Miliony Ukraińców są już w Polsce - czy czeka nas banderowski terroryzm?

Kategorie: 

Źródło: Internet

Chyba każdy kiedyś dziwił się temu jak się to mogło stać, że społeczeństwa na zachodzie Europy zostały tak zmienione poprzez wielkie fale imigracji. Ludzie którzy tam mieszkają też nie potrafią dokładnie powiedzieć kiedy to się stało, że równowaga między przybyszami a miejscowymi została zaburzona. Podobny proces następuje teraz w naszym kraju. Nagle wszędzie dookoła nas pojawili się Ukraińcy.

 

To stało się bardzo niedawno, najwyżej w ciągu roku i postępowało praktycznie niezauważalnie. Kiedyś Ukraińców spotykało się okazjonalnie, nagle po ułatwieniach wizowych i w sprawie pracy okazuje się, że są prawie wszędzie. Spotyka się ich w handlu, w usługach. Pracują właściwie we wszystkich działach gospodarki. Łamaną polszczyznę z charakterystycznym kresowym akcentem można spotkać niemal wszędzie. W supermarketach pojawiły się już specjalne półki z ukraińskim piwem, które wykupują właśnie ci nowi przybysze.

 

Nasi uchodźcy różnią się jednak od tych z zachodu. Przede wszystkim odróżnia ich wygląd. Nie mają innej karnacji skóry i mają słowiańskie rysy twarzy dlatego w polskim społeczeństwie pozostają praktycznie niezauważeni. Gdy za jakiś czas nauczą się lepiej polskiego, rozpoznanie Ukraińca może być bardzo trudne. To z jednej strony dobrze, bo wspomaga integrację w naszym społeczeństwie i nie ma niepotrzebnej rasowej stygmatyzacji.

 

Gorzej jeśli doczekamy się też banderowskich terrorystów z "Armii Majdanu". Wtedy wpuszczenie do Polski milionów Ukraińców grozi też instalacją zakamuflowanej banderowskiej piątej kolumny. Takie zagrożenie niestety istnieje bardzo realnie, bo już pojawiły się groźby, że "zrobią nam powstanie". Miejmy nadzieje że nasze władze, przy całej swej nieodwzajemnionej miłości do Ukrainy, są tego świadome.

Źródło: Internet

Zaskakująca jest też skala zalewu Polski Ukraińcami. To jest ogromna fala migracyjna, o której praktycznie się nie mówi, a która zmieniła już obraz Polski i nadal go zmienia. Wiele wskazuje na to, że ten milion Ukraińców to dopiero początek i czeka nas prawdziwe ukraińskie tsunami. Wszystko wskazuje na to, że po utracie ponad 3 milionów obywateli, którzy postanowili przeprowadzić się do bogatszych krajów, nasi rządzący zaimportowali obywateli z Ukrainy, nie pytając nas nawet o zgodę. Z drugiej strony ludzie ci ciężko pracują, a skoro jest dla nich praca, oznacza to, że bezrobocie jest u nas tylko teoretyczne.

 

Nikt nie wie jak skończy się ta trwająca "ukrainizacja" Polski, ale znając historię niedawnych konfliktów między naszymi narodami, nie należy się spodziewać niczego dobrego. Z pewnością dużą część z tej wielkiej fali Ukraińców uda się jakoś zintegrować z naszym społeczeństwem. Dla wielu z nich Polskość będzie z pewnością atrakcyjną przepustką do wygodniejszego życia. Niestety trzeba też być realistą i widząc poziom resentymentów faszystowskich na Ukrainie i fascynacje nacjonalistami mordującymi Polaków, można mieć niemal pewność, że przy okazji władze zaimportowały nam bliżej nieokreśloną ilość Ukraińców myślących kategoriami tożsamymi z tym, które kierowały działaniami rezunów z Wołynia.

Źródło: Internet

Wielką stratą jest też to, że przez te lekkomyślne decyzje naszych rządzących, właśnie tracimy monolityczny charakter narodu polskiego. Ci, którzy mienili się obrońcami Polskości, dokładają się do tego, że nasz naród jest rozpuszczany przez nieograniczoną imigrację z Ukrainy. Doszło do tego, że właściwie można powiedzieć, że jesteśmy na własne życzenie kolonizowani i to przez sąsiednie, niemal upadłe państwo.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (6 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Paulina

Wasi faszyści z ŁRL:

Wasi faszyści z ŁRL:

https://www.youtube.com/watch?v=xq7EA8UuQdA

W minucie 2:13 do 2:14 jest na tym filmiku pokazane, jak Wołodymyr Rybak i student z Donbasu mają przez Rosjan wydarte na żywca wnętrzności i jeszcze żywi wrzuceni byli do rzeki - natomiast w 2:15 do 2:16 jest pokazane, jak Rosjanie wydarli ukraińskim jeńcom na żywca oczy. Sad Straszne. Sad Mam nadzieję, że skurwysy...y zapłacicie za to.

Portret użytkownika fisher

Rządzący dobrze wiedzieli co

Rządzący dobrze wiedzieli co robią, ściągając tą ukraińską hołotę. Proszę przeczytać uważnie to co teraz napszę, a wszystko będzie jasne; W polsce podaje się fałszywą, zaniżoną inflację rzędu 2% rocznie. Oznacza to, że po 10 latach to, co kosztuje dziś 100 zł powinno podrożeć i kosztować 120 zł. Oczywiście jest to bzdura, bo każdy mieszkajacy w Polsce wie, że przez ostatnie 10 lat koszty życia podrożały przynajmniej o 100%. Auto klasy średniej kosztowało 40 tysięcy, teraz kosztuje 80 tysięcy. Paliwo  praktycznie razy dwa. Żywność, gaz, prąd, ubezpieczenia, ZUS... Żyje się dwa razy drożej niż 10 lat temu. To pewne. A więc oficjalnie ogłaszana inflacja na poziomie 2% jest kłamstwem. Kłamstwem, które sankcjonuje się "koszykiem podstawowym" - do którego dobiera się produkty które faktycznie przez ostani czas nie podrożały, lub nawet staniały, np. koszty użytkowania telefonów komórkowych. I teraz sedno - ogłaszanie niskiej inflacji powoduje zamrożenie płac - ludziom nie trzeba płacić więcej, bo rzekomo ich koszty życia nie wzrosły. Ale jak tu zachować zamrożone płace, w sytuacji, gdy ludziom zwyczajnie nie starczało? Ludzie nie chcieli już pracować za tak małe pieniądze, zwłaszcza jak dostali 500 +. Po co wstawać do roboty na 1/2 etatu za 1000 zł, skoro państwo daje 500 za kazdego bachora? Dwa dzieciaki załatwiały sprawę wypłaty... Dlatego - aby nie wywołać fali bezrobocia na najniższych stanowiskach, oraz aby zmusić ludzi do pracy ściągnięto to bydło, gotowe pracować za pięć stówek na pół roku. Dodatkowo tacy ukraińcy motywują do pracy tych nieszczęsnych pozostałych, którzy wciąż muszą harować za grosze ("Nie chczesz robić za tysiaka na kasie? Na twoje miejsce czeka już ukrainiec, któremu dam 800"). Wszystko to żeby zatuszować błędy 500+ ekipy PIS oraz fałszowaną inflację przez wszystie pozostałe ekipy. Jak to się skończy? Dokładnie tak samo jak na Zachodzie. Najpierw imigranci byli  grzeczni i pracując budowali potęgę gospodarczą Francji czy Niemiec. A potem powstały ich całe osiedla, potem pojawiły się mafie, żądania, mniejszości w parlamentach, przestępczość. Obecnie jest tam mega wielki burdel. 

Portret użytkownika Mmaa

Won z Ukraińcmi! Niech

Won z Ukraińcmi! Niech wracają do siebie,każdemu można pomóc ale w ich własnym kraju,a nie wpuszczać ich do naszej ojczyzny!!!! Nasz rząd najpierw powinien pomóc rodakom a nie wszystkim do okoła a Polak najbardziej cierpi z tego powodu !

Portret użytkownika debaucher

Admin ,nie masz racji.Jadąc

Admin ,nie masz racji.Jadąc autobusem do pracy doskonale odróżniam Ukraińców od Polaków(jakieś 80 procent).
Oni mają takie dziwne "gęby".Jakby lekko zmutowane,czy coś.Jakieś nieregularne rysy...Tylko właśnie u facetów,bo kobiety jakoś bardziej podobne do naszych:))))Wqurwia mnie tylko tłok w autobusie(nie mówię tu o części silnika):))))

Każdy ma z tego życia dokładnie tyle,ile SAM sobie weźmie.

Portret użytkownika Hermilion

Po prostu trzeba moderować

Po prostu trzeba moderować tych imigrantów - każdemu kto uzywa czarno-czerwonych barw, pochwala UPA lub ukraiński nacjonalizm lub rysuje gdziekolwiek trójząb - wstawić nieodwołalnego misia w paszport - i won na Ukrainę. Niech się zajmie budowaniem swojego pastwa a nie szerzy tu nienawiść

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika km

Ale bzdury ten kto to pisał

Ale bzdury ten kto to pisał widać że w d był i gw typowy rasista z polskiej wsi Syria nie bo te kręcone filmy ąż czasem nie mogę uwierzyć jak to wszystko łykają (kto ma trochę większe iq niż stado tych baranów wie) Ta polska islamofobia przyponina czasy sąsiada z wąsem i.. judefobię Dlatego aż się boję o te pl linczę które jak znam to społeczeństwo i media nie długo będą i znowu za granicą będą postrzegać polaków a ja będę ofiarą ciemnogrodu po raz kolejny Mieszkam w uk mam wielu dobrych znajomych z różnych części świata i o różnych poglądach religijnych i jak czasem słyszę co w tej pl zaś wymyślili to przykro mi to mówić ale jest mi wstyd że jestem polakiem :( 

 

 

Portret użytkownika Lucjan K

Miałem znajomych Ukraićów,

Miałem znajomych Ukraićów, ale zakończyłem już z nimi znajomość, bo była jednostronna. Po rozowach z innymi Polakami na temat Ukraińców stwierdzam:

1. Ukraińcy byli uczeni, że Bandera to rewolucjonista ukraiński walczący o wolność Ukrainy; dlatego Ukrainiec nie widzi nic złego by wykorzystać i oszukać Polaka. Znajoma Ukrainka która pracuje na filologii rosyjsko -ukraińskiej powidziała, że jej babcia Polka wstydziła się, że jest Polką, ale taz znajoma płaszcząc się i skomląc o pomoc ( typowa postawa ukraińców) załatwiła sobie najpierw kartę stałego pobytu a potem obywatelstwo polskie. Nigdy Polakami nie będą mają inną mentalność, a Polskę chcą tylko wykorzystać. My na swoją kutrurę i status pracowaliśmy 1050 lat.

2. Ukrainiec ocenia wszystko przez pryznat pieniądza, jego bogiem jest pieniądz i dla pieniędzy zrobi prawie wszystko.

3. Ukrainiec korzystając z pomocy Polaków, sam nigdy jej nie udzieli Polakowi.

4. Ukraińcy są tchórzliwi i zakompleksieni, ale w grupie potrafią być mściwi i agresywni.

5. Należy ograniczyć znacznie zalew Polski Ukraińcami. W Poznaniu 15.000 wniosków Ukraińców o wizę czeka na rozpatrzenie, a obecny rząd im to ułatwia. Trzeba przyjmować tylko tych którzy są użyteczni Polsce ( np. brakuje ślusarzy, to ich przyjmować) i stworzyć odpowiednie zasady. Baliśmy się najazdu arabów, mamy najazd Ukraińców.

6. Partia PiS jest zbytnio w centrum, w okresie przejściowym może być dobra, ale musi powstać partia centro - prawicowa, która zadba o Polskę i Polaków i jednocześnie będzie szanować gości, ale na ustalonych mądrych zasadach gościnności, dobrych dla Polski. Popatrzcie na tendencje światowe - wyjście Brytyjczyków z unii oraz wybory z USA, to jest kierunek - dobro narodu i jego obywateli, odbudowa państwa i jego wartości.

7. Cele ma być dobro Polski i Polaków, wiara w Boga i szacunek dla gości, ale nie kosztem Polaków musi się stać mottem działania nowej partii.

 

Portret użytkownika Ogo Pogo

Dekalog banderowca:Jam jest

Dekalog banderowca:Jam jest Bandera który cię wywlókł z człowieczeństwa  do okrucieństwa i skurw....a.Nie będziesz miał cudzych diabłów za Lucyfera.

.Nie będziesz miał za wzór  bandytów cudzych nad Banderę.

Nie będziesz używał imienia Bandery w akcji  tylko przeklinał.

Pamiętaj abyś święcił Banderę codziennie.Trzepnij kapucyna.

Czcij Poroszenkę ojca swego i Tymoszenkę matkę swoją.

Zabijaj Lachów.

Cudzołóż z Laszkami  przede wszystkim martwymi.

Okradaj Lachów.

Oczerniaj Lachów

Pożądaj żony Lacha.

Pożądaj ziemi Lacha.

Strony

Skomentuj