Minister Spraw Wewnętrznych Niemiec rozważa wprowadzenie islamskich świąt. Czy to już Berlinstan?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Niemcy stały się państwem wielokulturowym do tego stopnia, że władze zastanawiają się czy należy uznać i wprowadzić święta wyznawców innych religii niż chrześcijaństwo. Minister Spraw Wewnętrznych uważa, że skoro chrześcijanie obchodzą swoje święta to dlaczego nie pozwolić muzułmanom obchodzić swoich?

 

Rząd oczywiście doskonale wie o tym, że islam stał się bardzo ekspansywny w Europie Zachodniej. Za kilka dekad liczba wyznawców islamu dorówna a nawet przewyższy liczbę chrześcijan. Niemcy ściągają do siebie coraz więcej muzułmanów, dają im coraz więcej praw i zaciskają sobie pętlę wokół szyi, ponieważ gdy wyznawcy islamu urosną w siłę i staną się większością to mogą zapoczątkować pogrom mniejszości i ustanowić w kraju własny porządek.

 

Wypowiedź niemieckiego Ministra Spraw Wewnętrznych tylko potwierdza, że kraj islamizuje się w szybkim tempie. Thomas de Maizière z Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej powiedział, że istnieją regiony, w których katolicy obchodzą Wszystkich Świętych, dlatego należy zastanowić się dlaczego muzułmanie, skoro są tak liczni, nie mogą obchodzić własnych świąt.

Społeczność muzułmańska od dawna domaga się uznania islamskich świąt w regionach zamieszkałych przez wielu wyznawców tej religii. Thomas de Maizière sugeruje, aby podczas świąt muzułmańskich zamykano szkoły, sklepy, biurowce oraz budynki rządowe. Jego propozycja wywołała intensywne dyskusje na portalach społecznościowych. Pamiętajmy jednak, że we wrześniu w Niemczech odbyły się wybory parlamentarne a społeczeństwo wybrało partię CDU mając pełną świadomość tego, że przyczynia się ona do islamizacji kraju.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika star

Ja uważam, że każdy powinien

Ja uważam, że każdy powinien wysłuchać poniższego nagrania, żeby mieć świadomość co się tak naprawde dzieje. Bardzo bym chciała, żeby ludzie byli świadomi, ale niestety nie są - bo nie chcą.

Zarówno ci, którzy buńczucznie "wymachują szabelką" i wierzą, że się nie damy, jak i ci, którzy wierzą w interwencję nadprzyrodzona, mogą się b.rozczarować.

https://vimeo.com/237191054

 

 

"99% populacji to owce przeznaczone do strzyżenia w czasie pokoju i na rzeź w czasie wojny. Politycy i biurokraci to owczarki, a gospodarzami farmy są bankierzy i midasy - światowa finansjera"(motto+awatar z www.glosulicy.pl)

Portret użytkownika dd

Gdzie jedna religia zaczyna

Gdzie jedna religia zaczyna słąbnąc tam pustki nie będzie tylko wejdzie twór zastępczy, nie ważne jaki - w przypadku Niemiec sprawa jasna.

Ale w takim razie kto wyjaśni - islamiści garną się do Berlina i okolic jak mucha do ... lepa. Jadą tam bo tam jest kultura chrześcijańska (nie mówię o wierze bo chyba tam wiara jest upadająca) i dobrobyt i wygoda mieszkańców nie wzięły z powodu islamu. To teraz jak islam zacznie dominować to prosperity zacznie spadać. Gdyby miało być inaczej - to dlaczego nie ma eksodusu na terenach islamskich względem innych islamskich?

Portret użytkownika Stanisław Wawro

To nie Niemcy były starterem

To nie Niemcy były starterem wojny, ale Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich z tow. Stalinem na czele. Nie byłoby Hitlera u władzy, gdyby nie działalność tajnych stalinowskich służb w Niemczech.

 

Portret użytkownika inzynier magister

Niemcy od zawsze mieli jakiś

Niemcy od zawsze mieli jakiś problem natury duchowej i umysłowej, oni ciągle muszą albo podbijać innych albo wywoływać wojny, tym razem nic się nie zmieniło ! Najgorsze że znowu są zagrożeniem dla Polski, nie wpominając o noed stream jako energetycznym pakcie libentrop mołotow ! Teraz musimy siębronić przed ich czarami NWO poprzez modlitwęróżańcową Maryi Dziewicy oraz koronkę do Miłosierdzia Jezusa Chrystusa Pana i Zbawiciela !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika DOCENT

Inżynier, co bierzesz. Towar

Inżynier, co bierzesz. Towar musi być okrutny. A inna apcja jest taka, że ktoś Ci płaci za te farmazony które wypisujesz.

Innej opcji nie widze.

Taka mała rada. Odłącz się od sieci na kilka dni, pobądź troche na swieżym powietrzu. Poprostu dotleń mózg.

O ile nie udzielam się na forach i w komentarzach pod artykułami ze względu na zbyt niski poziom rozmowy o tyle dla ciebie zrobiłem wyjątek po przeczytaniu któregoś z rzędu komentarza. Nie odbieraj tego jako złośliwość. 

Portret użytkownika MiamiVibe

Masz rację, tylko koronka

Masz rację, tylko koronka Miłosierdzia jezusa, maryi niepokalanej, dziewicy, matki boskiej, miłosiernej trololo może nam pomóc z przeciwnościami Smile Jeśli sam człowiek nie weźmie się w garść i nie zacznie robić porządków na swoim podwórku, to mu żadne twory religijne nic nie pomogą .

Portret użytkownika Chlebo

Tak Koronka do Miłosierdzia

Tak Koronka do Miłosierdzia Bożego pomaga i różanieć też. Maryja nawróciła mnie z yoga/hinduizmo/buddyzmo/newage mixa i byłem dręczony przez diabła który istnieje. Miałem cały ogrom grzechów na sumieniu po około 2 latach po nawrócenia wrócił spokój który mi towarzyszy większość czasu. Jestem człowiekiem który po inicjacji w jodze przed prawdziwym guru sadgurunath w niemczech coś jak pakt z diabłem przez 5 lat był bardzo silnie cierpiący od diabła. Jezus na Krzyżu pokonał diabły. Grzech istnieje naprawdę wiedzie do piekła. Znam ludzi którzy znają moją historię i oni się nie nawrócili po moim świadectwie jeszcze...  dlaczego? wolą od Boga te śmiecie nierząd/lenistwo duchowe/narkotyki/bogacenie się i myślisz że to nie jest walka duchowa te ich decyzje? że do żbawienia potrzeba tak mało trochę pomodlić się? Nie masz zielonego pojęcia czym jest życie duchowe twoja Matka i Ojciec nie mieli być może życia duchowego. Głębia duchowych doświadczeń w Kościele jest ogromna żeby w pełni się przemienić w duchowego człowieka żyjącego blisko Boga trzeba lat. Ludzie poza Kościołem nie wiedzą czym jest Duch Święty zatrzymali się na poziomie dziecka. Nie masz pojęcia nawet 1 %. Myślisz że co się dzieje odmawiąjąć w koło te same modlitwy? Coś się dzieje sprawdz Bóg objawia się! swoją mądrość,zrozumienie, tajemnice. Bóg objawia siebie! Poznajesz duchowy świat bo poznawać życie to poznawać zdrowe relacje z ludzmi i Bogiem.Nie ma życia w samochodach,oscarach,ciałach używanych do seksu itd. 

Kiedy jesteś w małżeństwie i jesteś z kobietą pragniesz poznać jej wnętrze duchowe które ona nigdy nie odkryła. Tyle jest mowa o zatwardziałych sercach..... to znaczy że oni są tak poblokowani  ich grzeszne decyzje a przedewszystkim brak nawrócenia na życie prawdziwe czyli Jezusa powoduje że żyją jak roboty jak kamienie!!! Nie ma w nich miłości do swojej żony, dziecka, siebie, Boga i współbraci     przecież to widać... widze ludzi poza Kościołem po owocach ich poznacie a owocem ich jest smutek i izolacja bo nie otwierają swojego Serca! Odwracają się od Jezusa tym samym patrzą na diabła i on nimi steruje! Bo na diabła patrzą!

 A Ty chcesz jak oni umierać? być ptakiem który nie rozkłada skrzydeł do lotu Miłości i kończy w piekle czy Tym który wejdzie przywitany przez tłumy Świętych w Niebie. Świętym Boga!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Jak mogłeś odzyskać spokój

Jak mogłeś odzyskać spokój mając tyle grzechów?!

Jezusek pogłaskał po główce i powiedział, że ci wybacza i to radośnie przyjąłeś?

A sobie sam wybaczyłeś te grzechy? Co na to twoje sumienie? Odkupiłeś dobrymi uczynkami innym ludziom, czy jak papier toaletowy u kibel- mamy wziąłeś zadowolony, że masz czym się podetrzeć?

Skomentuj