Minister Szumowski oficjalnie zapowiedział, że rząd kupi szczepionkę na COVID-19 dla każdego Polaka

Kategorie: 

Źródło: Internet

Na poniedziałkowej konferencji prasowej minister zdrowia Łukasz Szumowski zapowiedział zakup tylu szczepionek na COVID-19, żeby starczyło dla wszystkich mieszkańców naszego kraju. Tylko co na to Polacy?

„Trzeba będzie ją kupić w takiej ilości, żeby była dostępna dla każdego Polaka” – stwierdził Szumowski.

Tylko czy ktoś pyta o zdanie obywateli? Podejrzewam, że całkiem spora grupa ludzi w naszym kraju nie chce dostać tej szczepionki, nie chce być poddana dyktaturze Big Pharmy. Coraz więcej ludzi wie, czym pachnie obecny kryzys pandemiczny. Pewni ludzie robią na tym chaosie wielki interes, a chyba nikt z nas nie chce być mięsem armatnim.

Jeżeli ta szczepionka jest tylko szczepionką, to znaczy, że powinna być dobrowolność decyzji o jej otrzymaniu. Jeżeli faktycznie ma być skuteczna i zapewniać trwałą odporność na koronawirusa, to osoby, które odmówią szczepionki, nie powinny stanowić zagrożenia dla tych, którzy jednak się zaszczepią. Najwyżej ci, którzy zrezygnują z tejże szczepionki będą sami odpowiedzialni za ewentualne powikłania zdrowotne, tak jak palacze sami są odpowiedzialni za stan swoich płuc, a alkoholicy za stan swojej wątroby.

Jeżeli rząd pod groźbą kar będzie wymuszał na Polakach zaszczepienie, będzie to oznaczało jedno: to jest coś więcej niż szczepionka. A skoro tak, to w grę będą wchodziły wszystkie podejrzenia, które dziś formułuje się pod adresem Billa Gatesa i innych podobnych mu „filantropów”, którzy z taką desperacją „walczą o zdrowie i życie ludzi na całym świecie”.

Niech ta szczepionka będzie kwestią wolnego wyboru ludzi żyjących w rzekomo demokratycznym państwie. Dosyć już  tej dyktatury i kroczącego wraz z nią medycznego totalitaryzmu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.2 (5 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera

Komentarze

Portret użytkownika marchewka

Ja chętnie zrezygnuję ze

Ja chętnie zrezygnuję ze swojej szczepionki i swojego czipa i nie je sobie wbije w d..pę ktoś z aktywu PiS-u  albo osobiście  pan Minister.

Natomiast zapytam p Ministra dlaczego wycofał z aptek w trybie natychmiastowym 2 lekarstwa które mogły byc pomocne w leczniu COVID, a kolejne dwa są ściśle reglamnetowane i lekarzom POZ nie wolno ich wypisywać ?

Czy p Minmister razem ze swoimik mocodawcami z masoneriii  czy innej sekty zamierza nas wyleczyć- czy moze pozabijać hitlerowską przymusową szczepionką  w kombinacji z czipem ?

Portret użytkownika dziadek

 

 

SZCZEPIONKA NOWA

 

Nie szczepionki nam potrzeba na wirusa

A lekarstwa, by wyleczyć się z dzikusa

Jak tak dalej pójdzie z tymi szczepionkami

Wyniszczymy plemię ludzkie sobie sami.

 

Trzeba przyznać się na dzisiaj bez osłonek

Człowiek boi wymyślanych się szczepionek

Jest ich tyle, że aż odruch jest wymiotny

A gdy nowy wirus przyjdzie, jest samotny.

 

Chyba że to jest ten nowy cel wdrażany

Gdy korona wirus będzie zapomniany

To ci mędrcy, co to kasa jest w kieszeni

Marzy im się ludzi w mutantów zmienić.

 

A i chipów wprowadzania nie zarzucą

Już tam Szwedzi ogłupieli i się uczą

Pierwsza polka też wszczepiła to niestety

Co zastąpić ma jej portfel, klucze i bilety.

 

Ratuj Boże jeszcze rozum, gdzie jest kasa

Bo za chwilę, kasta bogatych nie będzie nasza

Im bogactwo bije w głowę, że aż boli

Ludzkość chcieli by wziąć w kleszcze i zniewolić.

 

I nie myślcie mędrcy co to nowi świata

Że się ludzkość nie domyśli i nie zbrata

W końcu widać te podstępy jak na dłoni

Złapie wreszcie złoty kołnierz i pogoni.

 

Więc niech w świat dziś idzie takie ostrzeżenie

Nie wirusa dziś się boi pokolenie

Ale tych co to w swym wielkim, złotym domu

Obmyślają coraz głupsze plany, oszołomów.

Portret użytkownika Żuraw

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
 

 
 
 
Raport bieżący nr
21
/
2020
 
 
 

 
Data sporządzenia:
2020-05-10
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Skrócona nazwa emitenta
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
HEMP & WOOD S.A.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Temat
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Podpisanie umowy dotyczącej zawiązania spółki biotechnologicznej produkującej implanty umożliwiające wczesne wykrywanie biomarkerów sygnalizujących m.in. infekcje wirusowe w tym Covid-19
 

 
Podstawa prawna
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
 

 
Treść raportu:
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zarząd Emitenta informuje, że w dniu 10 maja 2020 roku zawarł z amerykańską firmą Alivecel LLC. _dalej "Alivecel"_ umowę Memorandum Of Understanding _dalej MOU_ na podstawie której Emitent oraz Alivecel przystąpią niezwłocznie do określenia warunków uczestnictwa w spółce joint venture z siedzibą w Polsce _dalej "JV"_.

Celem JV będzie oferowanie systemów monitorowania zdrowia w postaci implantu wszczepianego użytkownikom w dłoń między kciukiem a palcem wskazującym.

JV prowadzić będzie badania _R&D_ w zakresie produkcji żywych komórek w celu pomiaru i wykrywaniu białek wytwarzanych przez wirusy COVID/SARS/MERS, a także markerów glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych. Monitorowanie "in vivo" będzie się odbywać w czasie rzeczywistym.

Testy wczesnego wykrywania zostaną opracowane przy użyciu technik biologii syntetycznej oraz nano- i biotechnologii, oraz skupią się na monitorowaniu zmian RNA i DNA użytkowników, którymi mogą być pacjenci, pracownicy wszelkiego typu firm, czy nawet cała populacja, jak również systemy opieki zdrowotnej, użytkownicy obiektów wojskowych i wiele innych.

Oczekuje się, że po opracowaniu i uzyskaniu odpowiednich rejestracji implantu jako urządzenia medycznego, system zapewni użytkownikom nowe opcje długoterminowego ciągłego monitorowania stanu zdrowia, umożliwiając transmisję sygnału wczesnego ostrzegania do aplikacji mobilnej, która z kolei może być monitorowana w czasie rzeczywistym bezpośrednio przez użytkowników systemu, jak również ich lekarzy, czy też instytucje opieki zdrowotnej, agencje monitorujące zdrowie czy też szpitale badawcze.

Markery zastosowane w implancie będą umożliwiały natychmiastowe wykrycie ognisk wirusowych czy też innych chorób. Opracowywana technologia będzie bardziej skuteczna i wydajna niż obecnie oferowane na rynku czujniki, m.in. ze względu na zwiększoną dokładność i przewidywaną dłuższą żywotność funkcji implantu w porównaniu do obecnie oferowanych na rynku czujników, które wymagają wymiany co trzydzieści _30_ do sześćdziesięciu _60_ dni. Implanty docelowo oferowane przez JV będą wymagały wymiany nie częściej niż co 6-12 miesięcy lub nawet dłużej.

JV planuje prowadzić R&D w Polsce oraz w USA we współpracy z amerykańskimi centrami i agencjami badawczymi.

JV będzie działać pod kierunkiem Marka Glazera jako Dyrektora ds. Technicznych, Gerarda Bencena jako dyrektora generalnego oraz Prezesa Zarządu Emitenta Leszka Borkowskiego.

Docelowo JV będzie udzielać licencji i dostarczać technologie do spółek Alivecel LLC, Hemp & Wood S.A. oraz do firm medycznych i farmaceutycznych na całym świecie. Zgodnie z ustaleniami Alivecel LLC zajmie się komercjalizacją technologii przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy Emitent będzie mieć wyłączne prawa do dystrybucji produktów w Polsce i na rynkach europejskich.

Emitent będzie pierwszym inwestorem finansowy w JV, oraz ma zadanie pozyskać dodatkowy kapitał od polskich i europejskich instytucji, takich jak NCBiR _Polskie Narodowe Centrum Badań i Rozwoju_ lub NCN _Polskie Narodowe Centrum Nauki_ _, a także od amerykańskich i europejskich inwestorów Venture Capital.

 

Za portalem https://riese-inne.blogspot.com

Portret użytkownika euklides

Hehe, faktycznie jest na

Hehe, faktycznie jest na stronie PAPu (http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,441237)

JV prowadzić będzie badania _R&D_ w zakresie produkcji żywych komórek w celu pomiaru i wykrywaniu białek wytwarzanych przez wirusy COVID/SARS/MERS, a także markerów glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych. Monitorowanie "in vivo" będzie się odbywać w czasie rzeczywistym.

Nawet janusze nie wiedzą, że COVID to nie nazwa wirusa, tylko choroby, chociaż to ma być specjalność firmy...

Zarząd Emitenta informuje, że w dniu 20 kwietnia 2020 roku zawarł z firmą Pishtaz Teb Zaman Diagnostics (dalej „Pishtaz”) umowę na podstawie której Emitent został wyłącznym dystrybutorem na terytorium Polski oraz dystrybutorem na terytorium Unii Europejskiej produktów Pishtaz obejmujących testy na koronawirusa COVID-19

Znowu "koronawirusa COVID-19" Smile

Jak na firmę w z adresem korespondencyjnym w hotelu mają zadziwiające dojścia. W Polin tak dynamicznie rozwijać mogą się tylko firmy należące do eskimosów. Ciekawe co za srulki mają tam swoje udziały.

http://www.hempandwood.pl/pl/relacje-inwestorskie/profil-spolki

Portret użytkownika mw

Zrobią to bez problemu i

Zrobią to bez problemu i zmuszania. Zaszczepią cię za pomocą zmodyfikowanych komarów ze szczepionką, które wyhodują w labolatorium i wypuszczą w liczbie miliardów na wolność. Każdy komar będzie miał czip zamiast mózgu i będzie wiedział, że ma zaszczepić właśnie ciebie. Zabijesz jednego zanim cię ukłuje, przyleci następny i następny, i tak do momentu, aż zostaniesz zaszczepiony, ponieważ czip wyśle informację o wykonanym zadaniu. Sraj w gacie ze strachu póki możesz. 

Strony

Skomentuj