Minister Niedzielski oświadczył, że nigdy już nie wrócimy do normalności!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Aktualny minister zdrowia (a raczej jednej choroby)Adam Niedzielski, oświadczył w wywiadzie telewizyjnym, że pandemia nie skończy się nigdy, bo przyjdą kolejne. Tym samym oznajmił, że to szaleństwo nie skończy się nigdy, bo przyjdą następne i już do końca życia będziemy nosić idiotyczne maski oraz będziemy funkcjonować w dziwacznym faszyzmie sanitarnym, który zaimplementowano w ciągu ostatniego roku.

Podczas wywiadu dla kanału telewizyjnego TVN 24, minister Niedzielski, intencjonalnie lub nie, powiedział kilka bardzo ciekawych rzeczy. Najważniejsza z nich jest taka, że pisowski polityk oznajmił, że nie ma się co łudzić na powrót do normalności sprzed pandemii.

 

Dał do zrozumienia, że to się nigdy nie skończy bo przyjdą kolejne patogeny i następne pandemie. Co ciekawe podobny pogląd wygłaszał ostatnio najsłynniejszy obecnie wirusolog-amator, Bill Gates. Trudno powiedzieć czy pan Niedzielski powtarza po nim czy też usłyszał coś na temat planów na przyszłość i po prostu chlapnął o kilka zdań za dużo.

Powyższe zdania wskazują na to, że obecna władza nie zamierza odpuścić i obecny reżim sanitarny będzie tylko rozszerzany. Minister na Wielkanoc przyniósł nam dobrą nowinę, że normalność już nie wróci, a my będziemy zamaskowani na stałe, bo przyjdą kolejne rodzaje grypy i koronawirusa.

 

Jeśli ktoś jeszcze ma nadzieje, że sytuacja się uspokoi za jakiś czas to powinien przemyśleć to ponownie, bo nasza bierność i milcząca zgoda na kolejne dokręcanie nam śruby i, cytując klasyka, będą nam odbierać smak życia już na stałe. Po trzydziestu latach od zakończenia PRL znaleźliśmy się w reżimie znacznie gorszym niż tamten. Trwa walka z przedsiębiorczością, trwa depopulacja Polaków, a władza z rozbrajającą szczerością informuje nas, żeby przygotować się na więcej...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Strony

Skomentuj