Miliony uchodźców w Turcji oczekuje na otwarcie granic do Europy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Ostatnia wypowiedź Recepa Tayyipa Erdogana w sprawie akcesji Turcji do Unii Europejskiej dała wielkie nadzieje milionom uchodźców. Wkrótce może się okazać, że rząd w Ankarze otworzy granice i zezwoli migrantom na podróż w kierunku Europy.

 

Działania Unii Europejskiej oraz wypowiedzi jej polityków wskazują, że Turcja najprawdopodobniej nie otrzyma tego, czego żądała. Erdogan w dalszym ciągu trzyma wszystkich uchodźców w swoim kraju, choć w dalszym ciągu nie otrzymał haraczu w wysokości 3 miliardów euro. UE najwyraźniej nie zniesie wiz dla Turków, więc możemy spodziewać się najgorszego.

Erdogan nieraz oświadczał, że nie ma zamiaru błagać Unię Europejską o przyjęcie Turcji i zacznie szukać alternatywy. Jedną z nich jest Szanghajska Organizacja Współpracy - organizacja, w skład której wchodzą niektóre republiki byłej ZSRR oraz Rosja z Chinami. Współpraca Turcji i Rosji z pewnością nie będzie na rękę Europie.

Erdogan zaczyna już tracić cierpliwość, a zerwanie współpracy z UE oznaczać będzie wznowienie islamskiej inwazji. W Turcji żyje około 3 miliony uchodźców. Uważa się, że gdy kraj otworzy swoje granice do Europy, pierwsza fala będzie się składać z ponad 500 tysięcy migrantów. Niektóre państwa, takie jak Węgry, przygotowują się na taką ewentualność i mają zamiar zbudować potężne ogrodzenie oraz wzmocnić ochronę na granicy.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Kolego @Eragonie, coś się

Kolego @Eragonie, coś się szykuje, wszystko po wygranej Trumpa ! Oni szykują się do wojny domowej w UE, a może i w USA jakby Trump nie przejął służb specjalnych ! W Polsce powinno się wymienić wszystkich ubeków i ewNWOwców w służbach i szybko zneutralizować zdrajców i polskojęzycznych terorystów którzy wysłali naszych w locie 101 do Smoleńska ! W UE we Włoszech jest gigantyczny napływ nachodzców, oni planują rozruchy by zaatakować Watykan, zgodnie z przepowiednią z Fatimy !!! " Już od dawna islamski fanatyzm przygotowuje się do końcowej bitwy. Przypuszczą decydujący atak 13 maja 2017 roku, dokładnie sto lat po ukazaniu się Fatimy.” Czy słowa Ali Agcy, skierowane do Jana Pawła IImają jakiś związek z muzułmańską nawałą? 

Ali Agca w swojej książce „Obiecali mi raj”, opisującej kulisy zamachu na Jana Pawła II, powiedział coś, co blisko koresponduje z dzisiejszym stanem rzeczy.Oczywiście niedoszły zabójca papieża nie jest być może postacią wiarygodną, ale warto zwrócić uwagę na niektóre jego słowa. Wspominając rozmowę z Ojcem Świętym w więzieniu, mówi że papież spytał, dlaczego chcieli go zabić, skoro jest przyjacielem braci muzułmanów. Agca odpowiada:

Chcieli zabić nie tyle z wrogości, ile dlatego, żeby urzeczywistnić to, co oni uznają za prawdziwą, trzecią tajemnicę Fatimy. Zdaniem muzułmanów w Portugalii ukazała się córa Mahometa, Fatima, która miała przepowiedzieć koniec Watykanu i początek nowej ery, w której świat miał się znaleźć w objęciach islamu. Twoja śmierć musiałaby przyspieszyć powrót Mahdiego, a w rezultacie koniec takiego świata, jaki znaliśmy aż do dzisiaj.

Dalej Agca przypomina, że Jan Paweł II podjął wiele wysiłku na rzecz dialogu międzyreligijnego z islamem. W maju 2001 roku, 20 lat po zamachu, jako pierwszy papież wszedł do meczetu w Damszaku, upominając się o braterski dialog. Rozpoczętą przez niego misję kontynuowali jego następcy - Benedykt XVI i Franciszek, więc budowana dziś przez lewicowe media narracja o nowatorskich działaniach Franciszka w tej kwestii jest czystą manipulacją. Ali Agca pisze, że choć te działania Kościoła są ważne, mogą nie przynieść oczekiwanych rezultatów.

Już od dawna Iran i islamski fanatyzm przygotowują się do końcowej bitwy. Przypuszczą decydujący atak 13 maja 2017 roku, dokładnie sto lat po ukazaniu się Fatimy"

 

Mimo, że przed nami jeszcze cały miesiąc obecnego roku, już teraz Włosi zanotowali na swoim terenie o 18 procent imigrantów więcej niż w całym 2015. Wśród przybyszów dominują Nigeryjczycy.

 

Włoskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oznajmiło, iż na Półwysep Apeniński dotarło w ciągu niespełna jedenastu miesięcy ponad 171 tys. imigrantów. Już teraz przekroczyli oni rekordową liczbę sprzed dwóch lat (170 tysięcy osób). Z kolei w ubiegłym roku Włochy przywitały 153 tysiące tak zwanych

 http://www.pch24.pl/wciaz-rosnie-imigrancka-fala--oblezone-wlochy-srubuja-statystyki,47700,i.html#ixzz4RQWSrnRh

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Eragon

[email protected] inrzynierze magistrze

[email protected] inżynierze magistrze wszystko się zgadza , co się tyczy maja 2017 dochodzi do tego jeszcze 300 lecie masonerii , ale oni coś prawdopodobnie szykują na grudzień tego roku , pewien prezydent o ciemnym zabarwieniu przed wyborami stwierdził że zrobi wszystko żeby Trump nie został prezydentem , do tego dochodzi Soros główny sponsor Clintonowej który macza swoje paluchy we wszystkich większych przekrętach i wyłania się obraz czegoś co było od dawna planowane w ameryce . Stan wyjątkowy lub wojenny , a żadnym problemem nie jest sprowokować ludzi do zamieszek co doskonale pokazali na Ukrainie tylko w Usa może być o wiele gorzej bo społeczeństwo ma niezły arsenał , a wiadomo że jak jest jakikolwiek stan ogłoszony to Trump nie zostanie prezydentem.Lewactwu w Usa zostały niecałe 2 miesiące żeby namieszać,czas pokaże.   

Przyjaciół nie ma zbyt wielu , bo często bywają fałszywi.Liczba ich niech będzie niewielka , ale niech będą prawdziwi.

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Kimbur

Och, to Merkel się ucieszy! A

Och, to Merkel się ucieszy! A jaka rozróba się szykuje, bo przecież granice Unii są otwarte dla nachodźców, ba, komisarze unijni zwożą nachodźców jak tylko się da. A jaki podniesie sierwetes w Komisji Europejskiej, gdy jakiś żołnierz ochrony pogranicza zastrzeli nachodźcę broniąc granicy, hohoho!

Portret użytkownika Eragon

Mnie martwi co innego , czy

Mnie martwi co innego , czy aby nie szykuje nam się jeszcze większa niespodzianka i nie tylko u nas ale i na świecie , a agresorzy nie imigranci są potrzebni do rozwałki w europie. Poniżej ciekawy artykuł.

Soros sprzedał wszystkie akcje banków poniżej ceny i skupuje złoto. Czy globalna elita przygotowuje się do kolapsu sytemu finansowego?

Soros sprzedał wszystkie akcje banków poniżej ceny i skupuje złoto. Czy globalna elita przygotowuje się do kolapsu sytemu finansowego?

|Jest to artykuł sprzed roku, ostanio zaczyna krażyć w sieci znowu, dlatego zamieszczam go jako ciekawostkę. Samo stwierdzenie, że jakaś informacja pochodzi od bardzo dobrze poinformaowanego maklera giełdowego, który pozostaje anonimowy jest lekko mówiac mało wiarygodne, itd. Natomist uważam, że rzeczywiście podobny scenariusz jest planowany, otwarta pozostaje kwestia ile z tego uda się zrealizować. Publikuję na prośbe czytelnika jako ciekawostkę - amin|

Elita przygotowuje się do czegoś wielkiego. Soros sprzedał akcje warte miliony dolarów poniżej ceny i zamienia je na złoto! Soros i „Stowarzyszenie”(ang. -‘Association’) planują spowodować chaos finansowy. Wielki strach w USA spowodowało otwarcie masowych obozów koncentracyjnych, otoczonych kilkoma rzędami drutów i zbudowanych we wszystkich częściach Stanów Zjednoczonych. Obozy te mogą pomieścić miliony ludzi.

 

[..............]

 

Źródło: rrm.info, Wolna Polska

 

EDIT: Proszę nie przeklejać całych artykułów. @MOD

 

Przyjaciół nie ma zbyt wielu , bo często bywają fałszywi.Liczba ich niech będzie niewielka , ale niech będą prawdziwi.

Portret użytkownika Akamai

A teraz mili Panowie,

A teraz mili Panowie, zaczynamy nowy sezon.

Sezon na trampa.

Golimy gustowne, proislamskie bródki i zakładamy na główki płowe tupeciki 

Czy ja jestem lewakiem ? Kein problem ! 

Jetzt besser?

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Mamy Sektę Watykan-2, która

Mamy Sektę Watykan-2, która udaje „Kościół katolicki”. Sekta Watykan- 2 przeniknęła do Kościoła Katolickiego wraz ze swoimi połączonymi judeo-masońsko siłami i spowodowała, że został on „podstępnie opróżniony ze znaczenia”. Pusta, wyjałowiona skorupa w której niby „chrześcijański” duch zaczyna śmierdzieć jak samo Piekło.

Mamy niby „demokratyczne” kraje i rządy w stanie ostatecznej korupcji, „podstępnie opróżnione ze znaczenia”, w którym „wulgarny motłoch kontempluje własną szumowinę w swoich przedstawicielach.”

Ludzie chcą aby ich Ustalony Porządek, był kontynuowany, ale już mają, mniej lub bardziej świadomą wiedzę, że porządek JUŻ NIE istnieje, a to co jest nie ma już znaczenia.

Portret użytkownika Akamai

„Rewolucja stała się faktem,

„Rewolucja stała się faktem, Prawica zdobywa świat.”

To tytuł dzisiejszego artykułu na propagandowym, niemieckim portalu interia.pl. 

Z takim oto zdjęciem.

To właśnie część tych „elit”. 

Realizowany obecnie plan jest tak czytelny, że gdy czytam komentarze pod artykułem takie jak ten: „Świetny artykuł,taka jest prawda. Zgubiła ich głównie zachłanność,a wystarczyłoby chociaż odrobinę podzielić się z narodem i byłby wilk syty i owca cała.”, to wstydzę się za mój naród. To rzeczywiście ciemnogród do n-tej potęgi. 

I jak ci „wielcy” kreatorzy naszej rzeczywistości mają nas szanować albo czuć przed nami respekt ? 

Kozły ofiarne odsuną się w cień. Nierzadko na intratne posadki w Goldman Sachs. 

A prawica zrobi nam wszystkim dobrze. 

O ludzka naiwności ! Czy uznajesz jakieś granice ?

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika inzynier magister

Rząd powinien szybko zrobić

Rząd powinien szybko zrobić porządek z polskojęzycznymi terorystami którzy pomogli w zamachu smoleńskim !!! Powinno się zneutralizować niebezpieczne jednostki które pomagały w ludobujstwie smoleńskim bo zbliża się wojna domowa w Europie, najazd islamsko udzodzczy pokazuje że tajne elity już są bardzo zaawansowane w robieniu rozruchów, zgodnie z wizją Pikea !!!

http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

Myślę, że hałas medialny i zamieszanie, które ostatnio miały miejsce w związku ze smoleńską tragedią, są spowodowane przerażeniem obrońców kłamstwa smoleńskiego świadomych tego, że tracą grunt pod nogami i że zbliża się godzina prawdy – z ministrem obrony narodowej Antonim Macierewiczem rozmawia Dorota Kania. W ostatnim tygodniu byliśmy świadkami kolejnej wojny dezinformacyjnej dotyczącej smoleńskiej katastrofy. Co się takiego stało?
Od ośmiu miesięcy w ramach Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego działa podkomisja zajmująca się katastrofą smoleńską, a w prokuraturze – specjalny zespół prokuratorów. Eksperci z tych gremiów prowadzą badania, których wyniki niewątpliwie zbliżają nas do momentu wskazania winnych tej tragedii. A ci, szukając ucieczki przed odpowiedzialnością, starają się otworzyć kolejny obszar konfliktu. Od początku dramat smoleński był uwikłany w dezinformację. Uruchomienie tej potężnej machiny kłamstwa było niezbędne do zastraszenia narodu patrzącego na śmierć swojej elity. W Polsce zadanie to wykonywali pogrobowcy WSI, częściowo z zemsty, ale przede wszystkim dlatego, że mieli nadzieję, iż kurs prorosyjski da im szansę na odzyskanie utraconych wpływów."

http://niezalezna.pl/89949-wsi-kontratakuja-traca-grunt-pod-nogami-bo-zbliza-sie-godzina-prawdy

Teroryści polskojęzyczni ktorzy przygotowali ludobujstwo w smoleńsku lot 101 powinni zostać szybko zneutralizowani !!! NWO zawsze polega na terorystach i innych zboczencach i wywrotowcach !!!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj