdecyduje się żyć poza cywilizacją, gdzieś w leśnej głuszy.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika tubylec

Wszyscy to bardzo ambitne

Wszyscy to bardzo ambitne słowo. Wszyscy to znaczy wszyscy .. bez wyjątku. A ja już jestem wyjątkiem który się nie da zaszczepić, więc już nie wszyscy. Sugeruję niedzielnemu ministrowi żeby przestał pierdolić głupoty, bo takich wyjątków jest więcej.

Alienacja ze społeczeństwa? Proszę bardzo. Mam gdzieś społeczeństwo imbecyli bez mózgu .. na chuja mi takie kołtuny do towarzystwa. Że co? Nie wejdę do sklepu albo do autobusu? Obejdzie się, wcale nie muszę tam wchodzić. Musiałbym być pierdolnięty żeby dać sobie wstrzyknąć ten zastrzyk po to żeby móc wchodzić do autobusu. I czym mnie jeszcze zaszantażujesz rządzie? Co? Nie da się? Dasz mi pieniądze żebym sobie wstrzyknął twój jebany zastrzyk? Wsadź je sobie w dupę. Co jeszcze wymyślisz? Czekam.

Portret użytkownika elle

 

 

 

 Sorry ale należy mi się coś za trud pisania, nie mogę sobie odmówić;

Chcieliście głupcy, lenie , nieroby i katolscy fanatycy  PisU - to go macie

Portret użytkownika elle

 

 

 

 

  Nie doceniasz  reżimu tym razem w białych rękawiczkach. Dla ułatwienia podam Ci co mogą:

- mogą nastraszyć ludzi mandatami i milicją tak że wszyscy założą szmaty na mordy albo będa się bali pójść na cmentarz w doroczne święto (to tylko hipoteza bo nie zakładam że posuną się tak daleko),

- mogą zabronić w sektorze państwowym zatrudninia ludzi którzy nie mają certyfikatu szczepienia tak że nie zostaniesz nawet nocnym dozorcą w urzędzie gminy, czy w państwowej firmie

- sektor prywatny załatwią tak że każą pracodawcy płacić potrójną stawkę na NFZ za każdego nie szczepionego pracownika. Uzasadnienie: to na poczet kosztów przyszłego leczenia, 

-w państwowej służbie zdrowia będziesz korzystać z wyłącznie z teleporady ponieważ nie przyjmie Cie Face2F żaden lekarz. Tak samo Cię nie osłucha, nie zmierzy ciśnienia ani nie zleci żadnych badań. Rzecz dyskusyjna czy przyjmą Cię na planowany zabieg do  szpitala.

- na imprezę masową czy to koncert popularny czy w filharmonii nie wejdziesz bez certa,  do kina również.

- rzecz dyskusyjna czy będziesz mógł wejśc do restauracji, jeżeli tak to na wydzielony stolik dla 'zakażonych' zasłonięty parawanem,

- o podrózy samolotem możesz zapomnieć, pociągiem prawdopodobnie też. Bądą wyrywkowe kontrole i MANDATY (ich ulubiona represja, w końcu potrzebują kasy),

- oraz kontrole milicja naloty mandaty

Szkoda papieru na resztę, jakby ktoś myślał że to fantazja to połowę już przeciez mamy. A reszta jest kwestią czasu i kilku rozporządzeń wprowdzonych na cotygodniowej konferencji. Albo kolejnych nocnych ustaw, nikogo już to nie zdziwi.

Portret użytkownika tubylec

Odpowiem Ci tak.

Odpowiem Ci tak.

- Straszenie mandatami trwa od marca a ja do tej pory nie miałem maski na twarzy ani razu. Nawet się w nią nie wyposażyłem. Nigdy nie dostałem mandatu i co jeszcze ciekawsze - nikt nigdy nie zwrócił mi uwagi że nie noszę maski .. po za jednym przypadkiem w sklepie, gdzie kasjerka po obsłużeniu mnie spuszczając wzrok powiedziała: "zapraszamy ponownie w maseczce". Skomentowałem to milczeniem.

- Nie jestem nigdzie zatrudniony i nie zamierzam się zatrudniać.

- Nie korzystam z usług służby zdrowia od ćwierć wieku. Nawet wtedy gdy mi coś dolega. A patrząc na to jak służba zdrowia działa dziś nie poszedłbym do niej po pomoc nawet gdyby dolegało mi bardzo mocno.

- Nie chodzę na koncerty, do filharmonii, do kina, do restauracji, na cmentarz w doroczne święto, do kościoła, do urzędów.

- Nie wchodzę do samolotów. Z pociągów czasem korzystam, ale potrafię się bez tego obejść.

Póki co wszystkie ciosy wymierzone przez rząd w społeczeństwo mnie nie dotknęły, nie twierdzę że nic mnie dalej nie dotknie ale widzę że radzę sobie lepiej niż większość ludzi. A to dlatego że nie jestem uwiązany do systemu jak pies do budy, bo od 20 lat te powiązania z systemem odcinam.

Portret użytkownika Quark

Kiedy rzadziło PO a premierem

Kiedy rzadziło PO a premierem była  E.Kopacz też próbowano nam wcisnąć szczepionkę tyle ,że na ptasią grypę ale ludzie nie kurczaki i Kopaczowa odmówiła ich zakupu , co się stało potem ... ?...nic . Kurczaki w sklepach jak były tak są ,nikt nie umarł a przynajmniej epidemii nie było . Za to teraz narobiono takiego rabanu ,że pospulstwo samo na kolanach będzie prosić o "eliksir życia" , już teraz co bardziej obstrachani z niecierpliwością przebierają nogami w oczekiwaniu "zbawienia". Żaden przymus potrzebny nie będzie , obawiam się że jak ktoś odmówi to mu wlepią "wieczną" kwarantannę i co wtedy ? ORMOWCY tylko na to czekają !

Portret użytkownika malina

Zwłaszcza  kiedy przekopała

Zwłaszcza  kiedy przekopała ziemię na metr w głąb i nic tam nie znalazła a ofiary rzekomej katastrofy wróciły w zalutowanych trumnach bez sekcji zwłok w Polsce. Rzeczywiście jej poświęcenie będzie docenione.

Portret użytkownika S

Tak, ale wtedy to była tylko

Tak, ale wtedy to była tylko próba generalna. Nie było mowy o przymusowych szczepieniach. Wtedy elity NWO jedynie badały grunt. Sprawdzano reakcję rządów i ludzi na wymyśloną pandemię, a tam gdzie była właśnie największa niechęć, teraz w pierwszej kolejności przekupiono rządzących, by wymusić szczepienia. Serio ktoś wierzy, że POPIS sam to wszystko wymyślił i uparcie realizuje "zamordowanie" kraju? Przecież oni żyją z ludzi, po co im by było wszystko zarżnąć i nie mieć z czego ciągnąć podatków? Chyba, że to będzie rozkaz z góry, prawda? A myślisz, że czemu tym razem pandemia nie nazywa się jak poprzednio "grypa jakaśtam"? Sars-cov2 to wirus z gatunku "grypowych", ale ta nazwa nie robi wrażenia. Dlatego wymyślono tajemniczy i "straszny" coronawirus powodujący COVID. Co to jest covid? Nikt nie wie, więc to musi być straszne. Ot i cała tajemnica, paniki i szczepień.

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika pysiak

w drugiej połowie roku 2021

w drugiej połowie roku 2021 ma się pojawić szczpionka z Sanofi -GSK wykonana w tradycyjnej technologii, unia zamóiwła jej 300 mln sztuk więc będzie musiała być dostępna w Polsce, tylko że bedzie późno i płatna więc na razie trzeba upchać ile się da genetycznego"coś" z fajsera dla Polaków 

Strony

Skomentuj