Minister spraw zagranicznych Chin powiedział, skąd pochodzi koronawirus

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wirus został oficjalnie rozpoznany 31 grudnia 2019 roku. Chińczycy jako pierwsi ucierpieli, więc logiczne jest, że wszystkie kraje szukają źródła infekcji w Państwie Środka. Chiny ogłosiły kolejną teorię o pochodzeniu choroby.

 

Wang Yi, chiński minister spraw zagranicznych, zauważył, że epidemię spowodowały osobne wybuchy epidemii w różnych miejscach na świecie. Chiny jako pierwsze stawiały czoła masowym infekcjom.

 

Teoria pochodzenia wirusa w różnych miejscach na planecie jest potwierdzona przez niezależnych badaczy - poinformował minister spraw zagranicznych. Po klęsce Niebiańskiego Imperium specjaliści z tego kraju rozpoczęli własne dochodzenie, aby zidentyfikować patogen i zdobyć kluczowe informacje na jego temat, w tym sekwencjonowanie genomu wirusa.

 

Problem w tym, że Chiny stoją w obliczu zniesławienia i dezinformacji. Politycy z różnych krajów wieszają na wirusie etykiety, które bezpośrednio lub pośrednio kierują go do Chin. Chińskie władze zaprzeczają teorii, że choroba została opracowana w laboratorium.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika 777

Portugalskie władze

Portugalskie władze odpowiedzialne za służbę zdrowia mają wyjaśnić sprawę zgonu pielęgniarki ze szpitala w Porto. Kobieta zmarła nagle dwa dni po przyjęciu „szczepionki” przeciwko COVID-19.

„Ministerstwo zdrowia potwierdziło, że przed rozpoczęciem sekcji zwłok kobiety, zatrudnionej na oddziale pediatrii Instytutu Onkologii (IPO) w Porto, zebrano materiały dotyczące przebiegu szczepienia, któremu poddana została pielęgniarka” – czytamy w serwisie Interia.

Jak głosi oficjalny komunikat, ani podczas zabiegu, ani krótko po zaszczepieniu kobieta nie wykazywała niepokojących objawów.

41-latka znalazła się w gronie 538 pracowników IPO, którzy w przedostatnim dniu starego roku przyjęli dystrybuowany między innymi na terenie Unii Europejskiej preparat produkcji Pfizer/BioNTech.

Portret użytkownika syriues

Jest jedno wyjście, a to

Jest jedno wyjście, a to wyjście jest jak wyjście z Babilonu.Babilon juz płonie i kazdy kłamie.zostaniemy z niczym jak bedziemy w cieniu.Musimy isc do światła,z Bogiem,na twarzach musimy miec wiarę.

Uda wam sie?wziac nadzieje euforie wiary i milosc międzyludzką i pokazac swiatu o  o nam chodzi?zadajcie sobie to pytanie,a przezyjecie

Niech was Bóg prowadzi

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika Gayka

Polecam filmik Dziada.

Polecam filmik Dziada. Posłuchajcie sobie, jak to wyglądało przy poprzednich "światowych epidemiach". Jak ludzie masowo uciekali przed przymusowymi szczepieniami i wtedy również powszechnie wiedziano, że te epidemie to oszustwo!!! Okłamują nas kolejny raz, wcześniej też nie było takich epidemii, jakie dziś się nam opisuje. A teraz fundują nam tylko powtórkę z rozrywki. Maseczki, szczepienia, karty potwierdzające bycie zaszczepionym i pozwalające na egzystowanie w przestrzeni publicznej. Itd. TO WSZYSTKO JUŻ BYŁO! https://www.youtube.com/watch?v=HMHcVDgHLk4 O tym samym zresztą mówi też Dariusz Kwiecień, dr Jaśkowski i inni. 

Portret użytkownika Mojeimię44

Wirus powstał w 2015 roku

Wirus powstał w 2015 roku wraz z zarejestrowaniem testerów przez fundacje Rothschild. https://samoswiadomi.pl/rothschild-zarejestrowal-patent-na-test-covid-19-juz-w-2015-roku-na-zas-sprzedano-miliony-testow/

Podczas gdy cywilizowane społeczeństwo zajęte było pracą, relaksem, kulturą, nauką oni już spiskowali by wprowadzić nową normalność. 

Pani Lagarde jest głównym orędownikiem wielkiego resetu i jest jedną z czołowych postaci World Economic Forum

szczepionka pfizer jest tylko jednym z etapów tej cudownej doktryny lucyferiańskiego nowego świata.

https://www.gematrix.org/?word=Pffizer

Niestety jeśli myślicie że będzie łatwo ich zatrzymać to jesteście w błędzie. 

oni są zorganizowani, mają swoją hierarchię i mają już zapewne przygotowanego kolejnego antychrysta w kolejce gdyż wielu ich jest. 

Bardzo dobrze to przedstawia film "szach mat dla ludzkości". 

https://youtu.be/yhAw-tHsmEg

Co mamy my? Praktycznie nic. Nie mamy centrum zarządzania, nie mamy hierarchi, nie mamy partii która była by wiarygodna, nie mamy fundacji ani nawet własnej telewizji. 

Owszem wielu powie, że są media narodowe, w realu24 itd. Wielu powie, że jest konfederacja ale czy im można wierzyć? Braun głosował w wielu ustawach niekorzystnych dla polskiego narodu a w szczególności jeśli chodzi o zasoby naturalne Polski zatem nie ufam mu.

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj